LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Diāna, Dina, Dins
< Februāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Vēl mirklis un Ziemassvētki būs klāt!
(23.12.2020.)
Vēl mirklis un Ziemassvētki būs klāt!
Vēl mirklis un Ziemassvētki būs klāt!

Lai Ziemassvētku gaidīšanu darītu jestru un interesantu, Kultūrbumbulis - Auces novada Kultūras centrs - radīja īpašu ADVENTA KALENDĀRU. Katru dienu atvērām pa vienam uzdevumam un devāmies aizraujošos piedzīvojumos. Kā mums gāja Adventa otrajā pusē?

To 14. decembrī iesākām ar dāvanu stafeti. Aizzzziet! Vissirsnīgākie Kultūrbumbuļa virtuālie sveicieni tika nodoti Auces komunālajiem pakalpojumiem. Dāvanas saņēmēju rūķi noteica pilnīgi godīgā izlozē. Raudzīsim, cik lielu sniega bumbas efektu uzņems izaicinājums turpināt dāvanu stafeti?

Beidzot, beidzot, beidzot arī Auces novadā uzsniga sniegs. Kā reiz, lai 15. decembra uzdevumu “Nofotografē kādu ziemas ainavu un ievieto komentāros bildi vai video” varētu izpildīt godam. Jautāsiet, vai rūķi bija pasūtījuši sniegu? Jā, protams! Viņiem ir vistiešākais kontakts ar Ziemassvētku vecīti.

Pēc 16. decembra uzdevuma izpildes nevienam vairs nebija šaubas par Kultūrbumbuļa rūķu sportisko formu. Kāpēc? Viņi cītīgi trenējās vairākās disciplīnās – centās uzstādīt planka rekordu, sevi stiprināja dāvanu sasniegšanā, nešanā, cilāšanā, pilnībā ļaujoties aicinājumam “Kad vien jūti tādu vajadzību, izstaipies, paskrien uz vietas, uztaisi pietupienus, palēkā, dejo!”

Kas būtu Ziemassvētku gaidīšana bez dzirkstošiem smiekliem? Tāpēc 17. decembrī rūķi meklēja karikatūras, lasīja anekdotes un skatījās jautrus video ar Ziemassvētku jokiem, lai izveidotu garu joku listi un pilnveidotu savas jokošanās prasmes.

Savukārt 18. decembrī rūķi vienkārši našķojās ar cukurotām mandelēm, lai jau 19. decembrī aizietu uz vietu, kur parasti neiet vai arī sen ir gribēts doties. Kamēr citi devās nezināmu zemju virzienā, tikmēr viens čaklais rūķītis izdaiļoja Kultūras centra logus. Atnāc un apskaties, kas dzīvo šajās logu rūtīs!

Nu ko? Lai Ziemassvētku vakars būtu vēl jaudīgāks, 20. decembrī rūķi iemēģināja jautrākās Ziemassvētku spēles.

Iespējams, Adventa laikā satikāt kādu interesantu cilvēku, kurš karstākajā dāvanu pirkšanas bumā jūs palaida sev pa priekšu rindā? Ja tā, Kultūrbumbulim dubultprieks, jo tā ir atsauce uz 21. decembra uzdevumu!

Vēl pavisam nedaudz, un katrā mājā ienāks klusais Svētvakars un līksmās Ziemassvētku dienas. Līdz tam ar rūķa cepuri galvā (22. decembra uzdevums) kaut vai ar savu viedierīci 23. decembrī nofilmē svētku sveicienu saviem mīļajiem, pārsteidzot ar pašgatavotu un sirsnīgu sveicienu!

Padomā, cik daudz prieka Tev sniedz šis svētku laiks un bumbulēšanās kopā ar Kultūrbumbuli! Sirsnīgs paldies katram Kultūrbumbuļa “afēras” dalībniekam.

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN ENERĢISKU JAUNO GADU!


Adventa kalendārs ir pieejams Auces novada Kultūras centra Facebook lapā un www.auce.lv, kur var iepazīties ar Kultūrbumbuļa aizraujošajiem piedzīvojumiem bildēs un video.
 
Foto: Rūķis Elza (Elza Jarmoļiča)
Video: Rūķis Kaspars Krauze (Krauze Vision)
Rūķis Vija (Vija Kurpniece)

Kultūrbumbuļa piedzīvojumi Adventa otrajā pusē (Foto: Elza Jarmoļiča)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.