LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Ardis, Ingrīda
< Jūnijs 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”
(27.02.2020.)
Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”
Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”

Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Auces novadā jau ir noslēdzies šis projekts, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

“Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursā ”Mana zeme skaistā”” piedalījās Auces vidusskola.

Visvairāk balsu saņēmušo skolēnu darbi tiks izgatavoti kā fotogleznas un izstādīti skolās, lai tos demonstrētu plašai sabiedrībai. Projekta noslēgumā fotogleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ar skolēnu radošo darbu palīdzību ienesot valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu mācību iestādēs.

Projekta darba grupa nodrošina visu aktivitāšu realizēšanu projekta ietvaros – skolēnu iesaistīšanu konkursā, konkursa administrēšanu, skolēnu darbu izgatavošanu, fotogleznu nogādāšanu skolās, autoru apbalvošanu un konkursa publicitāti.

Projekta noslēgumā skolām tiks nogādāti visvairāk balsu ieguvušie skolēnu darbi.

Konkursa rezultātus un visvairāk balsu saņēmušos Auces novada skolēnu darbus aicinām aplūkot projekta mājaslapā: www.manazemeskaista.lv sadaļā Darbi 3 kārta.

Lai projekts norisinātos veiksmīgi, nozīmīgs ir uzņēmēju atbalsts. Projekta darba grupa saka paldies: ZS “ Grīvas” , SIA “AV APSARDZE” ZS “Druvas” , SIA “Agro Transports” , SIA "AUCES MELIORATORS" , SIA “Spektra Latvija “, SIA “MIKRO NAMI”, ZS “Dukāti”.
 
Leposimies ar Latvijas skaistumu kopā!

“Mana zeme skaistā” projekta darba grupa
Foto: Karīna Brahmane


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.