LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Diāna, Dina, Dins
< Februāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
PII "Pīlādzītis" audzēkņi devās rudens ekskursijā
(08.10.2020.)
PII "Pīlādzītis" audzēkņi devās rudens ekskursijā
PII "Pīlādzītis" audzēkņi devās rudens ekskursijā

Miglainā 8. oktobra rītā grupas “Ziediņi” bērni un skolotājas devās izzinošā ekskursijā uz zemnieku saimniecību „Imantas”, lai labāk iepazītu dažādus dzīvniekus un putnus.

Bērni ekskursijas dienu gaidīja ar lielu nepacietību. Visi ar steigu silti saģērbās, lai dotos uz autobusu, kas jau gaidīja pie bērnudārza.

Braucot pa logu bērni vēroja apkārtējo dabu – rudens krāsās nokrāsotos lapu koku mežus, rudenīgās pļavas, raibos govju ganāmpulkus, un redzēto uztvēra ļoti emocionāli. Līdzi bijām paņēmuši gardumus, ar ko pacienāt saimniecības iemītniekus. Tā nemanot piebraucām pie z/s „Imantas”. Izkāpjot no autobusa, bērnus sagaidīja saimnieki, kuri aicināja doties ekskursijā pa saimniecību. Ar skaļām bērnu emocijām apskatījām vistas, tītarus. Bija arī praktiska darbošanās -  piedalījāmies etiķešu līmēšanā uz olu breketēm.

Apskatījām arī aplokus, kur ganījās gotiņas un teliņi, kurus bērni baroja ar āboliem un burkāniem. Pirmsskolnieki bija arī sajūsmā par pūkaino trusīti. Tā nemanot bija pienācis laiks prombraukšanai. Kā liels pārsteigums bērniem bija saimnieku sagādātās konfekšu krelles. Liels paldies saimniekiem - Reiņa mammai un tētim par brīnišķīgi pavadīto laiku!

Nākošā pietura bija Karaļavoti, kur bērni izskraidījās un izšūpojās. Arī šeit bērni guva izzinošu informāciju par ugunskura vietas ierīkošanas nepieciešamību, par dabas sakopšanu.

Beigu beigās visi sēdāmies autobusā, lai emociju pārpildīti dotos atpakaļ uz bērnudārzu.

PII "Pīlādzītis" audzēkņi devās rudens ekskursijā 08.10.2020. (Foto no pasākuma arhīva)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.