LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Kārlis, Spodris
< Janvāris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Pirmsskolas izglītības iestādēs izlaidumi jau maijā
(23.05.2019.)
Pirmsskolas izglītības iestādēs izlaidumi jau maijā
Pirmsskolas izglītības iestādēs izlaidumi jau maijā

Bērnības laiks mirdz un zied brīnumjaukās krāsās. No agrā rītā sakļautiem pumpuriņiem, kas nes sevī dzirkstošu rasas lāsi, viņi ir uzplaukuši  par brīnumainiem ziediņiem, kas zaigo saulē, atspoguļojot visu bērnības dienu mainīgo debesu un krāsu pasauli. Šogad Auces novadā pirmsskolas izglītības iestādes un Auces vidusskolas 6-gadīgo klasi absolvēs 52 skolēni.

PII “Pīlādzītis” absolventi:

Nikija Lavrinoviča - bērnudārzā patika cītīgi mācīties, gatavot darbiņus. Nikija ir liela grāmatu lasītāja! Vismīļākās spēles “Ezīši” un  "Lego” kluči. Nākotnē vēlas kļūt par ātrās palīdzības darbinieku. Draugiem skolā vēl veiksmi un labas atzīmes!
Mārcis Millers - vislabāk Mārcim patīk sportot un darboties rotaļlaukumā. Nākotnē vēlas kļūt par mehāniķi, jo  var zināt, kā visu salabot. Draugiem skolā novēl uz skolu iet ar prieku!
Matiass Ozoliņš - vēlas kļūt par skolotāju. Bērnudārzā patika visas radošās nodarbības un, protams - riteņbraukšana! Lieldienas ir Matiasa mīļākie svētki. Draugiem skolā novēl izaugt lieliem!
Kārlis Krieviņš - nākotnē grib kļūt par inženieri, jo tad varēs būvēt robotus! Bērnudārzā patika rēķināt, sportot un arī dziedāt. Draugiem skolā novēl lielu laimi!
Marks Latišs - grib visu zināt par tehnoloģijām, tāpēc nākotnē vēlas kļūt par inženieri. Bērnudārzā patika matemātika, krāsojamie darbi, sportot un dziedāt.  Patīk svētki, īpaši Ziemassvētki un Lieldienas. Draugiem skolā novēl veiksmi!
Ance Teihmane - sapņo kļūt par vijolnieci un rakstnieci. Patika citiem bērnudārzā lasīt priekšā pasakas, rakstīt savas domas, spēlēties ar draugiem. Mīļākie svētki - protams, ka dzimšanas diena! Draugiem novēl nebaidīties iet uz skolu!
Elizabete Dadzīte - sapņo kļūt par dakteri, jo patīk potes un citi dakteru instrumenti. Visvairāk patika čakli darboties visās bērnudārza radošajās aktivitātēs.  Mīļākie svētki ir Lieldienas. Draugiem skolā novēl labas atzīmes un veiksmi!
Emīls Turonoks - kad izaugs liels, grib kļūt par policistu, varēs ķert likumpārkāpējus un ieviest kārtību. Bērnudārzā patika spēlēties ar “Lego” klučiem, strādāt darba burtnīcās, dziedāt.  Mīļākie svētki ir Lieldienas. Draugiem skolā novēl būt priecīgiem!
Ksenija Buka - grib kļūt par princesi, jo princesēm ir kronis. Bērnudārzā patika spēlēties un radošās nodarbības. Labākie koncerti bija, kuros varēja dziedāt mikrofonā! Draugiem skolā novēl būt priecīgiem!
Adrians Agris Klovs - sapņu darbs – mehāniķis, jo patīk labot. Bērnudārzā patika rēķināt, lasīt, spēlēties ar “Lego” klučiem. Bērnudārzā bija skaisti koncerti! Draugiem skolā novēl labi lasīt, rakstīt!
Rinalds Pļaviņš - vēlas nākotnē kļūt par policistu, jo ir skaisti formas tērpi un var ātri braukt. Bērnudārzā patika pildīt matemātiku, spēlēties ar konstruktoriem.  Draugiem skolā novēl veiksmi!
Marta Andersone - vēlas kļūt par dejotāju. Bērnudārzā patika spēlēties ar “Lego” klučiem, lellēm leļļu stūrī. Patīk svinēt svētkus! Draugiem skolā novēl būt vienmēr smaidīgiem!
Paula Ošeniece - vēlas kļūt par pārdevēju. Bērnudārzā patika  spēlēties ar “Lego” klučiem, lellēm leļļu stūrī, visvairāk aizrāvās ar radošo darbiņu gatavošanu.  Patīk svinēt visus svētkus! Draugiem novēl saulainus skolas gadus!
Bruno Stanka - nākotnē vēlas kļūt par ugunsdzēsēju, lai varētu glāb cilvēkus un ātri braukt. Bērnudārzā patika  spēlēties ar konstruktoriem, rēķināt, spēlēties ar draugiem.  Draugiem skolā novēl būt draudzīgiem!
Rainers Jansons - sapņo kļūt par datorspeciālistu. Bērnudārzā vislabprātāk spēlējās ar “Lego” klučiem,  patīk lasīt, rēķināt, dziedāt un dejot, bet laukā – sportot. Draugiem skolā novēl būt labsirdīgiem un smaidīt!
Ivars Gurlausks - nākotni saista ar cilvēku glābšanas profesiju. Bērnudārzā vislabāk patika zīmēšanas un aplicēšanas darbi, bet vislabprātāk spēlējas ar konstruktoriem. Draugiem skolā novēl labi mācīties!
Jānis Kristers Koleda - kad izaugs liels, grib kļūt par automehāniķi. Bērnudārzā vislabāk patika mācīties, laukā sportot, svinēt svētkus un braukt uz Tērveti! Draugiem skolā novēl satikt labus draugus!
Roberts Pļaviņš - sapņo kļūt par celtnieku. Visvairāk bērnudārzā patika pildīt darba uzdevumus darba burtnīcās, dziedāt, dejot, celt celtnes no konstruktora. Draugiem skolā novēl būt čakliem un paklausīgiem!
Skolotājas: Ina Podberezska un Žeņa Gristiņa.
 

PII “Vecauce” absolventi”:

Emīls Klepecs - dabas zinātnieks un pētnieks. Rūpīgs pret katru uzticēto darbiņu. Labs pasaku klausītājs un stāstnieks. Ļoti patīk spēlēt galda spēles. Grāmatas ir labākie draugi.
Keita Šlaudere - sapņotājā, dziedoša princese. Patīk zīmēt un palīdzēt skolotājai. Patīk mācīties. Vērīga pret notiekošo apkārt. Vienmēr palīdz sakārtot matus pārējām grupas meitenēm.
Rūta Tamane - emocionāla, labsirdīga, mīļa. Patīk darboties kopā ar skolotāju. Vienmēr lepna par savu skaisto matu bizi. Labi padodas veidošana. Aktīvi iesaistās saimnieciskajos darbiņos. Laba aktrise pasaku uzvedumos. Sapņo kļūt par zobārsti.
Linards Valters - filozofs, kas vienmēr atradīs kādu komentāru vai jautājumu. Nekad nepadodas, vienmēr cenšas sasniegt savu mērķi. Koku zariņu kolekcionārs. "Lego" klucīšu likšanas meistars.
Rūta Liepiņa Melne - meitene ar mākslinieces dvēseli. Radošums katrā zīmējumā. Vienmēr visus rīta vingrošanā pārsteidz ar špagatu. Rotaļīga un draiska. Sapņo par izjādēm ar zirgiem.
Marats Evarsons - apzinīgs un zinošs. Rūpīgums it visā, ko dara. Mīļākā galda spēle ir dambrete. Zinošs sadzīviskajos jautājumos. Patīk iet garajās pastaigās, apmeklējot Auces svarīgos objektus.
Braiens Briedis - sportisks, azartisks cīnītājs par taisnību. Vienmēr vēlas būt pirmais. Patīk jokoties. Zina visu par mašīnām un traktoriem. Ja ir vajadzīgs sacensību gars -  Braienā tas valda vienmēr!
Agnis Grigorjevs - čakls, izpalīdzīgs, draudzīgs. Apzinīgs dzejoļu skaitītājs. Nekad nepamet darbu pusdarītu. Sapņo kļūt par prezidentu. Kaislīgs makšķernieks un zivju pazinējs. Puisis ar plašu sirdi.
Marats Brahmanis - kluss un apdomīgs. Ļoti patīk rēķināt un darboties ar skaitļiem. Katru rakstu darbiņu dara rūpīgi. Sapņo kļūt par ugunsdzēsēju.
Gustavs Žuža – Norvaišs - enerģisks un aktīvs. Liels stāstnieks. Čakls dzejoļu skaitītājs un dziesmu dziedātājs. Patīk pastaigas parkā un aktīvas sportiskās aktivitātes. Bez “Vecauces” bērnudārza nu nekā!
Skolotājas: Indra Graudiņa un Sandra Brūna.
 

PII “Rūķīši” absolventi:

Markuss Vicinskis - labsirdīgs, kautrīgs, draudzīgs. Nākotnē vēlas kļūt par ugunsdzēsēju.
Vladislavs Dementjevs - aktīvs, zinātkārs ar skaistu balsi. Ļoti patīk dziedāt. Patīk galda spēles – cirks, dambrete. Vēlas kļūt par policistu, kurš ķers bandītus, kuri zog veikalā un cilvēkiem naudu.
Lauma Ansone - klusa, smaidīga, draudzīga. Patīk laiku pavadīt ar māsām. Vēlas nākotnē kļūt par  frizieri, jo patīk skaisti taisīt matus.
Rūdolfs Gružinskis - draudzīgs, centīgs un izpalīdzīgs. Vēlas kļūt par policistu, kurš uzraudzīs kārtību uz ceļiem.
Līga Strauta - draudzīga, centīga. Patīk palīdzēt mammai dažādos darbiņos. Vēlas kļūt par frizieri, jo patīk veidot frizūras.
Emīls Meļņiks - zinošs, aktīvs. Patīk braukt ar velosipēdu, kvadraciklu. Patīk galda spēles – cirks, dambrete. Vēlas kļūt par policistu, lai uzraudzītu, vai visi ievēro ceļu satiksmes noteikumus.
Marita Antonova - atraktīva un kustīga meitene. Interesē viss, kas notiek apkārt. Patīk rotaļāties ar savām mīļmantiņām, dziedāt. Patīk zīmēt, tādēļ vēlas kļūt par mākslas skolotāju.
Sanija Rahļicka - klusa, nopietna un centīga. Ļoti patīk braukt ar divriteni. Vēlas kļūt par pārdevēju un strādāt veikalā, kur pārdos cilvēkiem saldumus.
Nellija Ņikitina - klusa, draudzīga un sportiska. Patīk dziedāt. Nākotnē kļūs par sporta skolotāju.
Skolotāja - Antra Fedotova.
 

PII “Pīlādzītis” izlaidums 27. maijā plkst. 16.00 Auces novada Kultūras centrā.

PII “Rūķīši” izlaidums 30. maijā plkst. 17.00.
PII “Vecauce” izlaidums 30. maijā plkst. 17.00.


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.