LV
RU
EN
Pasākumi
Šobrīd nav neviena ieraksta!
Šodien vārda diena: Gudrīte, Strauja
< Janvāris 2021 >
P O T C Pk S Sv
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drošības un veselības nedēļa PII "Vecauce"
(22.10.2020.)
Drošības un veselības nedēļa PII "Vecauce"
Drošības un veselības nedēļa PII "Vecauce"

No 12.-16. oktobrim PII “Vecauce” bija Drošības un veselības nedēļa. Pirmdien godājām Putras dienu. Bērni iepazina, nostiprināja zināšanas par dažādiem biezputras veidiem, to pasniegšanu.

“Rūķīšu” grupas bērni pētīja, cik tās ir veselīgas, veicot salīdzināšanu, iepazīstot sastāvdaļas, kas rakstītas uz iepakojumiem, īpaši cukura daudzumu. Noslēgumā visas grupas baudīja gardu biezputru laukā, svaigā gaisā, no saimnieces īpašā katla.

Otrdiena - Pārgājienu diena. “Bumbulīšu” grupas bērni iepazina savu tuvāko apkārtni, izstaigājot parku, lasot kastaņus un zīles. “Ķiparu” grupas bērni devās uz pils parku, kur viņus pārsteidza zaķēns, kas pārbaudīja bērnu zināšanas par augļiem un dārzeņiem. ”Kāpēcīši” pēc pārgājiena pavadīja laiku uz saliņas, kur varēja mieloties ar līdzi paņemtajiem gardumiem, iet rotaļās un sildīties pie ugunskura. Grupas “Rūķīši” bērni apmeklēja zemnieku saimniecību “Aizstrauti” , kur iepazina tur notiekošo, vēroja aitu ganāmpulku un jauki pavadīja laiku, baudot  pavisam savādāku launagu - ugunskurā ceptas desas, līdzi paņemtos kārumus.

Trešdiena bija katram savādāka. Grupas “Bumbulīši” bērni apmeklēja “salātu bāru”. Bērniem, lai cik arī lieli vai mazi viņi nebūtu, bija lieliska iespēja nobaudīt veselīgos augļus un dārzeņus pēc savas izvēles. “Ķipariņi” baudīja “dzīvās” sulas, vērtējot, kādā krāsā tā ir, kura katram labāk garšo. Grupas “Kāpēcīši” bērni nopietni runāja par drošības jautājumiem, bet sešgadīgie paspēja piedalīties dambretes turnīrā, kuru attālināti organizēja Dobeles izglītības pārvalde.

Ceturtdiena - Vispasaules roku mazgāšanas diena! Visu dienu veltījām tam, lai radītu priekšstatu, zināšanas, izpratni par to, cik svarīgi rokas mazgāt ikdienā. Bērni skatījās filmiņas, mācījās dziesmiņas, pētīja mikrobus, zīmēja, līmēja, fantazēja, cik baismīgi tie ir. Lielākajiem bērniem tika paskaidrots arī tas, cik svarīga roku mazgāšana ir Covid-19 laikā.

Piektdiena - Noslēguma diena. “Bumbulīšu” grupas bērni sāka apgūt prasmes zobu mazgāšanā.

Visas nedēļas garumā tapa darbi, tie apskatāmi kopējā izstādē.

Drošības un veselības nedēļa PII "Vecauce" (Foto no pasākuma arhīva)
Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.