LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. jūnijs 13:22
Trešajā Adventē Auces novada Kultūras centrā tika izstāstīta pirmā Auces Mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku pasaka, tā aicinot kopā ticēt brīnumiem, taču tūlīt pēc Zvaigznes dienas Auces Mūzikas skola labās domas muzikālajā izrādē skatītājiem sūtīja atkārtoti Auces novada Kultūras centra un Bēnes Tautas nama apmeklētājiem.
Drīzumā Aucē varēs izbaudīt ziemas priekus āra slidotavā - hokeja laukumā pie Auces vidusskolas, kur varēs gan uzspēlēt hokeju, gan vienkārši paslidot. Vakaros āra slidotava tiks izgaismota, tādēļ aktīvās atpūtas cienītāji hokeja laukumu varēs izmantot arī vēlās vakarstundās un pēc darba. Šobrīd notiek aktīva slidotavas sagatavošana, kā zināms, lai ledus būtu līdzens, pēc ūdens uzliešanas vairākās kārtās tas vēl rūpīgi jānoslīpē. Uz tikšanos slidotavā!
Foto: Juris Madelāns lej ūdeni ledus saldēšanai.
Auces novada muzeja vadītāja Ina Bojāre ir apkopojusi svarīgākos notikumus un faktus no Auces novada vēstures, kam šogad, 2016.gadā, ir īpaša nozīme.
Ir apritējuši 590 gadi, kopš 1426.gadā OWCZE (Auce) pirmo reizi minēta rakstu avotos.
Adventes laikā PII “Pīlādzītis” it visur ir jūtama šī patīkamā un burvīgā svētku gaidīšanas noskaņa – bērni radoši gatavoja dažādus Ziemassvētku rotājumus, izrotāja telpas. Ik dienas notiek kāds priecīgs pārsteigums un notikums.
4.decembrī visa “Pīlādzīša” kuplā saime pulcējās bērnudārza pagalmā, lai kopīgi rotātu un iedegtu Ziemassvētku egli. Vakara krēsla radīja burvīgu noskaņu, bērni ar lielu sajūsmu kopā ar Rūķi gāja jautrās rotaļās. Katras grupiņas bērni saņēma Ziemassvētku vecīša vēstuli ar vēl šajā gadā veicamajiem uzdevumiem.
22.decembrī Latvijā ir sākusies astronomiskā ziema, taču šķiet, ka īstā ziema sākās 27.decembrī, kad Latviju un Auces novadu pārklāja balta sniega sega.
Aicinām arī Jūs dalīties ar ziemas fotomirkļiem, sūtot fotogrāfijas uz (lūdzam norādīt foto autoru)! Priecāsimies par ziemu kopā!
Foto: Gita Šēfere-Šteinberga.
Lauku atbalsta dienests 23.decembrī ir uzsācis pakāpeniski izmaksāt saistītā atbalsta maksājumus.
Ēnu diena 2016 tiek atklāta! (23.12.2015.) Komentēt drukāt
Līdz 15.janvārim Ēnu devēji ir aicināti ienākt jaunu dizainu ieguvušajā Ēnu dienas portālā www.enudiena.lv, uzlabot savu Ēnu devēja profilu un piedāvāt vakances ēnošanai. Tādējādi Jūs atbalstīsiet Latvijas skolēnus karjeras veidošanā un satiksiet savus potenciālos darbiniekus.
Ēnu diena 2016.gadā notiks 10.februārī.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par Ēnu dienu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz .
„Goodyear” brīdina kravas transportlīdzekļu un tālsatiksmes autobusu vadītājus par bīstamību, ja ziemā neizmanto pareizās riepas.
Novada vidusskolās gada nogales ir īpaši krāšņas un gaidītas, jo tas ir laiks, kad cītīgs darbs atmaksājas zeltā, sudrabā un planšetēs! Auces vidusskolas direktore Indra Špela skolas Ziemassvētku sarīkojumā bija īpaši lepna un gandarīta, jo zelta un sudraba liecības saņēma daudz vairāk skolēnu nekā iepriekšējā gadā.
Pirms tika paziņoti skolēni, kuri saņēma planšetdatorus, kā ierasts, klātesošajiem bija iespēja noskatīties unikālu teātra izrādi abu 12. klašu skolēnu izpildījumā.
Ātrāk, ērtāk, izdevīgāk – šīs priekšrocības publisko pakalpojumu saņemšanā turpmāk varēs novērtēt ikviens Zemgales reģiona iedzīvotājs, jo pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas Zemgalē darbu uzsācis 21 Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC). Tādējādi iedzīvotāji un uzņēmēji valsts un pašvaldības pakalpojumus var saņemt vienkopus, būtiski ietaupot laiku un naudu.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Veltījums Aucei"
Daiga Taurīte-Rumba ar draudzenēm aicina uz rokdarbu izstādi! Apskatāmas rotaslietas, apgleznots zīds, šalles.
Izstāde apskatāma līdz 22. jūnijam, otrdienās no plkst. 10.00-14.00, ceturtdienās no plkst. 14.00-18.00. Citā laikā apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29159059 (Zaiga Vismane).
Auces novada Kultūras centrs
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
8. jūlijs, 13:00 Izrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Ukru amatierteātra “Ukri” izrāde.
Lielauces Tautas nams
8. jūlijs, 22:00 Diskotēka
Ieeja EUR 2.
Auces estrāde
14. jūlijs Muzicēs grupa GALAKTIKA
Precizēta informācija vēl sekos.
Bēnes estrāde
23. jūlijs, 10:00 Saiets "Rozīt, mana…"
Tiem, kam tuva ir floristika un ziedi, jau trešo gadu ir iespēja sanākt kopā un veltīt laiku savam vaļaspriekam, kopīgi padarboties, gūt prieku par jaunām zināšanām. Radošajā seminārā gatavotos darbus varēs ņemt līdz. Materiālus gādās pasākuma organizators. Pieteikties līdz 14. jūlijam pa tel. 27828440. Tiekamies!
Ukru brīvdabas estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Jānis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs