LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 22. augusts 4:39
Lauksaimniekiem (27.01.2016.) Komentēt (2) drukāt
Lauku atbalsta dienests informē, ka, sākot ar šo gadu, pieteikties platību maksājumiem varēs tikai elektroniski, izmantojot LAD Elektroniskās pieteikšanās sistēmu. Vairāk šeit.
26.janvārī pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” tika sagaidīti mīļi ciemiņi no Tērvetes dabas parka - Lapsa un Vilks, lai stāstītu un rādītu, kas mežā notiek ziemā. Izzinošā nodarbība „Mežs un putni ziemā” ir daļa no «Latvijas valsts mežu» izveidotās izglītības programmas «Izzini mežu».
Fotoieskats.
Tiek izsludināta pieteikšanās iniciatīvai “Uzslavē labu servisu”, kuras ietvaros apbalvosim labākos klientu servisa sniedzējus un paaugstināsim klientu apkalpošanas kvalitāti Latvijā.
Iniciatīva Latvijā tiek īstenota jau 12. gadu, un tās ietvaros apbalvosim uzņēmumus un to darbiniekus vairāk nekā 48 nominācijās.
Sniega svētki PII "Mazulis" (25.01.2016.) Komentēt drukāt
„Mazulī” sniega svētkus janvāra trešajā nedēļā tradicionāli jau svin vairāk nekā 20 gadus. Sniega dienas jampadracis „Laba slava sniedziņam” „Mazulī” pulcēja visus mazuļus uz jautrām sniega aktivitātēm: iešanu pa sniega celiņu labirintiem, piku mešanu sniegpārslu mērķī, eglīšu zīmēšanu sniegā, sacenšanos sniega šķūrēšanā ar sniega lāpstām, vizināšanos un ragaviņu vilkšanu, sniegpārslu ķeršanu un dancināšanu uz auduma, sniegpārslu pētīšanu. Ilze Zilberte, autores foto.
Fotoieskats.
Vecāku dienas PII "Vecauce" (25.01.2016.) Komentēt drukāt
Radošu ideju gaisotnē pagājušas ikgadējās Vecāku dienas PII "Vecauce". Ik diena nesa jaunus pārsteigumus.
FOTOSTĀSTS.
Paldies mūsu atraktīvajiem vecākiem: Renātei Bročai-Čapai, Solvitai Ozolai, Ingūnai Lindermanei, Jogitai Vaišļai, Aļonai Banei, Inai Šulginai, Andai Kļaviņai, Nadeždai Bobrikai, Ievai Kintai, Ilzei Zviedrei, Sandrim Buholcam!
AS “Sadales tīkls” 20.janvārī vērsusies Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, iesniedzot elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifu (sadales tarifu) struktūras līdzsvarošanas projektu, kas paredz mājsaimniecībām par 20% samazināt elektroenerģijas piegādes cenu, vienlaikus ieviešot fiksētu maksu par pieslēguma nodrošinājumu neatkarīgi no elektroenerģijas patēriņa apjoma.
Līdz februāra vidum turpinās uzņemšana gadu ilgajās Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās. 18 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem piedāvā bez maksas apgūt 20 darba tirgū pieprasītas profesijas. Jauniešu garantijas profesiju loks katru gadu tiek noteikts, konsultējoties ar nozaru ekspertu padomēm. Tādējādi jaunieši var būt droši, ka šīs profesijas ir darba tirgū pieprasītas.
PASTEIDZIES! Vēl tikai līdz 26.janvārim var pieteikties Ēnu dienai!!
Ja vēlies ielūkoties Auces novada pašvaldības darba ikdienā, izzināt domes vadības un pašvaldības darbinieku darba aizkulises, nenokavē iespēju un reģistrējies www.enudiena.lv!

Jauniešiem tiek dota iespēja būt klāt novadam svarīgu lēmumu pieņemšanas procesā un uzzināt par pašvaldības ikdienas darbu, kā arī noskaidrot sev interesējošos jautājumus saistībā ar novada pašvaldības darbību.
Latviešu atsevišķais bataljons, kas pazīstams arī kā Kalpaka bataljons (1919.gada 5.janvāris - 1919.gada 20.marts), bija pirmā Latvijas bruņotā vienība Brīvības cīņu laikā Latvijas zemessardzes jeb Baltijas landesvēra sastāvā. 1919.gada 21.martā Latvijas Pagaidu valdība izdeva pavēli par Latviešu atsevišķais bataljona pārformēšanu par „Latvijas armijas dienvidu grupu” jeb Dienvidlatvijas brigādi.
Auces novada hokeja turnīrs šogad norisinājās 16.janvārī. Laikapstākļi šogad mūs lutināja, saule sildīja visas dienas garumā. Turnīrā piedalījās piecas komandas. Spēles noteikumi bija mazliet savādāki kā citu gadu, jo spēlēts tika ar hokeja ripu, kas, iespējams, arī atbaidīja dažu labu hokeja komandu.
Turnīrā piedalījās šādas spēlētāju komandas: “Ruba”, “Jelgava”, “Ledusvīri” (Dobele), “Aļaskas tvaikonis” (Dobele), “Auces vilki”. 
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Everts, Rudīte
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs