LV
RU
EN
 
 
Svētdiena, 25. jūnijs 3:06
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus subsidētajās darba vietās nodarbināt bezdarbniekus ar invaliditāti, piedaloties aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām".
Šogad Lielā Latvijas sakopšanas talka notika 23. aprīlī. Arī mūsu novada iedzīvotāji un viesi tika aicināti tajā piedalīties. Lai arī rīta pusē laiks bija diezgan drēgns, jau ap pusdienlaiku talciniekus sildīja saulīte, tāpēc neviens pat nenojauta, ka dienu pēc Lielās Talkas zemi klās sniega sega.
Oficiāli novadā šogad tika piereģistrētas 16 talkošanas vietas.
Lielā talka fotoattēlos. Video sižets  pieejams šeit - "Kuplā skaitā talkotāji pulcējas Auces novadā''
Aizvadītajā nedēļā mūsu novada mazie un lielie dejotāji ar ļoti labiem panākumiem piedalījās skatēs un guva augstu novērtējumu:
Augstākā pakāpe – Vītiņu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvam  „Robežnieki” , vadītāja Māra Krūmiņa, koncertmeistare Inga Siliņa

Atbalstot šī gada Lielās Talkas saukli - “Latvijai BŪT zaļai!” un, cerot, ka Latvijas simtgadē mēs varētu teikt, ka Latvija ir zaļākā valsts pasaulē, sestdien arī Auces novada PII “Mazulis” darbinieki pulcējās savā iestādē, lai ar savu dalību piedalītos savas apkārtnes sakopšanā.
Labestība, sirsnīgums, pozitīvs skatījums uz dzīvi. Šīs lietas vajadzētu ielikt katrā cilvēkā jau bērnībā. Arī mēs PII “Pīlādzītis” šo īpašību attīstīšanai pievēršam īpašu uzmanību. Tāpēc, projekta “Ar labestību iedegsim mūsu domas un sirdis” ietvaros, PII “Pīlādzītis” audzēkņi un skolotājas 13. aprīlī devās tālākā braucienā uz Lietuvu ciemos pie Auces novada sadarbības partneriem Jonišķos, bērnudārzā “Vyturelis”, lai iepriecinātu mazos un lielos skatītājus ar saviem jaukajiem un sirsnīgajiem priekšnesumiem.
Fotoieskats. Foto no Lietuviešu draugiem skatīt šeit: https://failiem.lv/u/uprfajdg
Jau trešo gadu Auces novada 5-6gadniekiem tiek organizēts Dambretes turnīrs. Šogad mazo dambretistu komandas tikās PII "Vecauce” plašajās telpās, kur mīt Dambretes rūķis.
Pēc komandu prezentācijām, noteikumu atkārtošanas un smadzeņu ievingrināšanas, pirmās dambretes spēli uzsāka Auces PII "Pīlādzītis” un Bēnes PII "Rūķīši” komandas.
"Auces novada basketbola kauss 2016" ir veiksmīgi noslēdzies (20.04.2016.) Komentēt drukāt
Auces novada basketbola kausa izcīņa ir veiksmīgi noslēgusies. Šogad turnīrā piedalījās astoņas komandas: 3 no Auces, Bēnes, Īles, Penkules, Jaunbērzes un Dobeles.
Turnīrā 1.vieta "Īlei", 2.vieta "Penkulei", 3.vieta "Jaunbērzei".
Fotoieskats.
Vairāk fotoattēli pieejami šeit: https://failiem.lv/u/q2224rrp un šeit: https://failiem.lv/u/2qautvfc.
Sestdien, 16. aprīlī, Tukuma kultūras namā notika starptautiskais vokālistu konkurss „Tonis, pustonis”. Šis bija konkursa 20 gadu jubilejas pasākums. Šoreiz skanīgo pasākumu kuplināja arī Vītiņu Tautas nama meiteņu ansamblis un ieguva godalgotu vietu - 3. pakāpes laureātes.
Apsveicam!
Auces novada iedzīvotājus un viesus skanīgie cālēni iepriecināja jau otro reizi. Bērnu dzidrās balstiņas un uztraukums mijās ar patiesu prieku un lepnumu kāpt uz Auces novada Kultūras centra lielās skatuves.
Konkursā piedalījās 14 bērni vecumā no 3 līdz 7 gadiem, izpildot dziesmu pēc brīvas izvēles, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām.
„Rūķīšu” saime ir sarosījusies, lai ar pavasarīgām dziesmām ieskandinātu pavasari un aizbaidītu projām ziemu.
13.aprīlī iestādē tika rīkots mazo vokālistu koncerts „Dziesmu kamolītis 2016”. Tajā savas dziedāšanas prasmes rādīja 16 jaunie solisti vecumā no 3-7 gadiem. Bērni dziedāja pašu izvēlētas, zināmas un jaunas dziesmas no mūzikas nodarbību repertuāra.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Veltījums Aucei"
Daiga Taurīte-Rumba ar draudzenēm aicina uz rokdarbu izstādi! Apskatāmas rotaslietas, apgleznots zīds, šalles.
Izstāde apskatāma līdz 22. jūnijam, otrdienās no plkst. 10.00-14.00, ceturtdienās no plkst. 14.00-18.00. Citā laikā apmeklējumu pieteikt pa tālruni 29159059 (Zaiga Vismane).
Auces novada Kultūras centrs
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
8. jūlijs, 13:00 Izrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Ukru amatierteātra “Ukri” izrāde.
Lielauces Tautas nams
8. jūlijs, 22:00 Diskotēka
Ieeja EUR 2.
Auces estrāde
14. jūlijs Muzicēs grupa GALAKTIKA
Precizēta informācija vēl sekos.
Bēnes estrāde
23. jūlijs, 10:00 Saiets "Rozīt, mana…"
Tiem, kam tuva ir floristika un ziedi, jau trešo gadu ir iespēja sanākt kopā un veltīt laiku savam vaļaspriekam, kopīgi padarboties, gūt prieku par jaunām zināšanām. Radošajā seminārā gatavotos darbus varēs ņemt līdz. Materiālus gādās pasākuma organizators. Pieteikties līdz 14. jūlijam pa tel. 27828440. Tiekamies!
Ukru brīvdabas estrāde

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Maiga, Milija
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
< Jūnijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs