LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Diāna, Dina, Dins
< Februāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Paldies, cienījamie pedagogi, par svētīgo, katram cilvēkam un visai sabiedrībai nozīmīgo darbu!
(13.10.2020.)
Paldies, cienījamie pedagogi, par svētīgo, katram cilvēkam un visai sabiedrībai nozīmīgo darbu!
Paldies, cienījamie pedagogi, par svētīgo, katram cilvēkam un visai sabiedrībai nozīmīgo darbu!

Būt par skolotāju, nenoliedzami, ir sūtība, jo liktenis tik atbildīgu un arī smagu darbu uztic garā stiprākajiem un dvēselē bagātākajiem cilvēkiem. Skolotājs jau nav tikai tas, kurš pasniedz, stāsta un māca to, kas nepieciešams zinību ieguvē, bet skolotājs ir arī kā ģimene, kā atbalsts, daudzu padomu devējs.

9. oktobrī Auces novada Kultūras centrā pulcējās Auces novada izglītības iestāžu pedagogi un darbinieki, lai kopā svinētu svētkus.

Sveicot pedagogus, Auces novada domes priekšsēdētāja Vija Keršus sacīja: ”Mīļie skolotāji! Klusi, klusi, pavisam nemanāmi ir pienācis rudens, zem kājām čaukst kritušās lapas, sejā iesitas pa kādai lietus lāsei. Šajā krāsu un izjūtu daudzveidībā gluži neviļus apjaušam, cik bagāti esam. Tas tak ir zelts, kas traucē mūsu kājām, tie taču ir dimanti, ko debesis met mums sejā. Ikdienā mūsu izglītības iestādēs strādā izcilas personības, kas veido  skolēnu attieksmi pret dzīvi. Mūsdienu skola ir mainījusies, tādēļ skolotāji meklē jaunas metodes, kā ieinteresēt bērnus, kā palīdzēt skolēniem apgūt pamatprasmes, zināšanas  un attīstīt talantus. Šajā dienā mēs jūs suminām par lielo sirdsdarbu, ko pašaizliedzīgi veicat mūsu bērnu labā. Jūs ne tikai mācāt savu priekšmetu, bet arī ievadat skolēnus dzīvē. Jūs esat iemantojuši vecāku uzticību, bērnu uzticību, skolēnu cieņu, jo uzklausāt un  neliedziet  viņiem savu padomu. Skolotāji, paldies jums par spēju saredzēt degsmi bērnu acīs un apmierināt viņu zinātkāri. Novēlu jums izturību, pārliecību par saviem spēkiem, neizsīkstošu dzīvesprieku, lai ik diena, ko pavadāt skolā, sniedz gandarījumu un prieku par paveikto Latvijas nākotnes labā. Paldies jums!”

Šogad tika sumināti astoņpadsmit pedagogi - darba jubilāri - un trīs jaunie pedagogi. Nozīmīgu 45 darba gadu jubileju šogad atzīmēja Rasma Stankeviča no Bēnes vidusskolas. 40 darba gadu jubileju šogad svinēja skolotāji Frids Sarcevičs un Aina Laveiķe no Auces vidusskolas. 35 darba gadu jubilejā sveica  Irinu Volkovu no Bēnes Mūzikas un mākslas skolas, Maritu Urbeli no PII “Pīlādzītis”, Andri Egilu Āboliņu un Ilzi Āboliņu no Auces Mūzikas skolas, Inesi Upmani un Ligitu Bergmani no Auces vidusskolas. 30  darba gadi apritēja Līgai Kozlovskai no Bēnes vidusskolas, Aijai Romančauskai no PII “Rūķīši’, Ingai Mesterei, Ritai Grebežai, Sniedzītei Juhimenko no Auces vidusskolas. Ar 25 gadu jubileju pedagogu darbā sveica Žeņu Gristiņu no PII “Pīlādzītis”, Initu Pumpuri un Lailu Jauci no PII ‘Vecauce”, Māri Eihmani no Bēnes vidusskolas. Tika sveikti arī pedagogi, kuri savus darba pienākumus ir uzsākuši šogad: Undīne Barvide Auces vidusskolā, Tatjana Kozmina un Alise Žvibule PII “Vecauce”.

Skolotāju dienas pasākumu vadīja un ar savām improvizācijas spējām jautru noskaņu radīja ar lielisku humora devu apveltītais Rīgas Improvizācijas teātra improvizators Viesturs Vizulis.

Lieliskā mūzikas grupa TirkizBand – Erita Karlsone, Madara Buškevica, Uldis Timma un Gundars Caune ar  muzikālo sniegumu priecēja klausītāju sirdis.

Pozitīvas emocijas, smaidi, ziedi un apsveikumi, pateicības vārdi – tā varētu raksturot atmosfēru, kas valdīja visa pasākuma laikā Auces novada Kultūras centrā.

Inese Lapiņa,
Auces novada pašvaldība,
sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.: +371 22024489
e-pasts: 

Skolotāju dienai veltīts pasākums 09.10.2020. (Foto: Inese Lapiņa)Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.