LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. jūnijs 13:22
Šogad apritēs 25 gadi kopš 1991. gada janvāra barikāžu vēsturiskajiem notikumiem, kas mūsu nācijai un valstij deva brīvību un neatkarību. Tā laika barikāžu notikumos ļoti nozīmīgu vietu ieņēma Latvijas lauku ļaudis, kas cīņā par savas valsts atjaunošanu devās toreizējās Lauksaimniecības ministrijas vadībā, tai skaitā arī mūsu novada iedzīvotāji.
Foto: Latvijas Pasts izdod pastmarku "Janvāra barikādēm - 25", www.pasts.lv.
Panākumi konkursā (18.01.2016.) Komentēt drukāt


Akordeona spēles audzēkņu valsts konkursa II kārtā, kas norisinājās Jelgavas Mūzikas vidusskolā,  3.vietu ieguva Auces Mūzikas skolas skolotājas Vijas Kursietes 2.klases audzēkne Amanda Staņislavska.
Apsveicam!
Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē.
Auces novadā 15.janvārī Pasaules Sniega dienu izbaudīja gan Bēnes vidusskolas skolēni un pedagogi, gan PII “Rūķīši” un PII "Pīlādzītis" mazuļi un skolotāji, kā arī Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, kuri sportiski mākslinieciskām trakulībām ļāvās 18. janvārī.
- PII  "Vecauce” bērni izbauda ziemas priekus. Stiprais sals uzlicis pamatīgu ledusvāku dīķim, un bērni var izslidināties, pirms tam gan čakli pastrādājot un notīrot no ledus saputināto sniegu.
- Nosūtīti darbi 44.starptautiskajam bērnu mākslas konkursam-izstādei "Lidice 2016''.
Radošo darbu izstāde “Grāmatiņa manam mazulim” (14.01.2016.) Komentēt (1) drukāt
2016.gads PII “Mazulis” iesākās ar grāmatu nedēļu un bērnu vecāku radošo izpausmi, gatavojot grāmatiņu savam bērnam vecāku radošo darbu izstādes “Grāmatiņa manam mazulim” ietvaros. Grāmatiņu saturs aptvēra dažādas tematikas-  meža un mājdzīvnieku, gadalaiku, dabas, skaitļu, transporta, pasaku un citas. Dažās grāmatiņās tika atspoguļota bērna ikdiena. Grāmatiņu gatavošanā bija iesaistījušies arī vecākie brāļi un māsas. Vecāki, kuriem nebija iespēja izgatavot grāmatiņu, atnesa veikalā pirktu.
Paldies vecākiem par izdomu un atsaucību! Fotoieskats.
Ir atvērta darba devēju - uzņēmumu, organizāciju un iestāžu - pieteikšanās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA, kas šogad norisināsies 10.februārī. Ēnu devēji aicināti reģistrēt savas vakances tiešsaistes karjeras izglītības biržā skolu jauniešiem - portālā www.enudiena.lv - līdz 22. janvārim.
Eiropas Kustības Latvijā ziņu lapa (13.01.2016.) Komentēt drukāt
Ziņu lapā Nr. 1 lasiet par pasākumiem, EKL ziņas un par konkursiem - Sabiedrības integrācijas projektu konkurss nevalstiskajām organizācijām, Latviešu Fonda pieteikumu konkurss, Konkurss īstermiņa projektam, Stipendijas Starptautisko vasaras skolu organizēšanai, Brīvprātīgo programma Vācijā. Plašāka informācija pievienotājā pielikumā.
Ziņa no Lauku atbalsta dienesta (13.01.2016.) Komentēt (2) drukāt
LAD uzsāk lauku bloku/ ainavu elementu precizēšanu 2016. gada sezonai.
Vairāk šeit.
Paldies! (13.01.2016.) Komentēt drukāt
Ar trim nospēlētiem un nodziedātiem uzvedumiem ir galā mūsu lielais kopīgais darbs – muzikālā izrāde “Labo domu Ziemassvētki”.
Vēlreiz gribu pateikt “paldies” izrādes veidotājām - Ilzei Ērkšķei un Ilzei Āboliņai. Paldies skolotājiem – Andrim Egilam Āboliņam, Ilmāram Bankevicam un Allai Pīlapai, kuru audzēkņi veidoja muzikālās ilustrācijas. Paldies par iespēju veidot krāsainus tērpus Aijai Vežukai un tērpu māksliniecei Ritai Bričkus!
Nāc slidot! (11.01.2016.) Komentēt (3) drukāt
Jau no pagājušās nedēļas nogales ir atvērta āra slidotava pie Auces vidusskolas, kur baudīt slidošanas priekus ir aicināti ikviens. Par tā tapšanu pateicību jāsaka novada pašvaldībai un īpašu paldies pelnījuši tie cilvēki, kuri rūpējās, lai slidotava tiktu sagatavota: pašvaldības izpilddirektora vietniekam G.Šēferam, pašvaldības darbiniekiem J.Madelānam, D.Grābenam, kuram talkā nāca arī dēls,  Auces vidusskolas skolotājam L.Špelam, VUGD Auces posteņa ugunsdzēsējiem, kā arī brīvprātīgajam R.Turonokam un ikdienas slidotavas “uzraugiem” – vecāko klašu skolēniem. Jau sestdien, 16.janvārī, slidotavā sāksies ilgi gaidītais hokeja turnīrs! Aicinām dalībniekus zvanīt sporta organizatorei S.Liekniņai (tel.Nr.26133692) un līdzjutējus posties atbalstīt hokejistus! G.Šēfere-Šteinberga, Sabiedrisko attiecību speciāliste
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Veltījums Aucei"
Daiga Taurīte-Rumba ar draudzenēm aicina uz rokdarbu izstādi! Apskatāmas rotaslietas, apgleznots zīds, šalles.
Izstāde apskatāma līdz 22. jūnijam, otrdienās no plkst. 10.00-14.00, ceturtdienās no plkst. 14.00-18.00. Citā laikā apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29159059 (Zaiga Vismane).
Auces novada Kultūras centrs
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
8. jūlijs, 13:00 Izrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Ukru amatierteātra “Ukri” izrāde.
Lielauces Tautas nams
8. jūlijs, 22:00 Diskotēka
Ieeja EUR 2.
Auces estrāde
14. jūlijs Muzicēs grupa GALAKTIKA
Precizēta informācija vēl sekos.
Bēnes estrāde
23. jūlijs, 10:00 Saiets "Rozīt, mana…"
Tiem, kam tuva ir floristika un ziedi, jau trešo gadu ir iespēja sanākt kopā un veltīt laiku savam vaļaspriekam, kopīgi padarboties, gūt prieku par jaunām zināšanām. Radošajā seminārā gatavotos darbus varēs ņemt līdz. Materiālus gādās pasākuma organizators. Pieteikties līdz 14. jūlijam pa tel. 27828440. Tiekamies!
Ukru brīvdabas estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Jānis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs