LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 22. augusts 4:46
„Rūķīšu” saime ir sarosījusies, lai ar pavasarīgām dziesmām ieskandinātu pavasari un aizbaidītu projām ziemu.
13.aprīlī iestādē tika rīkots mazo vokālistu koncerts „Dziesmu kamolītis 2016”. Tajā savas dziedāšanas prasmes rādīja 16 jaunie solisti vecumā no 3-7 gadiem. Bērni dziedāja pašu izvēlētas, zināmas un jaunas dziesmas no mūzikas nodarbību repertuāra.
“Stebuklingas Strykas” jeb “Brīnumainās stīgas” ir festivāls, kurā muzicē stīgu instrumentu ansambļi un kuru rīko  mūsu  lietuviešu draugi no Jaunakmenes Mūzikas skolas. Šogad tajā piedalījās 18 ansambļi no Lietuvas un 1 no Latvijas - Auces Mūzikas skolas stīgu instrumentu ansamblis skolotāja Ilmāra Bankevica vadībā, kurā muzicē audzēkņi no otrās līdz astotajai klasei.
LEADER projektu konkursu 1.kārta (18.04.2016.) Komentēt drukāt
Dobeles lauku partnerība ir izsludinājusi LEADER projektu konkursu 1.kārtu!
Iesniegšana līdz 29.05.2016.!
Informāciju meklējiet mājas lapā www.dobelespartneriba.lv.  
Laipni aicinām uz informatīvo semināru 19.aprīlī plkst.10.00 Auces novada Kultūras centrā, Ausmas iela 3, Auce, Auces novads. Semināra darba kārtība šeit.
Lūgums informāciju par dalību seminārā nosūtīt uz epastu .
“Pūš pa deviņ’" (15.04.2016.) Komentēt (4) drukāt
“Pūš pa deviņ’" – tāds spēcīgs nosaukums dots VIII Kurzemes un Zemgales mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu konkursam Talsos. Nu jau astoto reizi šajā deviņu pakalnu pilsētā pulcējas pūtēji un sitēji dažāda sastāva ansambļos, lai skanīgais konkurss aizskanētu pāri visiem pakalniem! Tajā šogad piedalījās arī 2 mūsu novada mūzikas skolu ansambļi – Auces Mūzikas skolas  pūšaminstrumentu ansamblis  skolotāja Andra Egila Āboliņa vadībā un Bēnes Mūzikas un mākslas skolas jauktais ansamblis skolotāju Skaidra Bričkus un Anda Āboliņa vadībā. Priecājamies par aucenieku iegūto Atzinības rakstu!
Pavasarī līdzās profesionālo teātru notikumiem norisinājās arī virkne amatierteātru, jauniešu teātru festivāli, kuros piedalījās arī Auces vidusskolas jaunie aktieri.
Marta sākumā Antra Salmgrieze ar mono izrādi I. Ziedoņa  „Zilā pasaka” piedalījās Siguldas „Baltais lācis” skolēnu un jauniešu teātru festivālā. Savukārt aprīlī Ogres Valsts ģimnāzijā pirmo gadu norisinājās teātru festivāls „Pavasaris Ogrē”, kur izrādījām ne vien „Zilo pasaku”, bet arī A. de Sent Ekziperī „Mazo princi”.
Lauku atbalsta dienests informē (15.04.2016.) Komentēt (2) drukāt
Lauku atbalsta dienests informē, ka līdz 2016.gada 1.jūnijam notiek iesniegumu pieņemšana marķētas dīzeļdegvielas piešķiršanai ar samazināto akcīzes nodokļa likmi. Plašāka informācija šeit.
Auces Mūzikas skolas audzēkņu panākumi solo dziedāšanas konkursā (14.04.2016.) Komentēt (1) drukāt
 
 
Priecājamies par skolotājas Ilzes Āboliņas audzēkņu panākumiem solo dziedāšanas konkursā "Cīruļa dziesma" Jelgavā!
Endijam Meļņičukam - 1.vieta, Keitijai Auželei - 2.vieta, bet mazajai Kristai - jauna pieredze.
Paldies par ieguldīto darbu!
Nāc uz tikšanos ar SIA Maxima Latvija NVA Auces filiālē (Jelgavas ielā 1a, Aucē) 26.aprīlī plkst.10.00! Tiek gaidīti: Olaines veikalā - kasieri, zāles darbinieki, krāvēji; Rīgas veikalos - kasieri, pārdevēji; Olaines noliktavā “Šarlotes” - noliktavas darbinieki. Tevi gaida bezmaksas dienesta transports uz veikalu Olainē; apmaksāta dienesta viesnīca Rīgā un Olainē; apmaksāts ceļš uz Rīgu un atpakaļ (reizi mēnesī).
Biedrība "Zemgales Tūrisma asociācija" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru Tūrisma departamentu aicina šī gada 26.aprīlī piedalīties apmācību seminārā “Viesmīlība, jaunākās tendences, sadarbība”, kas norisināsies viesu namā “Xcelsus” (Dūņu iela 1, Rāmava). Apmācību semināra darba kārtība šeit.
Latvijas valsts 100gades koordinators (11.04.2016.) Komentēt (3) drukāt
Tuvojas Latvijas valsts simtgade, kuru svinēsim 2018. gadā. Svētku programmu paredzēts īstenot piecu gadu griezumā no 2017. līdz 2021. gadam, lai pilnvērtīgi un sistemātiski atcerētos visus vēsturiskos notikumus un cilvēkus, kas veidojuši Latvijas valsti.
Auces novadā 100gades koordinators ir Auces novada Kultūras centra vadītāja Lilita Zāmele.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Everts, Rudīte
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs