LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 22. augusts 4:46
Skudra Monika viesojās PII "Mazulis" (29.05.2017.) Komentēt (2) drukāt
Pie PII "Mazulis" audzēkņiem 25. maijā viesojās Skudra Monika, kuru mazuļi ar lielu sajūsmu gaidīja ciemos un dāvināja viņai ar vecāku atbalstu sarūpētos ziedus. Skudra Monika pārrunāja ar audzēkņiem par drošību vasarā un ikdienā. Radošajās aktivitātēs, rotaļās turpinājās tikšanās ar Skudru Moniku, kura dāvināja atraktīvos tetovējumus un ziepju burbuļu pūšamos. Kopā ar Skudru Moniku bija ieradusies AAS BALTA Auces filiāles konsultante A. Kārkliņa, kura bija iestādei un vecākiem sarūpējusi aktīvai atpūtai un drošai ikdienai vairākus izzinošus bukletus. Mīļš paldies par jauko tikšanos un pozitīvām emocijām! Fotoieskats. I.Zilberte.
Publicēta 2. jūnijā gaidāmā kultūras notikuma “Baznīcu nakts” programma, kas pieejama pasākuma lapā www.baznicunakts.lv. Jau ceturto gadu Baznīcu nakts aicina atklāt Latvijas baznīcas visā Latvijā. Šogad pavisam 190 baznīcās no 18.00 līdz 24.00 notikuma viesiem būs iespēja pavadīt skaistu, garīgi piepildītu vakaru. Aicinām apmeklētājus savlaicīgi iepazīties ar  baznīcu sagatavotajām programmām!
24. maijā Aucē Latvijas pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienība sadarbībā ar Auces novada Sociālo dienestu rīkoja semināru sociālo dienestu vadītājiem un citiem sociālās jomas pārstāvjiem. Šoreiz galvenā semināra tēma bija bērnu tiesību aizsardzība.
Semināru apmeklēja vairāk nekā 60 sociālo dienestu vadītāji un sociālie darbinieki no 38 Latvijas pašvaldībām.
Mātes diena, visticamāk, ir mīļākie svētki, kad īpaši silti un mīļi sveicam savas māmiņas. “Mazulī” norisinājās “Ģimenes dienas” koncerti, kuros ne tikai tiek izcelta māmiņas loma, bet ir mīļi gaidīti arī tēti un vecmāmiņas, kuras nereti ir tās, kas rūpējas par mazuļiem. Kas var būt labāks par māmiņas apskāvienu, kuru bērns steidzās saņemt, viņu ieraugot, tādēļ 2.agrās bērnības grupiņā bērniņi dziesmiņas dziedāja un rotaļās gāja kopā ar saviem vecākiem.
“Pīlādzīša” paši mazākie audzēkņi devās ekskursijā (26.05.2017.) Komentēt drukāt
25. maijā savā pirmajā lielajā ekskursijā uz Tērvetes dabas parku devās pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” paši mazākie audzēkņi kopā ar savām skolotājām – Līgu Zeltiņu un Inu Leimani, skolotāju palīdzēm – Venetu Kalvi un Elenu Šultu. Aizraujošs bērniem bija brauciens uz Rūķu ciemu ar Pasaku bānīti. Ar interesi tika izstaigāts jaunais rūķu ciemats, izpētīti rūķu namiņi, izmēģināti rūķu darbarīki, aplūkotas košās, dižās sēnes un skaļās blējējas - aitiņas aplokā. Satikām arī darbīgo Rūķu meitiņu. Fotoieskats.
Paldies par atbalstu Auces novada pašvaldībai, bērnu vecākiem un laipnajam šoferītim Dainim Grābenam.
Auces vidusskolas jaunieši jau otro gadu piedalījās Lattelecom Rīgas maratona skolu kausa izcīņā. Šogad skolu vēlējās pārstāvēt 39 skolēni. Daļa skolēnu skrēja arī labdarības skrējienu starptautiskās programmas Award ietvaros.
14. maija rīts atnāca silts un saulains. Lutināja gan laiks, gan maratona organizatori. Rīgā krastmala pilna ar cilvēkiem. Visi smaidīgi un apņēmības pilni.
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi (skolotāja Ivita Ceriņa) turpina savu sadarbību ar Bēnes maizes ceptuvi. Pagājušā gada nogalē tapa uzlīmes piparkūkām. Arī šis ir vairāku audzēkņu kopdarbs, tapis no skicēm un izstrādāts līdz gatavam produktam. Sākumā bija ideja veidot vienu uzlīmi, bet ceptuves vadība izvēlējās izmantot vairākus mūsu piedāvātos variantus ar dažādiem tēliem – piparkūku sirdi, sniegavīru, gaiļiem, egli un briedi.
Attēlā: Etiķetes piparkūkām, daļa no autoriem - Mārtiņš Cēsnieks, Annija Siliņa.
Vienu nedēļu maijā divas Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Annija Siliņa, Laura Bluķe un skolotāja Ivita Ceriņa piedalījās IX starptautiskajā jauno mākslinieku plenērā – konkursā “Nesviža. Pils. Retro 20-30-tie gadi 20 gadsimts”, kurš veltīts Nesvižas māksliniekam Mihailam Sevrukam. Plenērā vēl piedalījās vairāku mākslas izglītības skolu audzēkņi un pedagogi no Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas un Polijas.
Izlaidums PII "Vecauce'' 26. maijā plkst. 17.00!

Ciemos pie ugunsdzēsējiem devās PII ,,Vecauce” lielākie bērni.
Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152.gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests rīkoja Atvērto durvju dienu.
Ar lepnumu varam teikt, nu jau aptuveni 200 jauniešu un jaunatnes darbinieku, izdzirdot vārdus „vasara” un „festivāls”, paralēli festivālam „Positivus” iedomājas arī par tematisku festivālu „Projektu nakts”. Hmm.. uzzini par to pirmo reizi? Kā būtu ar nelielu video no pagājušā gada Projektu nakts? Pieejams šeit.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Everts, Rudīte
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs