LV
RU
EN




Pasākumi
Šodien vārda diena: Diāna, Dina, Dins
< Februāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Mazā "Pīlādzīša" bērni priecājās par krāšņo rudeni un svinēja Putras dienu
(16.10.2020.)
Mazā "Pīlādzīša" bērni priecājās par krāšņo rudeni un svinēja Putras dienu
Mazā "Pīlādzīša" bērni priecājās par krāšņo rudeni un svinēja Putras dienu

Kad rudens ienāk mūsu pagalmā ar lapu krāsainību, nebēdnīgu lietus lāsīšu čaboņu zālītē, tā vien gribas steigties laukā un to visu izbaudīt.

Mazā "Pīlādzīša" bērni uzvilka kājās gumijnieciņus, atvēra lietussardziņus un devās pastaigā pa nokritušajām kļavu lapām - tās čabēja, tās varēja mest debesīs un vērot, kā atkal tās krīt zemē. Pie mazuļiem ciemojās Rudens Rūķis, ar kuru kopā varēja izpriecāties rotaļās un dejās rudenīgas noskaņas mūzikas ritmos. Debeszilie baloni nolaidās pie katra kā pārsteigums…


#Superputra. Putra, kājas apāvusi, pie bērniem ciemos iet…  

 
Katru gadu 10. oktobrī Latvijā svin Putras dienu, oktobris tiek pasludināts par Putras mēnesi. Šogad Putras programma skolās un pirmsskolas iestādēs notiek jau astoto gadu un tā tiek veltīta labiem darbiem! 

Mazā "Pīlādzīša" mazuļi Putras dienu svin jau septīto gadu. Katru gadu ir savs uzdevums. Laiks mazajiem "Pīlādzīša" audzēkņiem iejusties SUPERPUTRAS VAROŅU lomās un dodies veikt savus labos darbus!

"Taurenīšu" grupas gadu veco mazuļu labais, lielākais darbs ir dūšīgi, ar baudu apēst auzu putru, lai augtu lieli un stipri. Arī mantas prot čakli sakārtot.

"Mārīšu" grupas divgadnieki salasīja iestādes teritorijā nobirušās ozolzīles un atdeva medniekiem, lai ziemā tās izbarotu meža dzīvniekiem. Nesa un lika kaudzēs nobirušās lapas.

"Bitīšu" grupas trīsgadnieki no salasītajām kļavas lapām darināja vecākiem pārsteiguma dāvanu - Rudens Rūķi. Sagrāba laukumā nokritušās lapas un lika maisā, uzposa savu rotaļu laukumu! Gatavoja iecienītāko putru - auzu putru!

Mazā "Pīlādzīša" "Taurenīšu", "Mārīšu" un "Bitīšu" grupu mazuļi čakli kārto un liek savās vietās rotaļlietas pēc rotaļām, skaita skaitāmpantus, klausās pasakas, spēlē pirkstiņrotaļas par putru, paši gatavo auzu pārslu putriņu. Un prot arī draudzīgi svētkus svinēt, dziedāt un iet rotaļās par putru. Vāru, vāru putriņu, pieci milti katliņā… Auzās ir spēks!
                                       
 I.Zilberte





Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.