LV
RU
EN
Pasākumi
Šodien vārda diena: Klāra, Vizma
< Augusts 2020 >
P O T C Pk S Sv
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Aktivitātes pirmsskolas izglītības iestādēs
(14.10.2019.)
Aktivitātes pirmsskolas izglītības iestādēs
Aktivitātes pirmsskolas izglītības iestādēs

Ap Miķeļa laiku mazajā "Pīlādzītī" mazuļus apraudzīt ieradās Bitīte un Mārīte, savukārt Putras dienā mazuļiem šogad bija iespēja kļūt par mazajiem žurnālistiem. PII "Vecauce"  tikusi aizvadīta darbīga nedēļa, jo visi kopā mācījās, klausījās, apguva, nostiprināja zināšanas un prasmes drošības jautājumos.

Mazajā "Pīlādzītī"

Ap Miķeļa laiku mazajā "Pīlādzītī" mazuļus apraudzīt ieradās Bitīte un Mārīte, jo bija padzirdējušas, ka laukumu pļaviņās vasarā dzīvojot daudz taurenīšu, mārīšu, bitīšu un grupu nosaukumi tagad arī saucoties to vārdos. Tikšanās bija pārsteigumu un jautrības pilna. Visi kopā gan parunājās, gan padziedāja, gan padancoja.
 
Savukārt Putras dienā mazuļiem šogad bija iespēja kļūt par mazajiem žurnālistiem un intervēt saimniecīti, kas gatavoja ātri pagatavojamo putriņu. Kļūt par žurnālisti vēlējās Sofija, bet par saimniecīti Kitija Nellīja. Bērni uzzināja, kas nepieciešams labai žurnālistei un kā veidot fotoreportāžu. Vēroja saimniecīti, kādas sastāvdaļas lika bļodiņā, lai pagatavotu putriņu. Kamēr putriņa gatavojās, bērni visi kopā skaitīja skaitāmpantus, dziedāja tautasdziesmas un uzdancoja dančus par putriņu. Žurnālistei Sofijai lielākie bērni sniedza atbildes uz jautājumu: "Kāpēc jāēd putra?" Kad putriņa bija gatava, tā bērniem pretī smaidīja ar medus actiņām un mutīti. Lai putra būtu vēl garšīgāka, saimniecīte piedāvāja veselīgus našķus – rozīnes, medu, riekstus, dažādas žāvētas ogas, saulespuķu sēkliņas un riekstus.
I. Zilberte
PII "Vecauce"

Aizvadīta darbīga nedēļa PII „Vecauce”, jo visi kopā mācījāmies, klausījāmies, apguvām, nostiprinājām savas zināšanas un prasmes drošības jautājumos. Sākām ar noteikumu ievērošanu gan grupā, gan pagalmā pastaigu laikā. Izzinoša prezentācija, dienesta auto, aprīkojuma apskate, ko sagādāja Valsts policijas pārstāve, ieinteresēja, deva pārliecību par policijas nozīmīgo darbu cilvēku drošības saglabāšanā. Drošība ir arī pareiza roku mazgāšana, veselīgs uzturs, tādēļ Putras diena 10. oktobrī tika atzīmēta ar kārtīgu putras ēšanu pagalma nojumē. Nobeigumā vēl  nelieli pārbaudījumi bērniem. Izspēlējot dažādas situācijas, bērniem bija jāvērtē un jāanalizē, kā pareizi rīkoties. Neiztikām arī bez pamācošu animācijas filmu skatīšanās.


Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot vietnes apskati, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.