LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 29. aprīlis 22:27
Nāc slidot! (11.01.2016.) Komentēt (3) drukāt
Jau no pagājušās nedēļas nogales ir atvērta āra slidotava pie Auces vidusskolas, kur baudīt slidošanas priekus ir aicināti ikviens. Par tā tapšanu pateicību jāsaka novada pašvaldībai un īpašu paldies pelnījuši tie cilvēki, kuri rūpējās, lai slidotava tiktu sagatavota: pašvaldības izpilddirektora vietniekam G.Šēferam, pašvaldības darbiniekiem J.Madelānam, D.Grābenam, kuram talkā nāca arī dēls,  Auces vidusskolas skolotājam L.Špelam, VUGD Auces posteņa ugunsdzēsējiem, kā arī brīvprātīgajam R.Turonokam un ikdienas slidotavas “uzraugiem” – vecāko klašu skolēniem. Jau sestdien, 16.janvārī, slidotavā sāksies ilgi gaidītais hokeja turnīrs! Aicinām dalībniekus zvanīt sporta organizatorei S.Liekniņai (tel.Nr.26133692) un līdzjutējus posties atbalstīt hokejistus! G.Šēfere-Šteinberga, Sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešajā Adventē Auces novada Kultūras centrā tika izstāstīta pirmā Auces Mūzikas skolas audzēkņu Ziemassvētku pasaka, tā aicinot kopā ticēt brīnumiem, taču tūlīt pēc Zvaigznes dienas Auces Mūzikas skola labās domas muzikālajā izrādē skatītājiem sūtīja atkārtoti Auces novada Kultūras centra un Bēnes Tautas nama apmeklētājiem.
Drīzumā Aucē varēs izbaudīt ziemas priekus āra slidotavā - hokeja laukumā pie Auces vidusskolas, kur varēs gan uzspēlēt hokeju, gan vienkārši paslidot. Vakaros āra slidotava tiks izgaismota, tādēļ aktīvās atpūtas cienītāji hokeja laukumu varēs izmantot arī vēlās vakarstundās un pēc darba. Šobrīd notiek aktīva slidotavas sagatavošana, kā zināms, lai ledus būtu līdzens, pēc ūdens uzliešanas vairākās kārtās tas vēl rūpīgi jānoslīpē. Uz tikšanos slidotavā!
Foto: Juris Madelāns lej ūdeni ledus saldēšanai.
Auces novada muzeja vadītāja Ina Bojāre ir apkopojusi svarīgākos notikumus un faktus no Auces novada vēstures, kam šogad, 2016.gadā, ir īpaša nozīme.
Ir apritējuši 590 gadi, kopš 1426.gadā OWCZE (Auce) pirmo reizi minēta rakstu avotos.
Adventes laikā PII “Pīlādzītis” it visur ir jūtama šī patīkamā un burvīgā svētku gaidīšanas noskaņa – bērni radoši gatavoja dažādus Ziemassvētku rotājumus, izrotāja telpas. Ik dienas notiek kāds priecīgs pārsteigums un notikums.
4.decembrī visa “Pīlādzīša” kuplā saime pulcējās bērnudārza pagalmā, lai kopīgi rotātu un iedegtu Ziemassvētku egli. Vakara krēsla radīja burvīgu noskaņu, bērni ar lielu sajūsmu kopā ar Rūķi gāja jautrās rotaļās. Katras grupiņas bērni saņēma Ziemassvētku vecīša vēstuli ar vēl šajā gadā veicamajiem uzdevumiem.
22.decembrī Latvijā ir sākusies astronomiskā ziema, taču šķiet, ka īstā ziema sākās 27.decembrī, kad Latviju un Auces novadu pārklāja balta sniega sega.
Aicinām arī Jūs dalīties ar ziemas fotomirkļiem, sūtot fotogrāfijas uz (lūdzam norādīt foto autoru)! Priecāsimies par ziemu kopā!
Foto: Gita Šēfere-Šteinberga.
Lauku atbalsta dienests 23.decembrī ir uzsācis pakāpeniski izmaksāt saistītā atbalsta maksājumus.
Ēnu diena 2016 tiek atklāta! (23.12.2015.) Komentēt drukāt
Līdz 15.janvārim Ēnu devēji ir aicināti ienākt jaunu dizainu ieguvušajā Ēnu dienas portālā www.enudiena.lv, uzlabot savu Ēnu devēja profilu un piedāvāt vakances ēnošanai. Tādējādi Jūs atbalstīsiet Latvijas skolēnus karjeras veidošanā un satiksiet savus potenciālos darbiniekus.
Ēnu diena 2016.gadā notiks 10.februārī.
Ja Jums rodas kādi jautājumi par Ēnu dienu, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz .
„Goodyear” brīdina kravas transportlīdzekļu un tālsatiksmes autobusu vadītājus par bīstamību, ja ziemā neizmanto pareizās riepas.
Novada vidusskolās gada nogales ir īpaši krāšņas un gaidītas, jo tas ir laiks, kad cītīgs darbs atmaksājas zeltā, sudrabā un planšetēs! Auces vidusskolas direktore Indra Špela skolas Ziemassvētku sarīkojumā bija īpaši lepna un gandarīta, jo zelta un sudraba liecības saņēma daudz vairāk skolēnu nekā iepriekšējā gadā.
Pirms tika paziņoti skolēni, kuri saņēma planšetdatorus, kā ierasts, klātesošajiem bija iespēja noskatīties unikālu teātra izrādi abu 12. klašu skolēnu izpildījumā.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017
"Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017" notiek plkst.9.00 katra mēneša pēdējā svētdienā, atbildīgais - M.Dargevics.
Bēnes Tautas nams
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
No 3.aprīļa līdz 28.aprīlim Auces novada domes ēkas pirmajā stāvā katru nedēļu cita Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Mēs esam dažādi!".
Auces novada domes ēkas pirmais stāvs
Ingrīdas Zizlānes krustdūrienu izšūšanas darbu izstāde “Mans vaļasprieks”
Izstāde apskatāma no 3.aprīļa līdz 30.aprīlim.
Lielauces Tautas nams
Ziedu izstāde “Ziedu klēpis”
Izstāde apskatāma no 8. līdz 13.maijam.
Ukru Tautas nams
28. aprīlis, 19:00 Stand-up izrāde latviešu valodā
Autors un izpildītājs Maksims Trivaškevičs. Ieeja EUR 2.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 15:00 Amatierteātra “Bēne” izrāde “Brangais ķēriens”
Autore: Māra Horna. Režisors: Andris Kļava.
Ieeja: brīva.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 19:00 Vokālā ansambļa "Spārni" 20 gadu jubilejas pasākums
Plkst.22.00 balle, ieeja ballē 3 EUR. Visi mīļi gaidīti ar mums kopā svinēt dzīvi!
Īles Tautas nams
3. maijs, 19:00 Amatiermākslas kolektīvu koncerts
Koncerts veltīts Latvijas Republikas neatkarības pasludināšanas dienai. Ieeja brīva.
Auces novada Kultūras centrs
4. maijs "Apskauj Latviju!"
Plkst.13.00 Latvijas simtgades ozolu stādīšanas akcija pie muitas Vītiņu pagastā. Interesentus un līdzbraucējus autobuss gaidīs plkst.12.30 pilsētas centrā. Auces novada Kultūras centrā plkst.20.00 kino izrāde "Savējie sapratīs.60tie.Sākums" - latviešu rokmūzikas vēsturei veltītās dokumentālās triloģijas pirmā daļa. Ieeja brīva. Plkst.22.00 balle kopā ar grupu "Brekšupekši". Ieeja EUR 3.
Vītiņu pagasts, Auces novada Kultūras centrs
6. maijs, 09:00 Pavasara gadatirgus
Aicinām pirkt un pārdot amatniecības un mājražotāju izstrādājumus, rūpniecības un  pārtikas preces, stādus, dārza inventāru! Tirgotājus, lūdzu, pieteikties pa tālr.26168132 un iegādāties tirdzniecības atļaujas līdz 03.05.2017.
Laukums pie Auces novada Kultūras centra
13. maijs, 16:00 Koncerts “Māmiņa - mans miljons!”
Bēnes vidusskolas interešu izglītības kolektīvu koncerts.
Bēnes Tautas nams
13. maijs, 18:00 Auces Mūzikas skolas 60 gadu jubilejas pasākums
Auces Mūzikas skola aicina uz skolas 60 gadu jubilejas koncertu, kurā muzicēs skolas audzēkņi un absolventi. Svētku afišu  veidojusi skolas absolvente Līga  Holodņikova.
Auces novada Kultūras centrs
14. maijs, 13:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Režisore Raisa Adamaite.
Ieejas maksa EUR 1.00.
Ukru Tautas nams
20. maijs, 14:00 Starptautiskajai ģimenes dienai veltīts koncerts
Koncerts ar Lielauces Tautas nama amatiermākslas kolektīvu dalību.
Ukru Tautas nams
20. maijs, 20:00 Deju kolektīvu lielkoncerts “Uz vasaras sliekšņa”
Plkst.22.00 balle kopā ar grupu Aldis&Oļegs, ieeja EUR 3.00.
Auces estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Laine, Raimonds, Vilnis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< Aprīlis >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
 
1189 meklētājs