LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Vanda, Veneranda, Venija
< Septembris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
4. oktobrī atzīmēja Starptautisko skolotāju dienu
(08.10.2019.)
4. oktobrī atzīmēja Starptautisko skolotāju dienu
4. oktobrī atzīmēja Starptautisko skolotāju dienu

Ja tu domā par gadu ilgu termiņu, iesēj sēklu. Ja domā par 10 gadiem, stādi kokus. Bet, ja domā par 100 gadiem, māci cilvēkus. /Konfūcijs/
Atzīmējot Starptautisko skolotāju dienu, 4. oktobrī Auces novada Kultūras centrā tika sumināti astoņpadsmit novada pedagoģiskie darbinieki, kuri savu darbu veltījuši bērnu un jauniešu izglītošanai.

Šogad tika sveikti jaunie novada izglītības darbinieki - Auces vidusskolas skolotāja Paula Dauginoviča un Auces Mūzikas skolas direktors Intars Grīnbergs.
 
25 darba gadu jubileju pedagoģiskajā darbā šogad svin Auces vidusskolas skolotājas Linda Vežuka un Jana Smila.
 
30 gadus pedagoģiskajā darbā aizvadījušas Auces vidusskolas skolotājas Ilze Vikštrema un Rimma Roze.

Jau 35 gadus pedagoģijā darbojas pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” direktore Aija Gintere-Mikne un Auces vidusskolas skolotāja Ingmāra Janevica.
 
40 darba gadu jubileju šogad atzīmē Mūzikas skolas skolotājas Ingrīda Petrauska un Vija Kursiete, Bēnes vidusskolas skolotāja Ingrīda Liepiņa, Auces vidusskolas skolotāji: Aija Bensone, Jānis Bensons, Nadežda Getikova un Ruta Januze.
 
45 gadus pedagoģijā ir aizvadījušas Bēnes vidusskolas skolotājas Inese Garbile un Aina Ļāščenko.
 
Nozīmīgo 50 gadu darba jubileju pedagoģijā šogad svin Auces vidusskolas skolotāja Ženija Silova.
 
Šogad skolotāju dienas sarīkojumu vadīja Mārtiņš Biete no Bikstiem, muzikālos sveicienus izglītības darbiniekiem sniedza vairāku konkursu laureāte, dziedātāja un mūzikas skolotāja Līga Priede duetā ar virtuozo ģitāras pavēlnieku, multiinstrumentālistu, Saulkrastu pūtēju orķestra diriģentu Vitāliju Bogdanoviču. Pēc svinīgās daļas skolotājiem un viņu viesiem kopā ar tubu kvartetu “T(u)badūri” bija iespēja doties dažādu laikmetu muzikālā ceļojumā ar pārsteiguma elementiem Kārļa Krapauska vadībā.
 
“Skolā drīkst strādāt tikai iemīlējies cilvēks (..) Skolotājiem vairāk kā citiem cilvēkiem uz šīs zemes ir jāmīl pati dzīve.” /Ernsts Gliks/
 
Paldies, skolotāji, ka jūs esat! Paldies par jūsu sirds ieguldījumu mūsu bērnos un jauniešos!
 
“Pedagogi, strādājiet ar skolēniem, izmantojiet viņu potenciālu, ļaujiet viņiem izpausties stundās un ārpus tām, ļaujiet viņiem uzdot maksimāli daudz jautājumus, parādiet jūsu zināšanas, atbildot uz viņu jautājumiem, lai kā tas varētu izklausīties! Nāciet uz darbu ar prieku! Parādiet jauniešiem labāko! Esiet viņu ideāls!” /Auces vidusskolas 12.a klases skolnieks Eduards Liepiņš – Melnis/

Skolotāju diena 04.10.2019. (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.