Pasākumi
Šodien vārda diena: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
< Septembris 2019 >
P O T C Pk S Sv
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Auces, Dobeles un Tērvetes novadu šī mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojums notika Tērvetē
(23.05.2019.)
Auces, Dobeles un Tērvetes novadu šī mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojums notika Tērvetē
Auces, Dobeles un Tērvetes novadu šī mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojums notika Tērvetē

Tradicionālajā mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāju sveikšanas pasākumā, kas šogad notika Latvijas Valsts mežu dabas parka Tērvetē centra ēkā, par šajā mācību gadā gūtajiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs tika apbalvoti Auces, Tērvetes un Dobeles novada skolēni un viņu pedagogi.

Šajā valsts, Zemgales reģiona un Auces, Dobeles un Tērvetes novadu 2018./2019. mācību gada olimpiāžu uzvarētāju salidojumā piedalīties tika aicināti 55 paši zinošākie skolēni, kuri piedalījušies un ļoti labus rezultātus guvuši, no 2. līdz 12. klasei un 43 viņu skolotāji.

Kopumā olimpiādēs visa mācību gada garumā piedalījušies 808 skolēni. Šajā pasākumā tika godināti tie skolēni, kuri piedalījušies reģiona, atklātajās un valsts olimpiādēs un konkursos, kā arī tie, kuri saņēmuši augstu novērtējumu vietējā mēroga olimpiādēs.

Ar muzikālu sveicienu pasākumā piedalījās un to krāsaināku darīja aktieris un mūziķis Rihards Lepers. Kā allaž, pirms olimpiāžu laureātu sumināšanas sveicienus uzrunās nodeva arī katras pašvaldības pārstāvji. Vispirms sveicienus saņēma jaunākie skolēni, lai uzreiz varētu doties ekskursijā pa Tērvetes dabas parku, pēc tam apsveikumus saņēma vecāko klašu skolēni.

No Auces vidusskolas Tērvetē sumināja RENĀRU ANDIŅU (6. klase, 1. vieta mājturības olimpiādē), ALISI KLEPECU (6. klase, 2. vieta angļu valodas olimpiādē, Atzinības raksts matemātikas olimpiādē), RIČARDU LIEPIŅU – MELNI (6. klase, Atzinības raksts atklātajā angļu valodas olimpiādē), TOMU EGLĪTI (11. klase, 1. vieta matemātikas olimpiādē, 2. vieta ekonomikas olimpiādē), LAURU KRISTĪNI-KULBI (11. klase, 1. vieta bioloģijas olimpiādē), KRISTIANU PATRĪCIJU VALUKEVICU (11. klase, 1. vieta latviešu valodas un literatūras, kā arī mūzikas olimpiādē). Skolēniem sagatavoties dalībai olimpiādēs palīdzēja skolotāji JANA SMILA, INGA EGLĪTE, JĀNIS BENSONS, INA ANTE, RITA GREBEŽA, VIJA ELSONE, LIGITA VERNE, RUTA JANUZE.

Liels prieks un gandarījums par visiem skolniekiem, kuri ieguvuši labus un izcilus rezultātus mācību olimpiādēs, gandarījums par novada skolotājiem, kuri ar patiesu entuziasmu un prieku palīdz bērniem un jauniešiem sasniegt arvien jaunas virsotnes, mācot pārvarēt grūtības.
Tuvojas vasara, kurā jāgūst jauni spēki jaunajam mācību gadam!
 
Auces un Bēnes vidusskolu 2018./2019. mācību gada mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētāji
Vārds Uzvārds Skola Klase Vieta Skolotājs Mācību
priekšmets
Renārs Aļeksejevs Auces vidusskola 6. Atzinība Jana Smila Angļu valoda
Alise Klepeca Auces vidusskola 6. 2.vieta Jana Smila Angļu valoda
Alise Klepeca Auces vidusskola 6. Atzinība (reģionā) Jana Smila Angļu valoda
Ričards Liepiņš- Melnis Auces vidusskola 6. Atzinība (reģionā) Inga Eglite Angļu valoda
Aigars Ozols Auces vidusskola 12. 2.vieta Inga Eglite Angļu valoda
Iveta Reitmane Auces vidusskola 8. 3.vieta Jana Smila Angļu valoda
Linards Reitmanis Auces vidusskola 6. Atzinība Jana Smila Angļu valoda
Everts Statkus Auces vidusskola 6. Atzinība Jana Smila Angļu valoda
Ilze Liene Valtere Auces vidusskola 7. Atzinība Inga Eglite Angļu valoda
Marta Zilberte Auces vidusskola 6. Atzinība Jana Smila Angļu valoda
Laura Kristīne Kulbe Auces vidusskola 11. 1.vieta Ligita Vernere Bioloģija
Ance Marga Auces vidusskola 9. Atzinība Ligita Vernere Bioloģija
Anda Dirvele Auces vidusskola 11. Atzinība Rita Grebeža Ekonomika
Toms Eglītis Auces vidusskola 11. 2.vieta Rita Grebeža Ekonomika
Laura Kristīne Kulbe Auces vidusskola 11. 1.vieta Rita Grebeža Ekonomika
Annija Brahmane Auces vidusskola 9. Atzinība Ingrīda Kramiņa Fizika
Linda Garbile Bēnes vidusskola 6. 2.vieta Māris Eihmanis Informātika
Katrīna Sāra Stankevica Auces vidusskola 6. Atzinība Frids Sarcevičs Informātika
Marta Zilberte Auces vidusskola 6. 3.vieta Frids Sarcevičs Informātika
Viestarts Grots Auces vidusskola 3. Atzinība Inga Mestere Kombinētā
Samanta Latiša Auces vidusskola 3. 3.vieta Ineta Eņģele Kombinētā
Kevins Lavrinovičs Auces vidusskola 2. 3.vieta Aina Laveiķe
Inga Mestere
Kombinētā
Ance Elekse Auces vidusskola 8. Atzinība Rimma Roze Krievu valoda
Daniels Vilgerts Bēnes vidusskola 8. Atzinība Inese Freimane Krievu valoda
Ilze Križjus Auces vidusskola 9. Atzinība Indra Špela Ķīmija
Linda Strode Auces vidusskola 9. Atzinība Indra Špela Ķīmija
Madars Vagalis Bēnes vidusskola 9. Atzinība Ingrīda Liepiņa Ķīmija
Undīne Barvida Auces vidusskola 12. Uzaicināts Rimma Roze Latviešu valoda un literatūra
Laura Dauginoviča Auces vidusskola 12. Atzinība Rimma Roze Latviešu valoda un literatūra
Linda Garbile Bēnes vidusskola 6. 3.vieta Daiga Garbile Latviešu valoda un literatūra
Estere Gristiņa Auces vidusskola 7. 3.vieta Ilga Sarceviča Latviešu valoda un literatūra
Anna Šneidere Auces vidusskola 8. Atzinība Ilga Sarceviča Latviešu valoda un literatūra
Viktorija Todorova Bēnes vidusskola 11. 3.vieta Inese Garbile Latviešu valoda un literatūra
Silma Samanta Vaišvila Bēnes vidusskola 7. 3.vieta Inese Garbile Latviešu valoda un literatūra
Kristiana Patrīcija Valukevica Auces vidusskola 11. 1.vieta Vija Elsone Latviešu valoda un literatūra
Estere Vilberte Auces vidusskola 6. Atzinība Elga Stankus Latviešu valoda un literatūra
Ričards Bezdelīga Auces vidusskola 4. Atzinība Aija Bensone Matemātika
Deivijs Briņķis Auces vidusskola 5. 2.vieta Inese Upmane Matemātika
Toms Eglītis Auces vidusskola 11. 1.vieta Ina Ante Matemātika
Linda Garbile Bēnes vidusskola 6. 3.vieta Ilga Kalniņa Matemātika
Estere Gristiņa Auces vidusskola 7. 2.vieta Ina Ante Matemātika
Alise Klepeca Auces vidusskola 6. Atzinība Inese Upmane Matemātika
Madara Alise Lerha Auces vidusskola 4. 3.vieta Ligita Bergmane Matemātika
Nils Obuhovičs Bēnes vidusskola 5. 3.vieta Līga Kozlovska Matemātika
Markuss Ozoliņš Auces vidusskola 4. 2.vieta Ligita Bergmane Matemātika
Emīls Dāks Rūja Bēnes vidusskola 5. 2.vieta Līga Kozlovska Matemātika
Marta Zilberte Auces vidusskola 6. 2.vieta Rita Grebeža Matemātika
Renārs Andiņš Auces vidusskola 6. 1.vieta Jānis Bensons Mājturība
Madara Ādmīdiņa Auces vidusskola 8. Atzinība Ilze Ābele Mājturība
Roberts Bērziņš Auces vidusskola 7. 2.vieta Jānis Bensons Mājturība
Marko Cišeiko Auces vidusskola 7. 3.vieta Jānis Bensons Mājturība
Raivis Grasis Auces vidusskola 8. Atzinība Jānis Bensons Mājturība
Eduards Roberts Graudiņš Auces vidusskola 8. 3.vieta Jānis Bensons Mājturība
Alīna Jegorova Bēnes vidusskola 8. Atzinība Vera Artemjeva Mājturība
Artūrs Kirfa Auces vidusskola 9. Atzinība Jānis Bensons Mājturība
Roberts Lataks Auces vidusskola 9. 2.vieta Jānis Bensons Mājturība
Linda Strode Auces vidusskola 9. Atzinība Ilze Ābele Mājturība
Jānis Žukovskis Auces vidusskola 7. Atzinība Jānis Bensons Mājturība
Anastasija Būmane Auces vidusskola 6. 3.vieta Ērika Kreicberga Mūzika
Megija Norvaiša Auces vidusskola 5. 3.vieta Ruta Januze Mūzika
Katrīna Sāra Stankevica Auces vidusskola 6. Atzinība Ērika Kreicberga Mūzika
Kristiana Patrīcija Valukevica Auces vidusskola 11. 1.vieta Ruta Januze Mūzika
Kristiana Patrīcija Valukevica Auces vidusskola 11. 2.vieta (reģionā) Ruta Januze Mūzika
Laura Dauginoviča Auces vidusskola 12. Atzinība Ilze Vikštrema Vēsture
Monta Mestere Auces vidusskola 9. 3.vieta Ilze Vikštrema Vēsture
Roberts Bērziņš Auces vidusskola 6 Atzinība (valsts) Jānis Bensons Mājturība
Markuss Cišeiko Auces vidusskola 7 Atzinība (valsts) Jānis Bensons Mājturība
Roberts Lataks Auces vidusskola 9 Atzinība (valsts) Jānis Bensons Mājturība
Edmunds Bērziņš Auces vidusskola 10 Atzinība (valsts) Jānis Bensons Mājturība
Informāciju apkopoja
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.