LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 21. augusts 20:55
Fotoieskats (24.11.2016.) Komentēt (6) drukāt
Draudzīgā aicinājuma fonds ik gadu pasniedz balvas skolām par īpašiem sasniegumiem. Šogad par panākumiem konkursā “Skolu reitings” Draudzīgā aicinājuma fonds apbalvoja arī Bēnes vidusskolu, kas iekļuva labāko lauku vidusskolu grupā un saņēma apbalvojumu nominācijā “IZAUGSME”, pateicoties sasniegumiem angļu valodā.
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) informē, ka šī gada septembrī valsts un pašvaldību vienotajā portālā www.latvija.lv tika publicēts informatīvais materiāls "soli-pa-solim" par mirušu cilvēku apbedīšanu Latvijā.
Latvijas 98. dzimšanas dienai veltītajā svētku sarīkojumā Auces novada Kultūras centrā ar patriotiskām dzejas rindām un muzikāliem priekšnesumiem tika godināti Auces novada iedzīvotāji, saņemot pašvaldības apbalvojumus – Goda diplomus un Atzinības rakstus. Fotoieskats.
Sarīkojums sākās ar kopīgi nodziedātu valsts himnu pūtēju orķestra “Auce” pavadījumā, kam sekoja domes priekšsēdētāja Ginta Kaminska uzruna.
12.novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā notika 10.Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas pasākums, ko organizēja Valsts izglītības satura centrs. Par  sasniegtajiem mērķiem tika godināts 71 programmas Award dalībnieks no Alūksnes, Auces, Balvu, Dobeles, Gulbenes, Jaunjelgavas, Kandavas, Lielvārdes, Salaspils un Valkas novada, kā arī no Jelgavas, Rēzeknes un Rīgas pilsētas. Sudraba līmeņa programmas Award apbalvojumus šogad saņēma 27 jaunieši, bet bronzas līmeņa – 44.
Auces vidusskolas komandai 1.vieta konkursā “Latvijas Kultūras kanona vērtības Latvijas simtgadei” Zemgales reģiona kārtā! 1.novembrī Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā notika Latvijas Kultūras kanona konkursa Zemgales reģiona kārta, kurā piedalījās deviņu skolu komandas. Auces vidusskolu konkursā pārstāvēja trīs 12.klases skolēni – Līga Holodņikova, Diāna Jakuboviča un Kaspars Grābens.
Ekonomikas ministrija un Altum aicina uz forumiem "Atbalsts uzņēmējiem" (21.11.2016.) Komentēt (1) drukāt
Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru aicina uz forumiem “Atbalsts uzņēmējiem” Līvānos (22.novembris), Kuldīgā (24.novembris), Smiltenē (1.decembris) un Jelgavā (6.decembris). Vairāk šeit.
Latvijas dzimšanas diena PII "Vecauce" (18.11.2016.) Komentēt (3) drukāt
Latvijas dzimšanas dienu PII "Vecauce” kolektīvs atzīmēja kopā ar draugiem no Lietuvas - Jaunakmenes bērnudārza "Zvaigznīte" vecākās grupas audzēkņiem un audzinātājām. Svinīgo pasākumu bagātināja gan latviešu, gan lietuviešu priekšnesumi, caurvija Sprīdīša pasaules gaitas un laimes meklējumi. Paldies vecākiem par vēlējumiem Latvijai, kas, nākuši no bērnu ģimenēm, tagad rotā mūsu tautas spēka simbola ozola zarus izstādē. Jauks bija svētku pārsteigums - kūka, kas, izveidota kā Latvijas kontūra ar sarkan-balti-sarkano atspīdumu, parādījās, izskanot bērnu vēlējumam "Daudz laimes tev dzimšanas dienā, Latvija!”.
Fotoieskats.
Mūsu Valsts  98.gadadienu atzīmējām arī mēs pirmsskolas izglītības iestādē „Pīlādzītis”.
Bērni zina, ka dzimšanas diena katram ir īpaša diena. Ļoti svarīgs un atbildīgs ir svētku sagatavošanas posms. Skolotājas skaidroja bērniem valsts svētku nozīmi un tradīcijas, sniedza zināšanas par nacionālo simboliku. Tika rotātas telpas, gatavoti Latvijas karodziņi, veidotas bērnu zīmējumu, aplikāciju, kā arī ģimeņu radošo darbiņu izstādes.
Gaidāmajās svētku brīvdienās, no 18. līdz 20. novembrim, saslimšanu gadījumos iedzīvotāji varēs saņemt telefoniskas konsultācijas visu diennakti, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni, kā arī doties pie dežūrārstiem lielākajās Latvijas pilsētās.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
26. augusts, 10:00 Īles sporta svētki
Afiša skatāma šeit
Īles sporta laukumā
26. augusts, 16:00 Amatierteātra “Ukri” pirmizrāde “Laulības treniņu aģentūra” (Monika Zīle)
Komēdija 2 cēlienos, ar dažiem nopietniem zemtekstiem. Ieejas maksa EUR 1
Auces estrādē (lietus gadījumā Kultūras centrā)

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Janīna, Linda
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
< Augusts >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs