LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 22. augusts 4:40
Ar 15. augustu SEB bankas filiāle Dobelē mainīs darba formātu, lai turpmāk veltītu vairāk laika klientu konsultēšanai par ar finansēm saistītajiem jautājumiem. Filiāles darbinieki vairs nepiedāvās ar skaidru naudu saistītos pakalpojums.
Jau sesto reizi jaunieši un viņu skolotāji no Ungheni pilsētas Moldovā, Nesvizh pilsētas Baltkrievijā, Jozefowie nad Wisla pilsētas Polijā, Skaistgyris pilsētas Lietuvā, Naujoji Akmene pilsētas Lietuvā un Auces pilsētas Latvijā satikās Auces vidusskolā, lai piedalītos starptautiskajā jauniešu projektā “Auce 2016”.  Visus sešus gadus projektā piedalās Auces vidusskolas, Ramučiu (Lietuva) vidusskolas un Ungheni (Moldova) skolu jaunieši.
Konkursa “Sakopts un zaļojošs novads” vērtēšanas komisija savu darbu pēc viesošanās Aucē, Vecauces un Vītiņu pagastā turpināja, dodoties uz Bēni, Ukriem, Lielauci un Īli, kur sastapās ne tikai ar rīdziniekiem, kuri savu dzīvi nu turpina laukos, bet arī ar vairākiem bijušo mežsargu māju saimniekiem, tā atklājot arvien jaunus pārsteigumus par mūsu novada ļaudīm un to neizmērojamo darba sparu un dzimtas vērtību sargāšanu.

1. augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)  apstiprinātie AS “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi).

No 2016.gada 11. jūlija līdz 15. jūlijam Auces vidusskolā norisināsies jauniešu starptautiskais projekts “Auce 2016”, kas jau sesto gadu pulcē dalībniekus un viņu skolotājus no Auces novada sadraudzības pašvaldībām: Jaunakmenes un Jonišķiem Lietuvā, Ungeni Moldovā, Nesvižas Baltkrievijā un Jozefova nad Wisla Polijā.
KAS? Auces Mūzikas skolas koris “Dziediņš” jeb 24 dziedātāji vecumā no 9 – 16 gadiem.
KAD? No 30.jūnija – 5.jūlijam (tajā skaitā 1 diena turp un 1 atpakaļceļam – jeb 32 autobusstundas).
KUR? Bidgoščā (8. lielākā Polijas pilsēta Brdas upes krastā ar 350 tūkstošiem iedzīvotāju, Kazimira Lielā Universitāti, Jauno Operu, filharmoniju u.c.).

Konkursa žūrija pirmajā dienā devās apskatīt sakoptākās privātmājas Aucē, Vecauces pagastā un Vītiņu pagastā. Konkursa nolikumā teikts, ka divus gadus pēc kārtas piedalīties nedrīkst, līdz ar to šogad konkursa komisija devās ciemos pie saimniekiem, pie kuriem divus gadus vai līdz šim vispār vēl nav būts. Fotoieskats.

Šogad Valmierā norisinājās 4.Latvijas Olimpiāde, kur Auces novadu pārstāvēja trīs sportisti. Līna Šulgina, startējot 3000m/kavēkļi, ieguva sudraba medaļu. Apsveicam!
Armands Tālums, startējot 10000m, ieguva 12.vietu. Anastāsija Vidončikova, arī startējot 10000m un labojot savu personīgo rekordu par 45 sekundēm, ierindojās 10.vietā.
Vēl tikai mēnesi skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2016”. Pieteikties cīņai par 2016.gada skaistākās saimniecības titulu un galveno balvu – ceļojumu uz Berlīnes Zaļo nedēļu, kā arī cīņai par “Labākās jaunās saimniecības 2016” titulu un „Straumēnu gara mantinieku 2016” titulu var līdz šī gada 31.jūlijam, rakstot uz .
Lai veicinātu vides sakoptību Auces novadā, kā arī lai noskaidrotu un godinātu sakoptākos lauku māju, zemnieku saimniecību un ražošanas uzņēmumu, iestāžu, veikalu un daudzdzīvokļu māju sētu un pagalmu īpašniekus, konkursa “Sakopts un zaļojošs novads” žūrija, gatavojoties Auces novada svētku 21 gada jubilejai un Latvijas valsts simtgadei, kā arī veicinot sakoptu un labiekārtotu vidi Auces novadā, 6. jūlijā uzsāks sakoptāko sētu apskati.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Everts, Rudīte
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs