LV
RU
EN




Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Olita, Rita, Vita
< Novembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Amatiermākslas kolektīvi


 
Kolektīvs Kolektīva vadītājs Nodarbību dienas un laiks

AUCES NOVADA KULTŪRAS CENTRS

Ausmas iela 3, Auce
Jauktais koris “Auce” Diriģents
Jānis Zirnis
Tālr. 29467117

Kormeistars
Aivis Antonovs
Tālr. 25271815
Pirmdienas 19.00-22.00
Ceturtdienas 19.00-22.00
 
Jauniešu pūtēju orķestris “Auce” Diriģents
Andris Egils Āboliņš
Tālr. 29606122
Trešdienas 17.00-18.30
Sestdienas 10.00-13.00
Folkloras kopa “Līgotne” Ināra Rumba
Tālr. 29487447
Otrdienas 19.30-21.00
 
Senioru deju kopa “Randiņš” Ināra Rumba
Tālr. 29487447
Pirmdienas 18.30-20.00
Trešdienas 18.30-20.00
Bērnu un jauniešu deju kolektīvs “Saulīte” Henrijs Muzikants
Tālr. 25934965
Otrdienas 17.30-21.30
  • 17.30-18.30 1.-2.klašu grupa
  • 18.30-20.00 3.-6.klašu grupa
  • 20.00-21.30 10.-12.klašu grupa
Piektdienas 17.30-21.30
  • 17.30-18.30 1.-2.klašu grupa
  • 18.30-20.00 3.-6.klašu grupa
  • 20.00-21.30 10.-12.klašu grupa
Amatierteātris “Kopā” Režisore
Lilita Zāmele
Tālr. 29196484
Otrdienas 19.00-21.00
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Tautas lietišķās mākslas studija “Auce” Vija Vanaga
Tālr. 28396984
Darba dienas 11.00-15.00
Pārējā laikā - individuāls grafiks.
Auces Amatu māja, Raiņa iela 14, Auce

BĒNES TAUTAS NAMS

Centrālais laukums 3, Bēne
Bēnes dāmu vokālais ansamblis
“Upes pērles”
Aivis Antonovs
Tālr. 25271815
Trešdienas 17.30-19.30
Piektdienas 17.30-19.30
Amatierteātris “Bēne” Režisors
Andris Kļava
Tālr. 29476988
Pirmdienas 19.00-21.00
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Tautas lietišķās mākslas studija “Bēne” Marika Grīslīte
Tālr. 26201427
Otrdienas 9.00-11.00
Ceturtdienas 9.00-11.00
Piektdienas 9.00-11.00
Pārējā laikā - individuāls grafiks.
Stacijas iela 8, Bēne

ĪLES TAUTAS NAMS

“Kumeliņi”, Īles pagasts
Vokālais ansamblis “Spārni” Agris Rencbergs
Tālr. 28774918
Svētdienas 19.00-22.00
Īles bērnu studija “Spridzeklīši” Vineta Ribaka
Tālr. 26108692
Sestdienas 14.00-16.00
 
Īles amatierteātris “Tonis” Raisa Adamaite
Tālr. 25976679
Ceturtdienas 19.00-21.00
Svētdienas 15.00-17.00

LIELAUCES TAUTAS NAMS

“Ezerkrasti”, Lielauces pagasts
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Klabdancis” Alda Balode
Tālr. 28344911
Ceturtdienas 19.00-21.00
 
Eiropas deju kopa “Madaras” Alda Balode
Tālr. 28344911
Trešdienas 19.00-21.00
 

UKRU TAUTAS NAMS

“Stariņi”, Ukri, Ukru pagasts
Amatierteātris “Ukri” Režisore
Gunta Razdovska
Tālr. 27828440
Otrdienas 19.00-21.00
Svētdienas 11.00-13.00

VĪTIŅU TAUTAS NAMS

 Vītiņi, Vītiņu pagasts
Bērnu vokālais ansamblis Inga Šaule
Tālr. 29132669
Ceturtdienas 17.00-20.00
Pirmsskolas bērnu deju kolektīvs “Virpulēni” Inita Pumpure
Tālr. 29994419
Pirmdienas 17.30-19.00
Otrdienas, ja nepieciešams
Bērnu deju kolektīvs “Virpulītis” Baiba Meiere
Tālr. 29383867
Pirmdienas 19.00-20.30
Piektdienas 18.00-20.00
Jauniešu deju kolektīvs “Virpulis” Baiba Meiere
Tālr. 29383867
Piektdienas 20.00-23.00
Svētdienas 12.00-14.00
Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Robežnieki” Māra Krūmiņa
Tālr. 25488420
Otrdienas 20.00-22.30
Vītiņu amatierteātris “Mežrozīte” Raisa Adamaite
Tālr. 25976679
Trešdienas 19.00-21.30
Sestdienas 20.00-21.30
Jauniešu dramatiskais kolektīvs Vineta Ribaka
Tālr. 26108692
Svētdienas 13.00-15.00
Ritma grupa Aelita Petrova
Tālr. 26764414
Trešdienas 18.00-19.00
Svētdienās 14.00-15.00
 
Grafikā var būt atsevišķas izmaiņas. Nodarbību laiks var mainīties atkarībā no nepieciešamības, piem., gatavojoties koncertiem, tas var būt ilgāks.
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.