LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 22. augusts 4:46
Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) administrācija 2016. gada 1. martā sāks kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā 2016. Programmas mērķis, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību.
Gada ienākumu deklarācijas var iesniegt arī Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros.
No šodienas ikviens iedzīvotājs var pieteikties bezmaksas juridiskajām konsultācijām visā Latvijā, ko varēs saņemt no 14. līdz 18. martam Advokatūras dienās.
Auces  novada PIIC 26.februārī notika “Pavasara radošais seminārs“, kuru vadīja skolotāja Anda Skrupska no Staļģenes. Andas Skrupskas vadītie semināri Auces PIIC notiek vairākas reizes gadā un ir iecienīti un labi apmeklēti. Arī šoreiz seminārā piedalījās 14 dalībnieces.
FOTOSTĀSTS.
Bēnes Tautas namā (29.02.2016.) Komentēt (2) drukāt
26. februārī Bēnes Tautas namā notika bezmaksas radošā floristu darbnīca “Uzbursim pavasari kopā!”. Tika veidoti pavasarīgi darbiņi – glāze pārtapa par skaistu vāzi; no klūgām pītās ligzdiņas piepildījās ar krokusiem un olām; tulpe sāka apdzīvot pavasarīgo oāzi. Florista darbs nav viegls un tīrs, bet rezultāts ir burvīgs.
Liels paldies jaukajiem kolēģiem un domubiedriem par skaisti pavadītu piektdienas vakaru.  Īpašs paldies Ingrīdiņai par romantisko atmosfēru un sniegtajām zināšanām!!!
FOTOSTĀSTS.
PII Mazulī (26.02.2016.) Komentēt (3) drukāt


PII Mazulī cirka mākslinieki viesojās ar jaunu muzikālu programmu „Ciemos pie pasakas”. Rūķis Rūdis aicināja kopā padziedāt, pasaku Feja iesaistīja mazuļus cirka trikos, pārsteidza ar balto baložu priekšnesumu, sajūsmināja ar lielajiem ziepju burbuļiem, un visi kopā ar zaķi Garausi rotaļājās jautrās rotaļās.
Ilze Zilberte

20. februārī Auces novadā notika II Mednieku svētki “Kur Tavi ragi”, kā laikā Auces novada Kultūras centrā pulcējās teju divi simti piecdesmit cilvēku, lai piedalītos Auces novada pašvaldības rīkotajos II Mednieku svētkos.
FOTOSTĀSTS.Čaklie pensionāri cītīgi mācās, cenšas izpildīt Ingūnas k-dzes norādījumus
Jau vairākus gadus pēc UNESCO iniciatīvas visā pasaulē 21. februārī tiek atzīmēta Starptautiskā dzimtās valodas diena. Dzimtā valoda uztur piederību savas tautas un valsts tradīcijām. Katrs cilvēks no savas bērnības atceras kādu mīļu pasaku, tautasdziesmu, šūpuļdziesmu. Mēs varam lepoties ar latviešu tautas folkloru, kurā izpaužas latviešu valodas skanīgums un bagātība, kura audzina ikvienam tikumību un labestību.
Fotoieskats.
Apsveicam jaukto kori "Auce" (22.02.2016.) Komentēt (2) drukāt

Apsveicam jaukto kori "Auce", diriģentu Jāni Zirni, kormeistarus Ilzi Ērkšķi un Ronaldu Rāviņu  un lepojamies par iegūto sudraba diplomu
 starptautiskajā konkursā "Kaunas Musica Religiosa 2016." Kauņā, 20.02.2016.!

 Auces novada Kultūras centrs
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Everts, Rudīte
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs