LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Diāna, Dina, Dins
< Februāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”
(23.12.2020.)
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”
Ziemassvētku brīnumi Auces “Pīlādzītī”

Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad katrs mēs gaidām un ticam kādam brīnumam. Šogad pie “Pīlādzīša” bērniem ciemos ieradās Ziemassvētku vecīša čaklie palīgi Rūķi. Dzeltenais Rūķis dāvāja visiem labestību, draudzību, prieku un laimi, Sarkanais Rūķis kopā ar bērniem dziedāja, jokojās, griezās deju virpuļos, Zaļais Rūķis - īsts dabas draugs un mīļotājs - mācīja to darīt arī bērniem. Rūķi vienmēr prot iepriecināt un rosina katru no mums darīt labus darbus.

Ar sajūsmu bērni sagaidīja videozvanu no paša Ziemassvētku vecīša. Viņš uzrunāja bērnus visās grupiņās, novērtēja bērnu uzvedību un zināšanas šajā gadā. Kopīgi skatījās fotoalbumu ar skaistākajām šī gada bērnu fotogrāfijām, no visas sirds apsveica svētkos un vēlēja visiem daudz, daudz prieka un jautrības. Bērni saņēma dāvaniņas un fotografējās kopā ar Rūķiem košā fotostudijā.

Lai visiem būtu prieks, Rūķi parūpējās arī par “Pīlādzīša” bērniem, kuri šobrīd neapmeklē bērnudārzu, viņus aicinot bērnudārza pagalmā iet rotaļās un pie eglītes saņemt dāvaniņas. Bet pie Lielaucē un Īlē dzīvojošajiem bērniem Rūķi brauca paši ciemos un noklausījās katra bērna dzejolīti.

21. decembrī noritēja konkurss “Sildi sirdi dzejolīti”, kur grupu “Ziediņi” un “Odziņas” bērni radoši un ar īstu aktiermeistarību runāja Ziemassvētku dzejoļus, iepriecinot visus klausītājus. Katrs konkursa dalībnieks saņēma Diplomu. Paldies vecākiem par atbalstu, mācoties dzejoļus.
 
Sirsnīgs paldies vecākiem par sadarbību, atbalstu, labajiem darbiem un vārdiem šajā gadā!

Sirsnīgs paldies visiem “Pīlādzīša” darbiniekiem par sirdssiltumu, profesionalitāti, lielo atbildības sajūtu, veicot savus pienākumus ikdienā! Īpašs paldies Rūķiem – skolotājām Inai Podberezskai, Laimai Kārkliņai-Zeikmanei un mūzikas skolotājai Ingai Šaulei.

Sirsnīgs paldies labajiem cilvēkiem, kuri palīdz piepildīties mūsu radošajām idejām – “Spectre Latvia” Aucē direktorei Inesei Dauginovičai par sarūpēto košo rūķu tērpu audumu un tērpu darinātājai – šuvējai Rudītei Reimanei.

 
Brīnumi notiek tur, kur tiem tic, un jo vairāk tic, jo biežāk tie notiek. Ticiet sapņiem un ar Jums arī notiks brīnums - varbūt tikai rīt vai parīt, bet noteikti notiks…
 
Gaišus, priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, veselīgu, darbīgu Jauno gadu!

 
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.