LV
RU
EN
 
 
Svētdiena, 24. septembris 6:11
Aktualitātes izglītībā RSS
PROTI un DARI! (19.09.2017.) Komentēt drukāt
Kas tas ir? Iespēja JAUNIEŠIEM piedalīties prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, kura mērķis ir dot jauniešiem iespēju veiksmīgi izvēlēties savu izglītības ceļu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu, kļūt sabiedriski aktīvākiem.
Mācību posms pirms darba gaitu uzsākšanas ir īstais brīdis, lai attīstītu prasmes, kas būs noderīgas darba tirgū. Tāpēc, sākoties jaunam mācību gadam, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jauniešus aicina būt aktīviem un izmantot neformālās izglītības piedāvātās iespējas, lai paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū.
Svinīgā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Auces vidusskolas skolniecei Santai Junkerei tika pasniegta “Rigvir” holdinga un Vītolu fonda stipendija. Stipendijas saņēma 12. klases skolēni no visas Latvijas, kuri savu nākotni saista ar eksaktajām zinātnēm – medicīnu, farmāciju, ķīmiju vai bioloģiju. Šie 14 skolēni visu mācību gadu saņems stipendiju kopsummā 675 eiro apmērā.

1.septembrī arī Auces paši mazākie sāk savu izglītošanos. Zinību diena PII “Mazulis” sākās ar krustmātes Agates(A.Meinarte) un Pifa (I.Valukevica) ierašanos uz svinīgo pasākumu.
Fotoieskats
Auces Mūzikas skola (08.09.2017.) Komentēt drukāt

1.septembris Auces Mūzikas skolā foto reportāžā skolas mājas lapā - http://muzikasskola.auce.lv/skoleniem/
Bēnes vidusskola (08.09.2017.) Komentēt drukāt

Fotoieskats 1. septembris Bēnes vidusskolā.

Laikā, kad savā ziedēšanas krāšņumā sacenšas asteres, dālijas un gladiolas, mēs visi kopā sākam jauno mācību gadu! 1.septembris – Zinību diena – tie ir svētki pirms jauna darba cēliena, tas ir jauns sākums un jaunas apņemšanās.
Fotoieskats.

Zinību diena PII “Pīlādzītis” šogad sākās citādi un īpaši.
Nemanāmi aizsteigusies vasara. Pīlādzis pagalmā tērpies sarkanu ogu rotā, svētku tērpā - atkal ir sācies jauns darba cēliens.
Fotoieskats.

Šovasar, no 10. līdz 21. jūlijam, Auces vidusskolā norisinājās dienas nometne ,,Esi aktīvs!” 6-10 gadus veciem bērniem. Tās mērķis bija piedāvāt bērniem vasarā aizraujošu piedzīvojumu, kopā ar vienaudžiem piedaloties dažādās aktivitātēs.
Fotoieskats.
SAULAINU, ENERĢIJAS UN RADOŠUMA DZIRKSTĪM BAGĀTU,
MĪLESTĪBAS UN PRIEKA APSTAROTU 
JAUNO MĀCĪBU GADU
VISIEM "VECAUCES" BĒRNIEM, VECĀKIEM, DARBINIEKIEM UN ATBALSTĪTĀJIEM!


Bēnes Mūzikas un mākslas skolā 2017./2018. mācību gadā uzņem audzēkņus izglītības programmās:
 
ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Nr.8.3.5.0/16/I/001). Vasaras nometnes ir lielisks risinājums bērniem, kuri ir zināt griboši un vēlas vasarā ne vien atpūsties, izklaidēties un apciemot vecvecākus, bet arī uzzināt un iemācīties ko jaunu. Nometņu mērķis ir dot iespēju vasaras sezonā skolēniem lietderīgi aizpildīt brīvo laiku, attīstot sevi gan garīgi, gan fiziski, dodot iespēju pašizpausmei un prasmju veicināšanai. Arī Auces vidusskolas telpas katru vasaru tiek izmantotas dažādu nometņu organizēšanai, tajā skaitā Auces vidusskolas skolēniem.
Jūnija beigās 29 Auces novada vidusskolu absolventi saņēma vispārējās izglītības sertifikātus, kas apliecināja katra spējas, pacietību un ieguldītā darba rezultātus.
Obligāto centralizēto eksāmenu lokā ietilpst valsts pārbaudījums latviešu valodā, matemātikā un angļu valodā. Skolēnam ir iespēja izvēlēties kādu no piedāvātajām CE eksāmeniem - vēsturē, fizikā, bioloģijā, krievu valodā.
Apsveicam! (14.07.2017.) Komentēt (5) drukāt


Lepojamies ar Auces vidusskolas sasniegto izcilo rezultātu un sveicam ar iegūto augsto 4. vietu
LATVIJAS SKOLU REITINGĀ 2017!
Lai arī laikapstākļi šogad nelutināja, sūtot lietu, jautrā un draudzīgā atmosfērā šogad septīto reizi jaunieši un viņu skolotāji no Ungeni pilsētas Moldovā, Nesvižas Baltkrievijā, Jozefovas pie Vislas Polijā, Jonišķiem un Jaunakmenes Lietuvā, kā arī Auces satikās Auces vidusskolā, lai piedalītos starptautiskajā jauniešu projektā “Auce 2017”. 
Visus septiņus gadus projektā piedalās Auces vidusskolas, Ramuču ģimnāzijas (Lietuva) un Ungeni vidusskolu (Moldova) jaunieši.
No 12. līdz 14. jūnijam Auces vidusskolā notika skolēnu uzņemšana 2017./2018. mācību gadam 10. klasē Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmā ar iespēju apgūt Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas mācību centra programmu "Uzņēmējdarbības pamati". Dokumentus pieņēma un vajadzīgo informāciju sniedza nākamā mācību gada 10. klases audzinātāja Jekaterina Troicka.
Attēlā: 2017./2018. mācību gada 10. kl. audzinātāja Jekaterina Troicka.
Uzņemšana Auces vidusskolā (12.06.2017.) Komentēt drukāt
Auces vidusskola 2017./2018. mācību gadā uzņem skolēnus 10. klasē Matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programmā ar iespēju apgūt Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmijas mācību centra programmu "Uzņēmējdarbības pamati."
Informācija pa telefonu 26183038; 22485741.
Auces Mūzikas skolas koris “Dziediņš” priecīgs, laimīgs un mazliet noguris atgriezies no tautas mūzikas festivāla Pardubicē, Čehijā. Kāpēc Čehija? Pagājušā vasarā mūzikas festivālā Bidgoščā (Polijā) iepazināmies ar ansambli “Šmidlatka”, kurā spēlē un dzied Pardubices Mākslas skolas bērni. Tā nu radās ideja par kultūras apmaiņas programmu – mēs dodamies uz ikgadējo  tautas mūzikas festivālu, bet čehu bērni augustā ciemojas pie mums Aucē.
26. maijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki Auces novada pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” – izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem, laimīgajiem bērniem. Šī diena bērniem bija pārsteigumu pilna-diendusai atlika pavisam maz laika, jo vajadzēja pucēties un sēsties pie svētku galda. Bērnus uzrunāja skolotājas, tad tika dedzinātas 7 svecītes krāšņajā svētku kūkā un baudīts cienasts. Šajā dienā izlaidumniekus apsveikt bija ieradušies visi grupiņu „Pumpuriņi” un „Ziediņi” bērni.
PII ”Vecauce’’ bērniem 26.maijā bijusi atraktīva izlaiduma diena:
 – piedalīšanās vides un veselīgas atpūtas festivālā "Tīrai Latvijai!” Tērvetē. Festivālā, piedaloties Latvijā iemīļotiem mūziķiem un videi draudzīgām organizācijām, tika apbalvoti “Zaļā josta” rīkoto otrreizējo izejvielu vākšanas konkursu laureāti. Jau vairāku gadu garumā arī mēs iesaistāmies “Zaļās jostas” rīkotajā konkursā izlietoto bateriju vākšanas disciplīnā.  
 
Šodien vārda diena:
Agris, Agrita
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
< Septembris >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte