LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Ardis, Ingrīda
< Jūnijs 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Gan mazajā, gan lielajā “Pīlādzītī” skandināja Auces vārdu...
(06.03.2020.)
Gan mazajā, gan lielajā “Pīlādzītī” skandināja Auces vārdu...
Gan mazajā, gan lielajā “Pīlādzītī” skandināja Auces vārdu...

Mazā "Pīlādzīša" "Bitītes" grupas mazuļi savai pilsētai - Aucei - vārda dienā sagādāja sirsnīgu sveicienu - pašu darinātus ziediņus, kūciņas svētku galdam, un izdeva katrs pats savu Auces novada avīzīti par sev mīļajām, interesējošām lietām.

Kā zīmodziņš iederējās paša plaukstiņa ar tajā ierakstītu vārdu. Kopā visi dalījāmies fotopriekā. Sveicinām, vēlējam Aucei labu laimi! I.Zilberte.

Savukārt lielajā "Pīlādzītī" marta mēnesis iesākās ar teātra dienām. Visi kopā iejutāmies dažādos pasaku tēlos un noskatījāmies bērnu sagatavotās izrādes:
  • Vidējās grupas „Pumpuriņi” pasaku „Kukulītis”;
  • Vecākās grupas “Ziediņi” muzikālo pasaku “Pavasara plūdi”;
  • Sagatavošanas grupas „Odziņas” pasaku „Zaķīša namiņš”, ar kuru viesojāmies un iepriecinājām mazā “Pīlādzīša” bērnus.
Kur tagad atrodas Auces pilsēta, tur sirmā senatnē bija purvs… Tā sākas teika par mūsu pilsētu. Auces vārda dienu visas nedēļas garumā atzīmējām arī mēs pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”. Dodoties ekskursijās, bērni apskatīja un izzināja savu pilsētu. Radošajos darbos – zīmējumos, veidojumos, aplicējumos -  bērni attēloja redzēto, nākotnes profesijas, pilsētas ģerboni, transporta līdzekļus, teiku par Auces rašanos, mūsu pilsētu nākotnē.

Sagatavošanas grupas bērnu ekskursija uz Auces vidusskolu pie saviem nākamiem klasesbiedriem 5.gad. un 6.gad. bērniem. Iepriekš gatavojāmies ciemos iešanai. Bērni uzzīmēja Auces pilsētas ģerboni. Uzrakstīja apsveikumu un sarūpēja saldumus - konfektes. Vienojāmies, ka varētu noskaitīt dzejoli “Dīvainais nams” ar atskaņām, tādējādi iesaistot priekšnesumā arī jaunos draugus.  Kad mēs ieradāmies, bērniem bija rotaļnodarbība, kur  apguva “Nosacīto mēru”. Mēs labprāt arī iesaistījāmies pamācot, jo to mācījāmies jau iepriekš. Pēc mācībām izspēlējām mūsu mīļo “Ai, zam, zam, zam”. Arī mūsu vienaudži mums noskaitīja dzejoli par Auci, kuru uzrakstījis mazs bērns, un novadīja atraktīvu kustību rotaļu “Tārpiņš”, kur vajadzēja izlīst caur platām kājām visam tārpam. Tas mums ļoti patika un gribējās spēlēt vēl un vēl. Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu 5.gad. un 6.gad. skolotājām!

Ar ekskursiju apvienojām arī sporta nodarbību skolas sporta laukumā. Tas ir tik liels! Varējām pārliecināties par saviem spēkiem īstajā sporta laukumā! Organizējām viena apļa izturības skrējienu. Un vēl mācījāmies vadīt īstu futbola bumbu lielajos futbola vārtos. Protams, neizpalika arī bmx trase, kuru bērni izskrēja kā bultas! Ejot atpakaļ uz “Pīlādzīti’’, baudījām pavasara saulīti un vērojām, kā applūdusi pļava. Izraisījās lielas debates par plūdiem, dzīvo dabu, ūdeni, pīlēm, kuras pabarojām ar līdzi paņemto maizi.

Paldies atsaucīgajiem Auces cilvēkiem un vecākiem, pie kuriem mēs ciemojāmies  un kuri mūs laipni uzņēma!

4. martā kā dāvana svētkos visiem „Pīlādzīša” audzēkņiem izskanēja muzikālās apvienības „Rieksta pasakas” koncertprogramma „Greizā karaļvalsts jeb pasaka ar labām beigām”, kurā dejojām, dziedājām un draiskojāmies.
           
PII “Pīlādzītis” audzēkņu vēlējumi mūsu pilsētai Aucei:
- Es novēlu Aucei būt zaļai!
- Es novēlu, lai Aucē biežāk spīd saulīte!
- Savai pilsētai Aucei novēlu laimi!
- Es novēlu, lai Aucē būtu jauns rotaļlaukums!
- Sirsnīgas un priecīgas dieniņas Aucei!
 - Es novēlu, lai Aucē ir jauni bērnudārzi!
 - Es novēlu, lai Aucē būtu daudz skaistu parku!
- Es novēlu, lai Auce būtu lielāka!
 
Visi kopā novēlam mūsu pilsētai Aucei vārda dienā – lai smaidiem un komplimentiem piepildīta katra diena!
 
Mīļie vecāki – katrs Jūsu mazulis ir kā spoža zvaigznīte, kas ik dienas mūs pārsteidz, iepriecina un dara laimīgus. Auces novada PII  „Pīlādzītis”  ir ļoti daudz talantīgu bērnu, un tā ir mūsu pilsētas nākotne!!!

Mazā "Pīlādzīša" "Bitītes" grupas mazuļi sveica Auci vārda dienā (Foto no PII arhīva)
Lielajā "Pīlādzītī" marts aizsākās ar visdažādākajām aktivitātēm (Foto no PII arhīva)


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.