LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 23. janvāris 20:05
Zvaigžņu dienā sacīja paldies skolēnu vecākiem un pasniedza Auces vidusskolas lepnuma balvu ( 8. janvāris 17:22 ) drukāt

Šogad Auces vidusskolā tradicionālais Zvaigžņu dienas sarīkojums notika jau piecpadsmito reizi, tāpēc droši var teikt, ka tā kļuvusi par Auces vidusskolas tradīciju, kā laikā sirsnīgs paldies tiek teikts to audzēkņu vecākiem, kuru atvašu liecībās 1. semestra noslēgumā nav neviena vērtējuma zem sešām ballēm.

Pie Auces vidusskolas zināšanu debesīm šogad mirdzēja 173 zvaigznes un zvaigznītes, turklāt no tiem 40 skolniekiem neviens vērtējums nebija zemāks par 7 ballēm (sudraba liecības), 20 skolēni bija pacentušies tik ļoti, lai liecībā nebūtu neviena vērtējuma zemāka par 8 ballēm (zelta liecības), savukārt teju 10 skolēnu liecībās nebija neviena vērtējuma zemāka par 9 ballēm!

Svinīgajā uzrunā Auces vidusskolas direktore sacīja: “Mūsu skolā zvaigžņu ir daudz, tie ir visi čaklie, centīgie un talantīgie skolēni! Tie ir mūsu un jūsu bērni, par kuriem mēs ļoti priecājamies, kuru panākumiem mēs sekojam līdzi, ar kuriem mēs lepojamies! Šis gads ir rekordu gads – ņemot vērā to, ka tomēr piecpadsmit gadu laikā, kopš notiek šāds pasākums Auces vidusskolā, bērnu skaits ir samazinājies, pēdējo sešu gadu laikā un, iespējams, vispār, ir rekordskaits izsniegtajām zelta un sudraba liecībām, kā arī uz Zvaigžņu dienas sarīkojumu šogad ir vislielākais aicināto ģimeņu skaits! Daudz ir bērnu, kuriem uz liecības ir gadījies tikai viens piecinieks, tikai viens sešinieks, tikai viens septiņnieks vai astoņnieks, kas liecina, ka skolēni patiešām ir ļoti centīgi! Patiess prieks konstatēt, ka mūsdienās jauniešu vidū mācīties un būt zinošiem kļūst arvien populārāk un modernāk. Ir liels prieks, ka jaunieši izprot izglītības un sevis attīstīšanas nozīmi. Zvaigznes savas balvas jau ir saņēmušas pie Ziemassvētku eglītes, šodien mēs sakām paldies tieši viņu ģimenēm – vecākiem, vecvecākiem un visiem mīļajiem cilvēkiem, kuri par viņiem rūpējas, jo tikai tad, ja bērni saņem lielu atbalstu un mīlestību ģimenē, bērni var sasniegt savus vislabākos rezultātus, var pa īstam atvērties un uzplaukt!”

Īpašos pateicības rakstus palīdzēja pasniegt direktores vietnieces izglītības jomā - Ina Ante un Ligita Priede.

Pasākuma izskaņā skolas direktore Indra Špela pasniedza trīs īpašās balvas “Auces vidusskolas lepnums” to 12. klašu skolēnu ģimenēm, kuras visos mācību gados ir bijušas Zvaigžņu dienas dalībnieku vidū. Tas nozīmē, ka šo ģimeņu skolēnu liecībās nekad neviens vērtējums nevienā priekšmetā nav bijis zemāks par 6 ballēm, un tādas šogad bija 3 meitenes – SANTA JUNKERE, ELĪNA KLEPECA un VERA ROMANOVSKA.

Zvaigžņu dienas pasākumā ar sirsnīgi muzikāliem priekšnesumiem klātesošos priecēja vokālais trio “Fortūna”, kurā piedalās Auces vidusskolas absolvente Elīna Čampere kopā ar Ievu Sutugovu un Laimu Miltiņu.

Fotoieskats.
 
Gita Šēfere-Šteinberga
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Autores foto
1189 meklētājs
 
 
Šodien vārda diena:
Grieta, Strauta
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
< Janvāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte