LV
RU
EN
 
 
Svētdiena, 19. novembris 19:39
Aktualitātes izglītībā RSS
Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Auces novada vidusskolu skolēni turpina pētīt darba tirgu un iepazīties ar dažādām profesijām. Šoreiz KAA pasākums “Teātra aizkulises”, „Aviācija Latvijā”, “Kļūsti par inženierzinātnieku!”
Fotoieskats šeit.
PII "Vecauce” 31. oktobrī notika Vecāku skoliņas nodarbība "Stājas ietekme uz bērna veselību”, kas tika organizēta Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Auces novada iedzīvotāju iesaistīšana veselības veicināšanas un nostiprināšanas pasākumos”  ietvaros.  Savā pieredzē dalījās Jaunpils novada domes Sabiedrības veselības veicināšanas speciālists, fizioterapeits un koriģējošās vingrošanas skolotājs ANDRIS FRIDRIHSONS.
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi jau otro reizi piedalās starptautiskajā laikmetīgās mākslas triennālē jauniešiem EKSPERIMENTA! Tallinā, kas šogad tika atklāta 20. oktobrī Tallinas Mākslas zālē.
Latviju triennālē pārstāv 11 Latvijas jaunie mākslinieki ar deviņiem darbiem. No Bēnes Mūzikas un mākslas skolas piedalās audzēkņi Baiba Valtere ar darbu “Ahileja papēdis” un Ralfs Žukovskis ar darbu “Būt patiesam – mana vērtība” (pedagoģe Ivita Ceriņa).
Notikumi pirmsskolas izglītības iestādēs (07.11.2017.) Komentēt drukāt
Novembra pasākumi PII "Vecauce":
10. novembrī Mārtiņdiena "Sanāciet, sabrauciet Mārtiņdienu daudzināt..." kopā ar viesiem no Lietuvas Jaunakmenes bērnudārza "Zvaigznīte" un Auces novada Kultūras centra folkloras kopu "Līgotnes"; 10. novembrī robotikas pulciņa nodarbība; 13.- 21. novembrim izstāde "Veltījums Latvijai"; 17. novembrī Latvijas dzimšanas dienai veltīts svētku rīts "Es esmu Latvija".
ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (Nr.8.3.5.0/16/I/001) ietvaros:
- KAA pasākums “Ceptuves brīnumi”;
- KAA pasākums „Mucenieks vai piparkūku cepējs”.
Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.
Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

25. oktobrī PII „Pīlādzītis” piecgadīgie bērni un audzinātājas ciemojās Auces novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.
PII "Pīlādzītis" komanda piedalījās Prāta sporta spēlēs "Zemgale 2017".
Arī PII "Rūķīši" komanda piedalījās Prāta sporta spēlēs (24.10.2017.) Komentēt (1) drukāt
Šogad Prāta sporta spēļu "Zemgale 2017" ietvaros PII "Rūķīši " komanda piedalījās spēlē ar konstruktoriem "Rādi, ko tu vari“. Mūsu komandas sastāvā piedalījās izglītojamie Adriana Ance Černovska, Toma Jurševskis un Raiens Hāns (skolotāja Aija Romančauska). Interesanti bija no klucīšiem veidot cilvēciņu, traktoru, ķerru, lidmašīnu, suni un voljēru sunim.
Fotoieskats.
PII “Mazulis” oktobra trešo nedēļu veltīja krāsu iepazīšanai un nostiprināšanai. Vecāki tika aicināti savus mazuļus ģērbt katru dienu atbilstoši tās dienas krāsai. Skolotājas katru dienu ar bērniem meklēja attiecīgās dienas krāsu sev apkārt.
Krāsa iedarbojas uz cilvēka redzi, jūtām, fizioloģisko stāvokli un darbību. Bieži vien krāsa var noteikt cilvēku vēlmi un garastāvokli.

Ik rudeni Dobelē notiek Prāta sporta spēles un ik gadu arī mēs - PII "Vecauce” 6gadīgie  bērni - piedalāmies šajās spēlēs. Šogad Prāta sporta spēļu "Zemgale 2017" ietvaros piedalījāmies spēlē ar konstruktoriem "Rādi, ko tu vari “ un dambretes turnīrā 6gadniekiem, kas notika 20. oktobrī Dobeles amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas zālēs.
Nodarbības notiks projekta “Proti un Dari” ( Nr.8.3.3.0./15/I/001) ietvaros.
Aicinām pieteikties arī māmiņas, kas nedarbojas projektā, bet vēlas papildināt un nostiprināt savas zināšanas bērnu audzināšanā. Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 26400401.
Lai iepazīstinātu izglītības iestāžu karjeras atbalsta speciālistus, skolotājus un jauniešus ar iekšlietu un aizsardzības nozares karjeras iespējām, sniegtu informāciju par izglītības iespējām, esošajām profesijām un darba iespējām, Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts robežsardzi, Valsts policiju un Kuldīgas novada BJC 2017. gada 16. oktobrī organizēja semināru Kuldīgā.
Tikai līdz 6. novembrim Jums ir iespēja pieteikties mācībām!
Iepazīstieties ar šajā brīdī pieejamām programmām http://zrkac.lv/event.php?id=4016, lai secinātu, vai ir interese un vēlme apgūt jaunas kompetences vai pārkvalificēties?
No 2017. gada 1. oktobra Auces vidusskolā sāk īstenot ESF projektu Nr. 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”. Projekta mērķis: nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.
Fotoieskats (12.10.2017.) Komentēt drukāt


Fotoieskatā Putras dienas aktivitātes PII "Mazulis".

29. septembrī notika Miķeļdienas pasākums PII “Pīlādzītis” pagalmā kopā ar māsiņām pelītēm Zuzi un Švirksti. Fotoieskats.
Arī PII "Vecauce" tika jautri un krāsaini pavadīta Miķeļdiena. Fotoreportāža. 03.10.2017. Papildināts 03.10.2017.
"Mūzikas ābecīte" (02.10.2017.) Komentēt drukāt

Aicinām 4-6 gadus vecus bērnus Auces Mūzikas skolas pirmsskolas muzikālo spēju attīstības studijā „Mūzikas ābecīte”!
Pirmā nodarbība pirmdien, 2.oktobrī, plkst.17.30 Auces Mūzikas skolā!
Pasākumi PII "Mazulis" (27.09.2017.) Komentēt (3) drukāt
Olimpiskā diena "Mazulī" noritēja ar vingrošanu un jautrām rotaļām. Fotoieskats.
Paldies vecākiem par fantastisko izdomu un piedalīšanos izstādē "Rudentiņš iebrauca "Mazuļa" sētā"!
Fotoieskats.
Arī šogad PII „Pīlādzītis” audzēkņi un darbinieki aktīvi iesaistījās Olimpiskās dienas pasākumā, savukārt PII "Vecauce" audzēkņi šogad vingroja kopā ar vieglatlēti Līnu Siliņu.
Kas tas ir? Iespēja JAUNIEŠIEM piedalīties prasmju un motivācijas attīstīšanas projektā, kura mērķis ir dot jauniešiem iespēju veiksmīgi izvēlēties savu izglītības ceļu, atrast savām vēlmēm piemērotu profesiju un darba vietu, kļūt sabiedriski aktīvākiem.
 
Šodien vārda diena:
Betija, Elizabete, Liza, Līze
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
< Novembris >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte