LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 24. aprīlis 12:16
Līdz februāra vidum turpinās uzņemšana gadu ilgajās Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās. 18 profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem piedāvā bez maksas apgūt 20 darba tirgū pieprasītas profesijas. Jauniešu garantijas profesiju loks katru gadu tiek noteikts, konsultējoties ar nozaru ekspertu padomēm. Tādējādi jaunieši var būt droši, ka šīs profesijas ir darba tirgū pieprasītas.
PASTEIDZIES! Vēl tikai līdz 26.janvārim var pieteikties Ēnu dienai!!
Ja vēlies ielūkoties Auces novada pašvaldības darba ikdienā, izzināt domes vadības un pašvaldības darbinieku darba aizkulises, nenokavē iespēju un reģistrējies www.enudiena.lv!

Jauniešiem tiek dota iespēja būt klāt novadam svarīgu lēmumu pieņemšanas procesā un uzzināt par pašvaldības ikdienas darbu, kā arī noskaidrot sev interesējošos jautājumus saistībā ar novada pašvaldības darbību.
Latviešu atsevišķais bataljons, kas pazīstams arī kā Kalpaka bataljons (1919.gada 5.janvāris - 1919.gada 20.marts), bija pirmā Latvijas bruņotā vienība Brīvības cīņu laikā Latvijas zemessardzes jeb Baltijas landesvēra sastāvā. 1919.gada 21.martā Latvijas Pagaidu valdība izdeva pavēli par Latviešu atsevišķais bataljona pārformēšanu par „Latvijas armijas dienvidu grupu” jeb Dienvidlatvijas brigādi.
Auces novada hokeja turnīrs šogad norisinājās 16.janvārī. Laikapstākļi šogad mūs lutināja, saule sildīja visas dienas garumā. Turnīrā piedalījās piecas komandas. Spēles noteikumi bija mazliet savādāki kā citu gadu, jo spēlēts tika ar hokeja ripu, kas, iespējams, arī atbaidīja dažu labu hokeja komandu.
Turnīrā piedalījās šādas spēlētāju komandas: “Ruba”, “Jelgava”, “Ledusvīri” (Dobele), “Aļaskas tvaikonis” (Dobele), “Auces vilki”. 
“Augam Latvijai” kopā ar jauniešiem stiprināja dzīvesprieku, dodoties 16. un 17. janvārī 40 km garā ziemas ekspedīcijā vismaz – 15 grādu salā un pavadot nakti Īles bunkurā. 
Kopumā piedalījās 32 aizrautīgi jaunieši un pārstāvis no Latvijas Valsts mežiem - Gundars Freimanis. Ekspedīcija jauniešiem bija ar tūrisma pieskaņu, kā neformālā izglītība saistībā ar mežiem.
Šogad apritēs 25 gadi kopš 1991. gada janvāra barikāžu vēsturiskajiem notikumiem, kas mūsu nācijai un valstij deva brīvību un neatkarību. Tā laika barikāžu notikumos ļoti nozīmīgu vietu ieņēma Latvijas lauku ļaudis, kas cīņā par savas valsts atjaunošanu devās toreizējās Lauksaimniecības ministrijas vadībā, tai skaitā arī mūsu novada iedzīvotāji.
Foto: Latvijas Pasts izdod pastmarku "Janvāra barikādēm - 25", www.pasts.lv.
Panākumi konkursā (18.01.2016.) Komentēt drukāt


Akordeona spēles audzēkņu valsts konkursa II kārtā, kas norisinājās Jelgavas Mūzikas vidusskolā,  3.vietu ieguva Auces Mūzikas skolas skolotājas Vijas Kursietes 2.klases audzēkne Amanda Staņislavska.
Apsveicam!
Pasaules Sniega diena (World Snow Day) ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē.
Auces novadā 15.janvārī Pasaules Sniega dienu izbaudīja gan Bēnes vidusskolas skolēni un pedagogi, gan PII “Rūķīši” un PII "Pīlādzītis" mazuļi un skolotāji, kā arī Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, kuri sportiski mākslinieciskām trakulībām ļāvās 18. janvārī.
- PII  "Vecauce” bērni izbauda ziemas priekus. Stiprais sals uzlicis pamatīgu ledusvāku dīķim, un bērni var izslidināties, pirms tam gan čakli pastrādājot un notīrot no ledus saputināto sniegu.
- Nosūtīti darbi 44.starptautiskajam bērnu mākslas konkursam-izstādei "Lidice 2016''.
Radošo darbu izstāde “Grāmatiņa manam mazulim” (14.01.2016.) Komentēt drukāt
2016.gads PII “Mazulis” iesākās ar grāmatu nedēļu un bērnu vecāku radošo izpausmi, gatavojot grāmatiņu savam bērnam vecāku radošo darbu izstādes “Grāmatiņa manam mazulim” ietvaros. Grāmatiņu saturs aptvēra dažādas tematikas-  meža un mājdzīvnieku, gadalaiku, dabas, skaitļu, transporta, pasaku un citas. Dažās grāmatiņās tika atspoguļota bērna ikdiena. Grāmatiņu gatavošanā bija iesaistījušies arī vecākie brāļi un māsas. Vecāki, kuriem nebija iespēja izgatavot grāmatiņu, atnesa veikalā pirktu.
Paldies vecākiem par izdomu un atsaucību! Fotoieskats.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017
"Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017" notiek plkst.9.00 katra mēneša pēdējā svētdienā, atbildīgais - M.Dargevics.
Bēnes Tautas nams
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
No 3.aprīļa līdz 28.aprīlim Auces novada domes ēkas pirmajā stāvā katru nedēļu cita Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Mēs esam dažādi!".
Auces novada domes ēkas pirmais stāvs
Ingrīdas Zizlānes krustdūrienu izšūšanas darbu izstāde “Mans vaļasprieks”
Izstāde apskatāma no 3.aprīļa līdz 30.aprīlim.
Lielauces Tautas nams
TLMS “Bēne” izstāde “Cik rakstiņu, tik māsiņu!”
Izstāde būs apskatāma līdz 25.aprīlim katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 18.00, sestdienā līdz 14.00.
Ikviens sirsnīgi gaidīts!
Bēne, Stacijas 8 zāle
28. aprīlis, 19:00 Stand-up izrāde latviešu valodā
Autors un izpildītājs Maksims Trivaškevičs. Ieeja EUR 2.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 15:00 Amatierteātra “Bēne” izrāde “Brangais ķēriens”
Autore: Māra Horna. Režisors: Andris Kļava.
Ieeja: brīva.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 19:00 Vokālā ansambļa "Spārni" 20 gadu jubilejas pasākums
Plkst.22.00 balle, ieeja ballē 3 EUR. Visi mīļi gaidīti ar mums kopā svinēt dzīvi!
Īles Tautas nams
4. maijs "Apskauj Latviju!"
Plkst.13.00 Latvijas simtgades ozolu stādīšanas akcija pie muitas Vītiņu pagastā. Interesentus un līdzbraucējus autobuss gaidīs plkst.12.30 pilsētas centrā. Auces novada Kultūras centrā plkst.20.00 kino izrāde "Savējie sapratīs.60tie.Sākums" - latviešu rokmūzikas vēsturei veltītās dokumentālās triloģijas pirmā daļa. Ieeja brīva. Plkst.22.00 balle kopā ar grupu "Brekšupekši". Ieeja EUR 3.
Vītiņu pagasts, Auces novada Kultūras centrs
6. maijs, 09:00 Pavasara gadatirgus
Aicinām pirkt un pārdot amatniecības un mājražotāju izstrādājumus, rūpniecības un  pārtikas preces, stādus, dārza inventāru! Tirgotājus, lūdzu, pieteikties pa tālr.26168132 un iegādāties tirdzniecības atļaujas līdz 03.05.2017.
Laukums pie Auces novada Kultūras centra

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< Aprīlis >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
 
1189 meklētājs