Pasākumi
Šodien vārda diena: Gaits, Karīna, Gaitis
< Oktobris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Bibliotēkas piedāvājums

Bibliotēkas lietotājiem tiek piedāvāts:

• Brīvpieejas krājums;
• 12 nosaukuma periodiskie izdevumi un uzziņas literatūras krājums;
• 6 datorizētas lietotāju darba vietas;
• dažādi lasīšanu un grāmatu popularizējoši pasākumi;
• bezvadu internets;
• SBA pakalpojumi;
• Pēc Nacionālā Kino centra un v/a KIS kopīgi veidotā projekta tīmeklī http://www.filma.lv, iespējams bez maksas no bibliotēkas tīkla skatīties Latvijas kinostudijā tapušās labākās filmas.

Bibliotēkā pieejams sistematizēts, pievilcīgi noformēts novadpētniecības materiālu klāsts. Bibliotēkas galvenie virzieni novadpētniecības jomā saistīti ar pagasta vēstures, kā arī novadnieku apzināšanu, materiālu vākšanu un apkopošanu. Izveidotas palīgmapes par aktuālām, pieprasītām tēmām. Bagātīgs materiālu klāsts apkopots par Īles pagasta vēsturi, iekārtota atsevišķa novadpētniecības istaba.

Bibliotēka nodrošina lietotājiem informacionālos pakalpojumus gan tradicionālā veidā, gan izmantojot informācijas tehnoloģijas. Bibliotēkā lietotājiem pieejamas abonētās elektroniskās datubāzes „Letonika".

Apmeklētājiem tiek piedāvātas izstādes, bibliotēkā tiek rīkotas tematiskās pēcpusdienas u.c. pasākumi.

Ir izveidots atbilstoši aprīkots mazs stūrītis bērniem. Notiek darbs ar bērniem. Mazajie īlenieki  tiek iepazīstināti ar bibliotēkas noteikumiem, parādīts kā atrast vajadzīgo grāmatu. Bērni meklē savu, savas mammas vārda burtiņus, priecīgi rāda, ko ir iemācījušies. Vecāko klašu skolēni jau labāk orientējas grāmatu izkārtojumā, prot meklēt informāciju enciklopēdijās, lai gan visvairāk informācijas iegūšanai tiek izmantots Internets. Priecē tas, ka bērni cenšas pēc iespējas biežāk iegriezties bibliotēkā, lai pastāstītu, ko ir iemācījušies un lūgtu padomu neskaidros jautājumos.

Bibliotēkā nav maksas pakalpojumu, izņemot drukāšanas un kopēšanas darbus.
 

Aktivitātes augusta un septembra mēnesī:
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.