LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 19. marts 9:09
Aktualitātes izglītībā RSS
Iepazīstam profesijas… ( 13. marts 11:27 ) drukāt

No 5. – 9. martam PII “Vecauce” nedēļas tēma - profesijas.  Šī ir tēma par ko var ļoti daudz runāt. Dažreiz bērni nezina, kur strādā viņu vecāki. Ja jautājam, tad atbild – darbiņā! Un nauda ir bankomātā…
Bērni, atbilstoši vecumposmam, noskaidroja vecāku profesijas, uzzināja, cik daudz interesantu un aizraujošu profesiju ir pasaulē, izspēlēja tās ikdienā.
Mazākie bērni iepazina iestādes darbinieku profesijas, ciemojoties pie pavārītēm, veļas mazgātājas, medmāsas, vadītājas, saimnieka, kurinātāja, kā arī vērojot apkopējas darbu.
5-gadnieki devās ekskursijā uz vienu no daudzajām frizētavām Aucē, kurā strādā mūsu bērnudārza absolvente Dinija Pašule un iepazinās ar frizieres darbu, vēroja Dinijas prasmes.  6-gadnieki devās ekskursijā uz Auces novada pašvaldību, kur bērnus sagaidīja Valtera mamma un iepazīstināja ar pašvaldības darbinieku profesijām. Bērniem bija iespēja iejusties arī deputātu lomā, uzzināt, kur rēķina skolotāju algas, vērot Auci no pašvaldības administrācijas ēkas balkona un diskutēt ar Auces novada domes priekšsēdētāju Viju Keršus.
Interesanti, ka visos laikos, atbildot uz jautājumu: “Par ko tu vēlētos kļūt, kad izaugsi liels?” atbildes mainās, ikreiz iepazīstot jaunu profesiju.
Taču šī tēma nevar beigties beidzoties nedēļai, tās mērķis arvien ir vairāk ieinteresēt bērnus raudzīties apkārtnē un ļaut veidoties bērna sapnim par sevi nākotnē.
Fotoieskats.
 
Informāciju sagatavoja
Sandra Brūna
PII “Vecauce” skolotāja
 
Šodien vārda diena:
Jāzeps, Juzefa
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
< Marts >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte