LV
RU
EN
 
 
Ceturtdiena, 21. septembris 15:24
Paldies! (13.01.2016.) Komentēt (1) drukāt
Ar trim nospēlētiem un nodziedātiem uzvedumiem ir galā mūsu lielais kopīgais darbs – muzikālā izrāde “Labo domu Ziemassvētki”.
Vēlreiz gribu pateikt “paldies” izrādes veidotājām - Ilzei Ērkšķei un Ilzei Āboliņai. Paldies skolotājiem – Andrim Egilam Āboliņam, Ilmāram Bankevicam un Allai Pīlapai, kuru audzēkņi veidoja muzikālās ilustrācijas. Paldies par iespēju veidot krāsainus tērpus Aijai Vežukai un tērpu māksliniecei Ritai Bričkus!
Nāc slidot! (11.01.2016.) Komentēt (5) drukāt
Jau no pagājušās nedēļas nogales ir atvērta āra slidotava pie Auces vidusskolas, kur baudīt slidošanas priekus ir aicināti ikviens. Par tā tapšanu pateicību jāsaka novada pašvaldībai un īpašu paldies pelnījuši tie cilvēki, kuri rūpējās, lai slidotava tiktu sagatavota: pašvaldības izpilddirektora vietniekam G.Šēferam, pašvaldības darbiniekiem J.Madelānam, D.Grābenam, kuram talkā nāca arī dēls,  Auces vidusskolas skolotājam L.Špelam, VUGD Auces posteņa ugunsdzēsējiem, kā arī brīvprātīgajam R.Turonokam un ikdienas slidotavas “uzraugiem” – vecāko klašu skolēniem. Jau sestdien, 16.janvārī, slidotavā sāksies ilgi gaidītais hokeja turnīrs! Aicinām dalībniekus zvanīt sporta organizatorei S.Liekniņai (tel.Nr.26133692) un līdzjutējus posties atbalstīt hokejistus! G.Šēfere-Šteinberga, Sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešajā Adventē Auces novada Kultūras centrā tika izstāstīta pirmā Auces Mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku pasaka, tā aicinot kopā ticēt brīnumiem, taču tūlīt pēc Zvaigznes dienas Auces Mūzikas skola labās domas muzikālajā izrādē skatītājiem sūtīja atkārtoti Auces novada Kultūras centra un Bēnes Tautas nama apmeklētājiem.
Drīzumā Aucē varēs izbaudīt ziemas priekus āra slidotavā - hokeja laukumā pie Auces vidusskolas, kur varēs gan uzspēlēt hokeju, gan vienkārši paslidot. Vakaros āra slidotava tiks izgaismota, tādēļ aktīvās atpūtas cienītāji hokeja laukumu varēs izmantot arī vēlās vakarstundās un pēc darba. Šobrīd notiek aktīva slidotavas sagatavošana, kā zināms, lai ledus būtu līdzens, pēc ūdens uzliešanas vairākās kārtās tas vēl rūpīgi jānoslīpē. Uz tikšanos slidotavā!
Foto: Juris Madelāns lej ūdeni ledus saldēšanai.
Auces novada muzeja vadītāja Ina Bojāre ir apkopojusi svarīgākos notikumus un faktus no Auces novada vēstures, kam šogad, 2016.gadā, ir īpaša nozīme.
Ir apritējuši 590 gadi, kopš 1426.gadā OWCZE (Auce) pirmo reizi minēta rakstu avotos.
Adventes laikā PII “Pīlādzītis” it visur ir jūtama šī patīkamā un burvīgā svētku gaidīšanas noskaņa – bērni radoši gatavoja dažādus Ziemassvētku rotājumus, izrotāja telpas. Ik dienas notiek kāds priecīgs pārsteigums un notikums.
4.decembrī visa “Pīlādzīša” kuplā saime pulcējās bērnudārza pagalmā, lai kopīgi rotātu un iedegtu Ziemassvētku egli. Vakara krēsla radīja burvīgu noskaņu, bērni ar lielu sajūsmu kopā ar Rūķi gāja jautrās rotaļās. Katras grupiņas bērni saņēma Ziemassvētku vecīša vēstuli ar vēl šajā gadā veicamajiem uzdevumiem.
22.decembrī Latvijā ir sākusies astronomiskā ziema, taču šķiet, ka īstā ziema sākās 27.decembrī, kad Latviju un Auces novadu pārklāja balta sniega sega.
Aicinām arī Jūs dalīties ar ziemas fotomirkļiem, sūtot fotogrāfijas uz (lūdzam norādīt foto autoru)! Priecāsimies par ziemu kopā!
Foto: Gita Šēfere-Šteinberga.
Lauku atbalsta dienests 23.decembrī ir uzsācis pakāpeniski izmaksāt saistītā atbalsta maksājumus.
Ēnu diena 2016 tiek atklāta! (23.12.2015.) Komentēt drukāt
Līdz 15.janvārim Ēnu devēji ir aicināti ienākt jaunu dizainu ieguvušajā Ēnu dienas portālā www.enudiena.lv, uzlabot savu Ēnu devēja profilu un piedāvāt vakances ēnošanai. Tādējādi Jūs atbalstīsiet Latvijas skolēnus karjeras veidošanā un satiksiet savus potenciālos darbiniekus.
Ēnu diena 2016.gadā notiks 10.februārī.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par Ēnu dienu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz .
„Goodyear” brīdina kravas transportlīdzekļu un tālsatiksmes autobusu vadītājus par bīstamību, ja ziemā neizmanto pareizās riepas.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
22. septembris, 10:00 OLIMPISKĀ DIENA 2017
PII ”Vecauce” Olimpiskā diena kopā ar mūsu labāko vieglatlēti Līnu Šiliņu. PII “Pīlādzītis” Olimpiskā diena ar orientēšanās elementiem “Iepazīsti Auci”. PII “Mazulis” Olimpiskā diena, visiem kopā vingrojot un aktīvi rotaļājoties. PII “Rūķīši” Olimpiskās dienas vingrošana visiem kopā.
Auces novads
22. septembris, 19:00 Koncerts ''Mēs iesim kopā!''
Afišu skatīt šeit
Bēnes Tautas nams
23. septembris, 10:00 Baltkrievijas dienas Latvijā
Afišu skatīt šeit.
Auces novada Kultūras centrs
26. septembris, 19:00 Aerobika un zumba
Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tiek organizētas bezmaksas sporta aktivitātes. Nāc un izmēģini:
26. septembrī plkst. 19.00 aerobika (Sintija);
27. septembrī plkst. 19.00 zumba (Aelita).
Auces vidusskolas sporta zāle
28. septembris, 16:30 "Priede starp debesīm un zemi"
Tikšanās ar rakstnieci, 13 grāmatu autori, aktrisi, režisori, teoloģi, mammu, vecmāmiņu... Daci Priedi. Stāsti par ceļojumu uz indiāņu rezervātu, latviešu pašapziņu, teātri, grāmatām un to tapšanu.
Grāmatas un grāmatzīmes varēs iegādāties...
Auces novada bibliotēka (2.stāvs)
1. oktobris, 13:00 Teātra izrāde “Brangais ķēriens” (Māra Horna)
Bēnes Tautas nama amatierteātra “Bēne” izrāde. Ieeja bezmaksas.
Lielauces Tautas nams
12. oktobris, 19:00 Holivudas stāsti
Džeza mūzikas koncerts un fakti, ko zina vien retais. Ieeja 4.00 EUR, skolēniem un pensionāriem 3.00 EUR. Iepriekšpārdošana no 18. septembra Auces novada Kultūras centrā, tālr. 26168132.
Auces novada Kultūras centrs
14. oktobris, 22:00 Balle
Ieeja 4 EUR. Afišu skatīt šeit
Īles Tautas nams

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Mariss, Matīss, Modris
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
< Septembris >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs