LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Ildze, Ilze, Izolde
< Janvāris 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Izlaidums pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”
(30.05.2019.)
Izlaidums pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”
Izlaidums pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”

27. maijā beidzot klāt bija lielie gaidīšanas svētki Auces novada pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” – izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem! Šī diena bērniem bija pārsteigumu pilna - diendusai atlika pavisam maz laika, jo vajadzēja pucēties un sēsties pie svētku galda.

Bērnus uzrunāja skolotājas, tad tika dedzinātas 7 svecītes pavārītes Ilvas ceptajā krāšņajā svētku kūkā un baudīts cienasts. Šajā dienā izlaidumniekus apsveikt bija ieradušies visi grupiņu „Pumpuriņi” un „Ziediņi” bērni.

Auces novada Kultūras centrā pulcējās daudz viesu, kuru sejās bija pamanāms saviļņojums, smaids un arī kāda prieka asara, kad, skanot skaistai dziesmai, zālē lepni, satraukti un laimīgi svinīgi ienāca izlaiduma bērni. Šogad pīlādžogu ķekarā bija 18 odziņas – 6 smaidošas meitenes un 12 zinātkāri zēni, kuri nu beidzot ar lepnumu varēja teikt: "Paliec sveiks, bērnudārzs, es jau tūdaļ būšu pirmklasnieks!"

Svētku lentītes un sacirtoti matiņi, džentlmeniska stāja, ziedu smarža un krāsaini baloni - tas viss deva iespēju vēlreiz iejusties skaistajā zelta dzīves laikā, ko visi saucam par bērnību. Šī bija neaizmirstama un skaista svētku diena arī vecākiem un visam bērnudārza darbinieku kolektīvam. Vadītājas uzrunā bērniem izskanēja vēlējumi: lai skolā vienmēr labi klātos, lai būtu mīļas skolotājas, lai paši būtu veseli un gudri, lai būtu daudz draugu un katru dienu kaut kas jauns, ko uzzināt. Lai tālāk dzīvē līdzi paņemtu pīlādžkoka ziedu baltumu un sārto ogu neatlaidību un spītu. Bet vecākiem - ikdienas steigā biežāk paņemt savu mazuli klēpī, samīļot un neaizmirst pateikt, cik ļoti jūs mīlat savus bērnus un cik ļoti jūs lepojaties ar savu bērnu panākumiem. Liels paldies tika teikts visiem vecākiem un vecvecākiem par sadarbību un atsaucību. Ar sirsnīgiem vārdiem un laba vēlējumiem izlaiduma bērnus svētku uzrunā sveica absolventu skolotājas Žeņa un Ina.

Bērnudārzā katra diena ir pilna pārsteigumiem, un arī šajā svētku dienā bērni bija sagatavojuši viesiem skanīgu koncertu, kurā viņi pastāstīja par to, kāda bija ikdiena bērnudārzā, kā viņi atpūtās, priecājās, draiskojās un cik ļoti, ļoti nu viņi vēlas iet uz skolu, kopā ar darbiniekiem vienojās kopīgā dziesmā “Laimīgā zeme”.

Par jautrību izlaidumā rūpējās ciemiņi no Burbuļciema – Kaķītis Sniedziņš un Bārdiņš (Iveta un Jānis Kraševski), kuri ar bērniem raisīja interesantas sarunas, noskaidroja bērnu nākotnes sapņus un vēlējumus, izšūpoja šūpolēs. Katrs mazais skolnieks saņēma savā mūžā pirmo dokumentu – apliecību par bērnudārza beigšanu, dāvanas, radu un draugu apsveikumus. Pasākuma nobeigumā  visus pārsteidza balonu lietus!

Lai bērniem bērnudārzā pavadītais laiks paliek atmiņā kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem novēlam, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības, mazos ciparu un burtu gariņus lolojot!

Paldies visiem bērnudārza darbiniekiem par sirsnību, mīļumu un kopīgo veikumu šajā mācību gadā! Paldies sagatavošanas grupas skolotājām Žeņai Gristiņai un Inai Podberezskai, skolotājas palīdzei Svetlanai Janauskai, mūzikas skolotājai Ingai Šaulei!
Paldies vecākiem par labajiem vārdiem,  atbalstu un sadarbību!
Paldies Auces novada Kultūras centra darbiniekiem par iespēju mūsu pirmsskolas izglītības iestādei rīkot pasākumus kultūras centra skaistajā zālē.
Visiem vēlam  jauku, raibu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!

Izlaidums PII "Pīlādzītis" 27.05.2019. (Foto no pasākuma arhīva)

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.