LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. jūnijs 13:28
26.janvārī pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis” tika sagaidīti mīļi ciemiņi no Tērvetes dabas parka - Lapsa un Vilks, lai stāstītu un rādītu, kas mežā notiek ziemā. Izzinošā nodarbība „Mežs un putni ziemā” ir daļa no «Latvijas valsts mežu» izveidotās izglītības programmas «Izzini mežu».
Fotoieskats.
Tiek izsludināta pieteikšanās iniciatīvai “Uzslavē labu servisu”, kuras ietvaros apbalvosim labākos klientu servisa sniedzējus un paaugstināsim klientu apkalpošanas kvalitāti Latvijā.
Iniciatīva Latvijā tiek īstenota jau 12. gadu, un tās ietvaros apbalvosim uzņēmumus un to darbiniekus vairāk nekā 48 nominācijās.
Sniega svētki PII "Mazulis" (25.01.2016.) Komentēt drukāt
„Mazulī” sniega svētkus janvāra trešajā nedēļā tradicionāli jau svin vairāk nekā 20 gadus. Sniega dienas jampadracis „Laba slava sniedziņam” „Mazulī” pulcēja visus mazuļus uz jautrām sniega aktivitātēm: iešanu pa sniega celiņu labirintiem, piku mešanu sniegpārslu mērķī, eglīšu zīmēšanu sniegā, sacenšanos sniega šķūrēšanā ar sniega lāpstām, vizināšanos un ragaviņu vilkšanu, sniegpārslu ķeršanu un dancināšanu uz auduma, sniegpārslu pētīšanu. Ilze Zilberte, autores foto.
Fotoieskats.
Vecāku dienas PII "Vecauce" (25.01.2016.) Komentēt drukāt
Radošu ideju gaisotnē pagājušas ikgadējās Vecāku dienas PII "Vecauce". Ik diena nesa jaunus pārsteigumus.
FOTOSTĀSTS.
Paldies mūsu atraktīvajiem vecākiem: Renātei Bročai-Čapai, Solvitai Ozolai, Ingūnai Lindermanei, Jogitai Vaišļai, Aļonai Banei, Inai Šulginai, Andai Kļaviņai, Nadeždai Bobrikai, Ievai Kintai, Ilzei Zviedrei, Sandrim Buholcam!
AS “Sadales tīkls” 20.janvārī vērsusies Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā, iesniedzot elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifu (sadales tarifu) struktūras līdzsvarošanas projektu, kas paredz mājsaimniecībām par 20% samazināt elektroenerģijas piegādes cenu, vienlaikus ieviešot fiksētu maksu par pieslēguma nodrošinājumu neatkarīgi no elektroenerģijas patēriņa apjoma.
Līdz februāra vidum turpinās uzņemšana gadu ilgajās Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās. 18 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem piedāvā bez maksas apgūt 20 darba tirgū pieprasītas profesijas. Jauniešu garantijas profesiju loks katru gadu tiek noteikts, konsultējoties ar nozaru ekspertu padomēm. Tādējādi jaunieši var būt droši, ka šīs profesijas ir darba tirgū pieprasītas.
PASTEIDZIES! Vēl tikai līdz 26.janvārim var pieteikties Ēnu dienai!!
Ja vēlies ielūkoties Auces novada pašvaldības darba ikdienā, izzināt domes vadības un pašvaldības darbinieku darba aizkulises, nenokavē iespēju un reģistrējies www.enudiena.lv!

Jauniešiem tiek dota iespēja būt klāt novadam svarīgu lēmumu pieņemšanas procesā un uzzināt par pašvaldības ikdienas darbu, kā arī noskaidrot sev interesējošos jautājumus saistībā ar novada pašvaldības darbību.
Latviešu atsevišķais bataljons, kas pazīstams arī kā Kalpaka bataljons (1919.gada 5.janvāris - 1919.gada 20.marts), bija pirmā Latvijas bruņotā vienība Brīvības cīņu laikā Latvijas zemessardzes jeb Baltijas landesvēra sastāvā. 1919.gada 21.martā Latvijas Pagaidu valdība izdeva pavēli par Latviešu atsevišķais bataljona pārformēšanu par „Latvijas armijas dienvidu grupu” jeb Dienvidlatvijas brigādi.
Auces novada hokeja turnīrs šogad norisinājās 16.janvārī. Laikapstākļi šogad mūs lutināja, saule sildīja visas dienas garumā. Turnīrā piedalījās piecas komandas. Spēles noteikumi bija mazliet savādāki kā citu gadu, jo spēlēts tika ar hokeja ripu, kas, iespējams, arī atbaidīja dažu labu hokeja komandu.
Turnīrā piedalījās šādas spēlētāju komandas: “Ruba”, “Jelgava”, “Ledusvīri” (Dobele), “Aļaskas tvaikonis” (Dobele), “Auces vilki”. 
“Augam Latvijai” kopā ar jauniešiem stiprināja dzīvesprieku, dodoties 16. un 17. janvārī 40 km garā ziemas ekspedīcijā vismaz – 15 grādu salā un pavadot nakti Īles bunkurā. 
Kopumā piedalījās 32 aizrautīgi jaunieši un pārstāvis no Latvijas Valsts mežiem - Gundars Freimanis. Ekspedīcija jauniešiem bija ar tūrisma pieskaņu, kā neformālā izglītība saistībā ar mežiem.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Veltījums Aucei"
Daiga Taurīte-Rumba ar draudzenēm aicina uz rokdarbu izstādi! Apskatāmas rotaslietas, apgleznots zīds, šalles.
Izstāde apskatāma līdz 22. jūnijam, otrdienās no plkst. 10.00-14.00, ceturtdienās no plkst. 14.00-18.00. Citā laikā apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29159059 (Zaiga Vismane).
Auces novada Kultūras centrs
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
8. jūlijs, 13:00 Izrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Ukru amatierteātra “Ukri” izrāde.
Lielauces Tautas nams
8. jūlijs, 22:00 Diskotēka
Ieeja EUR 2.
Auces estrāde
14. jūlijs Muzicēs grupa GALAKTIKA
Precizēta informācija vēl sekos.
Bēnes estrāde
23. jūlijs, 10:00 Saiets "Rozīt, mana…"
Tiem, kam tuva ir floristika un ziedi, jau trešo gadu ir iespēja sanākt kopā un veltīt laiku savam vaļaspriekam, kopīgi padarboties, gūt prieku par jaunām zināšanām. Radošajā seminārā gatavotos darbus varēs ņemt līdz. Materiālus gādās pasākuma organizators. Pieteikties līdz 14. jūlijam pa tel. 27828440. Tiekamies!
Ukru brīvdabas estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Jānis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs