Pasākumi
Latvijai 100
Šodien vārda diena: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
< Maijs 2018 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Izlaidumu laiks ir klāt!

Bēnes Mūzikas un mākslas skolas absolventi:

 
Mūzikas nodaļā: Artūrs Cinceruks (klavieres), Matīss Tomass Stankevics (sitaminstrumenti), Astra Mazpreciniece (akordeons), Deina Diāna Jauģerķēna (akordeons), Anastasija Jegorova (klavieres).

Mākslas nodaļā: Datordizaina programma - Annija Siliņa, Mārtiņš Cēsnieks, Baiba Valtere, Ralfs Žukovskis, Vizuāli plastiskās mākslas programmas absolventi - Mišela Kastricka, Krista Krieviņa, Elīna Jocius!
 

Auces Mūzikas skolu šogad absolvēs 12 audzēkņi:

 
Annija Andreičikova  „Klavierspēle”, skolotāja Alla Beļicka, Māris Grandbergs „Sitaminstrumentu spēle” -  skolotājs Skaidris Bričkus, Raivita Pipara „Klavierspēle”, skolotāja Inga Siliņa, Reinis Jānis Barons ,„Akordeona spēle”, skolotāja Vija Kursiete, Roberts Eduards Graudiņš „Akordeona spēle”, skolotāja Vija Kursiete, Kristers Ņeverovskis „Akordeona spēle”, skolotāja Vija Kursiete, Ilze Križjus IP „Kora klase” - skolotāja Kristīne Buraka, Agnese Žvibule „Kora klase” - skolotāja Kristīne Buraka, Mārtiņš Edgars Smila IP „Vokālā mūzika”; „Kora klase” - skolotāja Ilze Āboliņa, Marta Paula Elksnīte „Kora klase”, skolotāja Ilze Āboliņa, Sanija Norvaiša „Vijoļspēle”, skolotājs Ilmārs Bankevics, Monta Mestere „Flautas spēle”,  skolotāja Alla Pīlapa.
 
PII "Pīlādzītis" absolventi
PII "Pīlādzītis" absolventi

PII “Vecauce” zinātkārie absolventi:


Artis Sproģis, Gabriela Bērmane, Edgars Šimkus, Rodrigo Tramdaks, Elizabete Rēzija Jirjena, Iveta Ķīšeniece, Jēkabs Krapauskis, Signe Sproģe, Valters Šēfers-Šteinbergs, Knuts Olivers Lignickis, Raivo Kalniņš, Kristiāna Jēkabsone.
 

PII “Pīlādzītis” izlaiduma bērni – 7 smaidošas meitenes un 10 ņipri zēni:


Edvards Urnežis, Roberts Hūberts Matvejevs, Otīlija Grandberga, Alise Žasina, Deivids Kožušns, Matīss Varačinskis, Marta Šneidere, Braiens Eidints, Edvards Prialgausks, Daniela Ādamsone, Viestarts Šakirovs, Loreta Česnoviča, Kristers Eidints, Sofija Bragina, Deivids Nikolajevs, Deniss Terjohins, Kitija Jadčenko.


PII “Rūķīši” sagatavošanas grupas draudzīgi smaidīgie audzēkņi:


Toms Jurševskis, Gabriels Jēgers, Žanete Krieviņa, Daniels Marks Margevičs, Daniels Dargevics, Kristiāns Kārkliņš, Adriana Ance Černovska, Amanda Isakova, Alise Tanasijčuka, Raiens Hāns.