LV
RU
EN
 
 
Svētdiena, 25. jūnijs 3:00
PII “Mazulis” Aucē ir pirmsskolas izglītības iestāde, kurā dažādas prasmes apgūst paši mazākie novadnieki līdz 4 gadu vecumam. Savā 80 gadu pastāvēšanas vēsturē PII “Mazulis” izskolotas vairākas paaudzes, katrā no tām izglītības process organizēts atbilstoši izglītības nostādnēm valstī, taču liela nozīme vienmēr ir bijusi skolotāju izdomai un radošumam.
PII “Mazulis” mūzikas skolotāja Inga Šaule ar lielu entuziasmu un mīlestību stāsta par savu jaunāko ideju kopā ar bērnu vecākiem veidot mūzikas rīku izstādi, lai pēc tam šos mūzikas rīkus izmantotu daudzveidīgās mūzikas nodarbībās.
4.marts bija īpaša diena Aucei, - draudzīgai pilsētai ar vārdu Zemgalē, un Auces pilsētas, kā arī visa Auces novada iedzīvotājiem, jo tā ir vienīgā pilsēta Latvijā, kura svin vārda dienu kopā ar 30 citām dāmām Latvijā, kurām vārds ir Auce.
Latvijā kopā dzīvesvieta ir deklarēta 29 Aucēm, viena latviete vārdā Auce dzīvo Norvēģijā, savukārt, 31 persona lepojas ar to, ka viņu uzvārds ir Auce.
Jau ceturto gadu pēc kārtas  Vislatvija jauniešu projekts “Esi Līderis!” organizē biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”, kas šogad Zemgales reģionā aizvadītajā nedēļā norisinājās Latvijas Lauksaimniecības universitātē. No Zemgales reģiona skolām šogad piedalījās 19 komandas.
2016. gada 19. martā laikā no 20:30-21:30 ikviens iedzīvotājs, uzņēmums, pašvaldība, valdība ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
Šajā Zemes stundā iededzies pārmaiņām! Izslēdz gaismu, ieslēdz pārmaiņas!
24. marts - Pasaules Tuberkulozes diena (07.03.2016.) Komentēt (2) drukāt
Slimību profilakses un kontroles centrs aicina iesaistīties Pasaules tuberkulozes dienai veltītajās aktivitātēs laika posmā no 14.-24.martam. Arī Auces novada pašvaldība iesaistās un atbalsta Pasaules Tuberkulozes dienai veltītās aktivitātes Latvijā, veicot informatīvo darbu savā pašvaldībā. Vairāk šeit.
Latvijā vides politikas stratēģijas ir ieviestas tikai lielajiem uzņēmumiem, bet tā ir procentuāli mazākā uzņēmējdarbības forma, jo Mazais un Vidējais uzņēmumu sektors (turpmāk MVU) nodarbina aptuveni 79% no visiem privātā sektorā strādājošajiem.
PII "Vecauce" audzēkņi izzināja Auci (07.03.2016.) Komentēt drukāt
Auces vārdadienas nedēļā PII "Vecauce” audzēkņi iepazina Auci, vērojot fotogrāfijas un dodoties  pastaigās pa Auci, kā arī viesojoties Auces domē…. Bet 4. martā - "Atvērto durvju dienās”, ciemojās Auces novada bibliotēkas Bērnu nodaļā, kur aizrautīgi pētīja grāmatas un Auces novada muzeja šaurajās telpās iepazina senlaicīgās lietas. Nedēļas noslēguma sarunās atklājās, cik bagātīgu zināšanu klāstu par Auci guvuši mūsu audzēkņi. Lūk, tikai viens citāts no bērna mutes: "Es nedzīvoju Aucē, bet tagad man liekas, ka zinu visu par Auci …".
Fotogalerijā ciemojamies bibliotēkā un muzejā.

2.martā Auces novada pašvaldībā notika Auces novada domes priekšsēdētāja Ginta Kaminska un Tērvetes novada domes priekšsēdētājas tikšanās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes locekli Andri Vanagu un  padomnieci reģionālajos jautājumos Ilzi Brici. (fotogrāfijā)
Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) E-prasmju nedēļas ietvaros laika posmā no šī gada 7.marta līdz 12.martam aicina apmeklēt VID bezmaksas seminārus pašvaldību bibliotēkās Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Ventspilī, Asaros un Lielvārdē.
Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) administrācija 2016. gada 1. martā sāks kultūras projektu jaunu pieteikumu pieņemšanu Latvijas Kultūrkapitāla fonda un Latvijas Valsts mežu atbalstītajā Zemgales Kultūras programmā 2016. Programmas mērķis, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ir sekmēt Zemgales specifisko kultūras vērtību saglabāšanu, popularizēšanu, attīstību un pieejamību.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Veltījums Aucei"
Daiga Taurīte-Rumba ar draudzenēm aicina uz rokdarbu izstādi! Apskatāmas rotaslietas, apgleznots zīds, šalles.
Izstāde apskatāma līdz 22. jūnijam, otrdienās no plkst. 10.00-14.00, ceturtdienās no plkst. 14.00-18.00. Citā laikā apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29159059 (Zaiga Vismane).
Auces novada Kultūras centrs
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
8. jūlijs, 13:00 Izrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Ukru amatierteātra “Ukri” izrāde.
Lielauces Tautas nams
8. jūlijs, 22:00 Diskotēka
Ieeja EUR 2.
Auces estrāde
14. jūlijs Muzicēs grupa GALAKTIKA
Precizēta informācija vēl sekos.
Bēnes estrāde
23. jūlijs, 10:00 Saiets "Rozīt, mana…"
Tiem, kam tuva ir floristika un ziedi, jau trešo gadu ir iespēja sanākt kopā un veltīt laiku savam vaļaspriekam, kopīgi padarboties, gūt prieku par jaunām zināšanām. Radošajā seminārā gatavotos darbus varēs ņemt līdz. Materiālus gādās pasākuma organizators. Pieteikties līdz 14. jūlijam pa tel. 27828440. Tiekamies!
Ukru brīvdabas estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Maiga, Milija
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs