LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 21. augusts 20:54
Auces Mūzikas skolas stīgu instrumentu ansamblis muzicēja Jelgavā (10.03.2016.) Komentēt (1) drukāt

9. martā uz kopēju saspēlēšanos Jelgavā pulcējās Zemgales reģiona Mūzikas skolu stīgu instrumentu ansambļi. Festivālā piedalījās arī mūsu skolas ansamblis skolotāja Ilmāra Bankevica vadībā.
Paldies par ieguldīto darbu un aizrautīgo muzicēšanu!
PII “Mazulis” Aucē ir pirmsskolas izglītības iestāde, kurā dažādas prasmes apgūst paši mazākie novadnieki līdz 4 gadu vecumam. Savā 80 gadu pastāvēšanas vēsturē PII “Mazulis” izskolotas vairākas paaudzes, katrā no tām izglītības process organizēts atbilstoši izglītības nostādnēm valstī, taču liela nozīme vienmēr ir bijusi skolotāju izdomai un radošumam.
PII “Mazulis” mūzikas skolotāja Inga Šaule ar lielu entuziasmu un mīlestību stāsta par savu jaunāko ideju kopā ar bērnu vecākiem veidot mūzikas rīku izstādi, lai pēc tam šos mūzikas rīkus izmantotu daudzveidīgās mūzikas nodarbībās.
4.marts bija īpaša diena Aucei, - draudzīgai pilsētai ar vārdu Zemgalē, un Auces pilsētas, kā arī visa Auces novada iedzīvotājiem, jo tā ir vienīgā pilsēta Latvijā, kura svin vārda dienu kopā ar 30 citām dāmām Latvijā, kurām vārds ir Auce.
Latvijā kopā dzīvesvieta ir deklarēta 29 Aucēm, viena latviete vārdā Auce dzīvo Norvēģijā, savukārt, 31 persona lepojas ar to, ka viņu uzvārds ir Auce.
Jau ceturto gadu pēc kārtas  Vislatvija jauniešu projekts “Esi Līderis!” organizē biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”, kas šogad Zemgales reģionā aizvadītajā nedēļā norisinājās Latvijas Lauksaimniecības universitātē. No Zemgales reģiona skolām šogad piedalījās 19 komandas.
2016. gada 19. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
Šajā Zemes stundā iededzies pārmaiņām! Izslēdz gaismu, ieslēdz pārmaiņas!
24. marts - Pasaules Tuberkulozes diena (07.03.2016.) Komentēt (5) drukāt
Slimību profilakses un kontroles centrs aicina iesaistīties Pasaules tuberkulozes dienai veltītajās aktivitātēs laika posmā no 14.-24.martam. Arī Auces novada pašvaldība iesaistās un atbalsta Pasaules Tuberkulozes dienai veltītās aktivitātes Latvijā, veicot informatīvo darbu savā pašvaldībā. Vairāk šeit.
Latvijā vides politikas stratēģijas ir ieviestas tikai lielajiem uzņēmumiem, bet tā ir procentuāli mazākā uzņēmējdarbības forma, jo Mazais un Vidējais uzņēmumu sektors (turpmāk MVU) nodarbina aptuveni 79% no visiem privātā sektorā strādājošajiem.
PII "Vecauce" audzēkņi izzināja Auci (07.03.2016.) Komentēt (3) drukāt
Auces vārdadienas nedēļā PII "Vecauce” audzēkņi iepazina Auci, vērojot fotogrāfijas un dodoties  pastaigās pa Auci, kā arī viesojoties Auces domē…. Bet 4. martā - "Atvērto durvju dienās”, ciemojās Auces novada bibliotēkas Bērnu nodaļā, kur aizrautīgi pētīja grāmatas un Auces novada muzeja šaurajās telpās iepazina senlaicīgās lietas. Nedēļas noslēguma sarunās atklājās, cik bagātīgu zināšanu klāstu par Auci guvuši mūsu audzēkņi. Lūk, tikai viens citāts no bērna mutes: "Es nedzīvoju Aucē, bet tagad man liekas, ka zinu visu par Auci …".
Fotogalerijā ciemojamies bibliotēkā un muzejā.

2.martā Auces novada pašvaldībā notika Auces novada domes priekšsēdētāja Ginta Kaminska un Tērvetes novada domes priekšsēdētājas tikšanās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekli Andri Vanagu un  padomnieci reģionālajos jautājumos Ilzi Brici. (fotogrāfijā)
Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) E-prasmju nedēļas ietvaros laika posmā no šī gada 7.marta līdz 12.martam aicina apmeklēt VID bezmaksas seminārus pašvaldību bibliotēkās Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Ventspilī, Asaros un Lielvārdē.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Janīna, Linda
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs