LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 22. janvāris 8:34

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” KAA pasākums „Cep veselīgas kūkas!”. Auces novada mājražotāja Inga Eglīte iepazīstina Bēnes vidusskolas 7. un 10. kl. skolēnus ar savu veiksmes stāstu.
24. un 28. novembrī Bēnes vidusskolas 7. un 10. kl. skolēni ieradās pie  prasmīgās kūku cepējas Ingas Eglītes.
Tiek uzsākta projekta realizācija (01.12.2017.) drukāt
Auces novada pašvaldība uzsāk projekta “JAUNIETIS – SASPĒLE – MĒRĶĪ!” realizāciju, kura vispārējais mērķis ir dialogs starp jauniešiem un vietējiem politikas veidotājiem Auces novada pašvaldībā. Projekta tiešie mērķi: izzināt Auces novada jauniešu viedokli par Strukturētā dialoga VI cikla tematisko prioritāti “Jaunieši Eiropā – kas tālāk?”; identificēt Auces novada jauniešu vajadzības un saņemt priekšlikumus, kurus ietvert Plānošanas dokumentā darbam ar jaunatni; jaunietim tuvā vidē un aktivitātē veidot sadarbības iespēju un veicināt dialogu starp jaunieti un politiķi basketbola spēlē “Jaunietis un politiķis”. Pirmā aktivitāte notiks Bēnes Tautas namā 15. decembrī. Afiša. Projekta vadītāja Inuta Smirnova.
Ir pienācis gada klusākais un mierpilnākais laiks, kad teju ikkatrā mājā, birojā vai veikalā uz galda tiek likts adventes vainags ar svecītēm. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika liecina, ka ik gadu šajā laikā tieši no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces izceļas vairāki ugunsgrēki. Sagaidot pirmo Adventes svētdienu, VUGD atgādina vairākus drošības padomus, lai no mazas svecītes neizceltos liels ugunsgrēks.
Šajā rudenī Aucē tika uzsākti vairāki projekti. Kā informēts iepriekš, saskaņā ar parakstīto vienošanos starp Auces novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta Nr. 3.3.1.0/16/I/015 “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Auces pilsētā” novembra sākumā tika uzsākta Miera ielas pārbūve, kas kopumā aptvers 779.63 m.
Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) sadarbībā ar pašvaldībām otro reizi organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notiks piektdien, 1. decembrī, plkst. 14.00 Rundāles pilī.
Atbilstīgi Nolikumam, ko apstiprinājusi Zemgales Attīstības padome (ZAP), visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījušas katra vienu titula “Gada uzņēmējs Zemgalē 2017” cienīgu ieguvēju.
Atnāc, izvēlies un lasi! (30.11.2017.) drukāt


Jau atkal jauns skaistu, krāsainu, interesantu un aizraujošu grāmatu iepirkums Auces bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.
Ar grāmatu sarakstu, izskatu un anotācijām vari iepazīties šeit.
Auces novada tūrisma attīstības koncepcijas mērķis ir noteikt, kādas prioritātes jāizvirza un kādi uzdevumi jārealizē, lai turpmāko 5 gadu laikā nostiprinātu tūrisma nozares attīstību šajā teritorijā. Dokumentā  minētos  pasākumus  paredzēts  īstenot, sadarbojoties  visām ieinteresētajām pusēm, tostarp pašvaldībai, valsts un pašvaldības iestādēm, uzņēmējiem, sabiedriskajām organizācijām, iedzīvotājiem.
24. novembrī norisinājās gadskārtējā projekta “Esi Līderis!” Spēļu nakts “Uzsāc biznesu!”. Šajā mācību gadā spēļu nakts norisinājās Kandavā, kur projekta koordinatorus un dalībniekus no dažādiem Latvijas reģioniem uzņēma Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas projekta jaunieši un skolotāja. Spēļu nakts “Uzsāc biznesu!” ir izvērties par gadskārtēju pasākumu, ko jaunieši gaida ar nepacietību.
Aptauja jauniešiem (29.11.2017.) drukāt
Sveiks, jaunieti! Auces novada pašvaldība veic aptauju, lai plānotu un veidotu attīstības dokumentu par jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanu novadā turpmākajiem 5 gadiem, tāpēc mums ir svarīgs Tavs viedoklis un Tava pieredze, lai noskaidrotu, kas ir nepieciešams, lai Tu justos laimīgs savā dzīvesvietā. Aptauja ir anonīma un tās aizpildīšanai ir nepieciešams vidēji 15 minūtes. Aptauja pieejama šeit. Ja rodas papildus jautājumi, zvanīt Inutai Smirnovai pa tālr. 28888166.
Video sižetos par Auces novadu (29.11.2017.) drukāt
Aucenieki Lāčplēša dienā piemin par Latvijas brīvību kritušos karavīrus. Bēne valsts svētkos svin 745. dzimšanas dienu un sumina ciemata izcilniekus. Video sižeti pieejami šeit.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Raibs gads"
No 8. janvāra līdz 29. janvārim Auces novada Kultūrizglītības biedrības “Ausma” Eiropas projekta “Apmācības šūšanas tehnikas pilnvērtīgai izmantošanai” noslēguma  izstāde “Raibs gads” būs apskatāma Lielauces Tautas namā.
Lielauces Tautas nams
26. janvāris, 19:00 Popiela
Ieeja: 0.50 EUR.
Plkst. 21.00 diskotēka. Ieeja: 2.00 EUR.
Bēnes Tautas nams
4. februāris, 18:00 Teātra izrāde "Kaislīgie rododendri" (Danuta Butrima)
Līvbērzes kultūras nama amatierteātra izrāde. Režisore Daiga Granāte. Ieeja EUR 1.00
Ukru Tautas nams
11. februāris, 15:00 Dzintars Čīča ielūdz uz 25 gadu jubilejas koncertu "Bučas visiem!"
Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas (tostarp "Likteņlīnijas", "Tu esi vasarā", "Nāc un dziedi", "Meitene un lauku zēns") un, protams, čigānu tautasdziesmas…Kopā ar Dzintaru muzicēs estrādes pianists Anatolijs Livča. Koncertu vadīs Kaspars Antess.
Visas vietas skatītāju zālē ir rezervētas. Paldies par jūsu izvēli! Lūdzu atvainojiet, ja vēlējāties pieteikt savu dalību šodien, rīt... Bēnes Tautas nama vadītāja I.Rozenfelde.
Bēnes Tautas nams
17. februāris, 19:00 Popiela
Dalību pieteikt pie Oļega pa tālr. 25985982.
Vītiņu Tautas nams
24. februāris, 13:00 Mālošanas nodarbība “No māla pikucīša līdz bļodiņai”
Tiek mīļi gaidīti visu vecumu bērni.
Lielauces Tautas nams
25. februāris, 16:00 Koncerts “Baltie lāči”
Ieeja: 5 un 6 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana no 29. janvāra.
Auces novada Kultūras centrs

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Austris
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
< Janvāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs