LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 22. janvāris 8:34
Notikumi pirmsskolas izglītības iestādēs (07.11.2017.) drukāt
Novembra pasākumi PII "Vecauce":
10. novembrī Mārtiņdiena "Sanāciet, sabrauciet Mārtiņdienu daudzināt..." kopā ar viesiem no Lietuvas Jaunakmenes bērnudārza "Zvaigznīte" un Auces novada Kultūras centra folkloras kopu "Līgotnes"; 10. novembrī robotikas pulciņa nodarbība; 13.- 21. novembrim izstāde "Veltījums Latvijai"; 17. novembrī Latvijas dzimšanas dienai veltīts svētku rīts "Es esmu Latvija".
Valsts ieņēmumu dienests aicina sabiedriskā labuma organizācijas, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus uz bezmaksas informatīviem semināriem par tēmu “Sabiedriskā labuma organizāciju uzraudzības aktualitātes”.
15. un 16. novembrī Salaspilī, Ogrē, Dobelē un Bauskā notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros. Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.
Grāmatiņas topošajiem vecākiem (07.11.2017.) drukāt

Ar izdotajām grāmatām - "Gribu būt māmiņa" un "Gribu būt tētis" ir iecerēts izglītot Latvijas novadu iedzīvotājus par mātes un tēva veselību ceļā uz bērna piedzimšanu.
Elektroniskās versijas pieejamas šeit.
Īles Tautas namā norisinājās 6. tautas namu saiets par tēmu "Netradicionālais sporta saiets".
Arī šogad, kā jau katru gadu, pasākumā piedalījās visi mūsu novada tautas nami. Auces novada Kultūras centru pārstāvēja bērnu deju kolektīvs "Saulīte", no Lielauces Tautas nama bija ieradušās Eiropas deju kopas "Madaras" dejotājas, Ukru Tautas nams spēlēja teātri par sēņošanas sporta veidu, Bēnes Tautas nams dejoja ar "Novadniekiem" un dziedāja ar "Upes pērlēm".
Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padome ar 17.10.2017. lēmumu Nr. 4/29 apstiprina un nodod publiskai apspriešanai Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020. gadam 1.redakciju.
Kā tika informēts iepriekš, oktobra sākumā tika parakstīta vienošanās starp Auces novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 3.3.1.0/16/I/015 “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Auces pilsētā” īstenošanu.
Īstenojot šo projektu, tiks sakārtota uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamā infrastruktūra Auces pilsētā, proti, pārbūvēs Miera ielu 679.63 m garumā.
Lai attēlu palielinātu, jānoklikšķina uz tā!
Halovīns (no angļu valodas: Halloween) ir Visu svēto dienas priekšvakars, 31. oktobra vakars. Šajā vakarā cilvēki (galvenokārt bērni) pārģērbjas par spokiem, raganām un citiem mošķiem un staigā pa mājām, prasot saldumus. Tā ir amerikāņu tradīcija, taču globalizācijas rezultātā izplatījusies arī citās valstīs, arī Latvijā. Lai arī Latvijā tradīcijai nav vēsturiska pamatojuma, liela daļa cilvēku to neatzīmē un tā balstās uz bērnu vēlmi iegūt saldumus, Auces novada bibliotēkas Bērnu nodaļa šos svētkus un to simboliku izmantoja, lai aicinātu bērnus lasīt un rosinātu lasītprieku.
Aicina pieteikt dalību “Impulsa dienā Jelgavā”  visus, kam interesē sociālā uzņēmējdarbība.
Mirušo piemiņas diena jeb Mūžības svētdiena tiek svinēta vienu nedēļu pirms Adventes, baznīcas gada pēdējā svētdienā, šogad 26. novembrī, savukārt katoļu draudzē mirušos pieminēs 2. novembra dievkalpojumos.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Raibs gads"
No 8. janvāra līdz 29. janvārim Auces novada Kultūrizglītības biedrības “Ausma” Eiropas projekta “Apmācības šūšanas tehnikas pilnvērtīgai izmantošanai” noslēguma  izstāde “Raibs gads” būs apskatāma Lielauces Tautas namā.
Lielauces Tautas nams
26. janvāris, 19:00 Popiela
Ieeja: 0.50 EUR.
Plkst. 21.00 diskotēka. Ieeja: 2.00 EUR.
Bēnes Tautas nams
4. februāris, 18:00 Teātra izrāde "Kaislīgie rododendri" (Danuta Butrima)
Līvbērzes kultūras nama amatierteātra izrāde. Režisore Daiga Granāte. Ieeja EUR 1.00
Ukru Tautas nams
11. februāris, 15:00 Dzintars Čīča ielūdz uz 25 gadu jubilejas koncertu "Bučas visiem!"
Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas (tostarp "Likteņlīnijas", "Tu esi vasarā", "Nāc un dziedi", "Meitene un lauku zēns") un, protams, čigānu tautasdziesmas…Kopā ar Dzintaru muzicēs estrādes pianists Anatolijs Livča. Koncertu vadīs Kaspars Antess.
Visas vietas skatītāju zālē ir rezervētas. Paldies par jūsu izvēli! Lūdzu atvainojiet, ja vēlējāties pieteikt savu dalību šodien, rīt... Bēnes Tautas nama vadītāja I.Rozenfelde.
Bēnes Tautas nams
17. februāris, 19:00 Popiela
Dalību pieteikt pie Oļega pa tālr. 25985982.
Vītiņu Tautas nams
24. februāris, 13:00 Mālošanas nodarbība “No māla pikucīša līdz bļodiņai”
Tiek mīļi gaidīti visu vecumu bērni.
Lielauces Tautas nams
25. februāris, 16:00 Koncerts “Baltie lāči”
Ieeja: 5 un 6 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana no 29. janvāra.
Auces novada Kultūras centrs

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Austris
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
< Janvāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs