LV
RU
EN
 
 
Pirmdiena, 24. aprīlis 12:19
Auces novada svētku ietvaros norisinājās sacensību “Latvijas spēcīgākā pilsēta” posms, kurā pilsētas atbalstītāji kopā pacēla 139 930 kg, patlaban ierindojot pilsētu 8.vietā Latvijas pilsētu kopvērtējumā.
Trīs stundu laikā svaru stienis nevienu brīdi neapstājās un pat pēc doto trīs stundu iztecēšanas paši dedzīgākie vēlējās vēlreiz izmēģināt uzspiest svaru stieni. Savu ieguldījumu Auces pilsētas rezultātam deva 32 dāmas, 32 jaunieši līdz 18 gadu vecumam un 94 vīri.
Auces novada svētki un Gunāra Ordelovska starptautiskais pūtēju orķestru festivāls šogad pārkāpis trešā gadu desmita slieksnim, izskanot jau 21. reizi.
No 28. līdz 30. jūlijam ikviens kultūras baudītājs un sporta cienītājs vairāku dienu garumā varēja izvēlēties sev tīkamu nodarbi, piedaloties sporta aktivitātēs vai baudot dažādus koncertus un paraugdemonstrējumus.
Kopš 2015. gada rudens Latviešu evaņģēliski luteriskā baznīca Amerikā (LELBA) ir uzsākusi jaunu labdarības projektu “Mīlestība mammām”. Šis būs ceturtais lielais labdarības projekts, kad LELBA pārstāvji ieradīsies arī Auces novadā.
LELBA ir sadalīta četros ģeogrāfiskos apgabalos un apvieno 55 latviešu luterāņu draudzes ASV, no kurām ārpus ASV 10 darbojas Kanādā un trīs Dienvidamerikā. LELBA ir daļa no Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas ārpus Latvijas, kurā ietilpst draudzes Austrālijā, Lielbritānijā, Vācijā, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Krievijā un Latvijā.
Auces novada svētku ietvaros ir aizsākta kāda jauna tradīcija – jaundzimušo sveikšana, lai ik gadu Auces novada ģimenēm īpašās svētku reizēs teiktu paldies par Latvijas jaunās paaudzes veidošanu.
Vēlot ģimenēm augt raženām, kuplinot novadu un Latviju, īpašu dāvanu - stikla skulptūru novada simbola - pasta raga formā kā par pirmo mājvietu atgādinošu piemiņu no novada, kurā ir uzsāktas dzīves gaitas, jaundzimušajiem un viņu vecākiem 27.jūlija vakarā pasniedza domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis. 
Ar 15. augustu SEB bankas filiāle Dobelē mainīs darba formātu, lai turpmāk veltītu vairāk laika klientu konsultēšanai par ar finansēm saistītajiem jautājumiem. Filiāles darbinieki vairs nepiedāvās ar skaidru naudu saistītos pakalpojums.
Jau sesto reizi jaunieši un viņu skolotāji no Ungheni pilsētas Moldovā, Nesvizh pilsētas Baltkrievijā, Jozefowie nad Wisla pilsētas Polijā, Skaistgyris pilsētas Lietuvā, Naujoji Akmene pilsētas Lietuvā un Auces pilsētas Latvijā satikās Auces vidusskolā, lai piedalītos starptautiskajā jauniešu projektā “Auce 2016”.  Visus sešus gadus projektā piedalās Auces vidusskolas, Ramučiu (Lietuva) vidusskolas un Ungheni (Moldova) skolu jaunieši.
Konkursa “Sakopts un zaļojošs novads” vērtēšanas komisija savu darbu pēc viesošanās Aucē, Vecauces un Vītiņu pagastā turpināja, dodoties uz Bēni, Ukriem, Lielauci un Īli, kur sastapās ne tikai ar rīdziniekiem, kuri savu dzīvi nu turpina laukos, bet arī ar vairākiem bijušo mežsargu māju saimniekiem, tā atklājot arvien jaunus pārsteigumus par mūsu novada ļaudīm un to neizmērojamo darba sparu un dzimtas vērtību sargāšanu.

1. augustā stāsies spēkā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK)  apstiprinātie AS “Sadales tīkls” elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojumu tarifi (elektrības sadales jeb piegādes tarifi).

No 2016.gada 11. jūlija līdz 15. jūlijam Auces vidusskolā norisināsies jauniešu starptautiskais projekts “Auce 2016”, kas jau sesto gadu pulcē dalībniekus un viņu skolotājus no Auces novada sadraudzības pašvaldībām: Jaunakmenes un Jonišķiem Lietuvā, Ungeni Moldovā, Nesvižas Baltkrievijā un Jozefova nad Wisla Polijā.
KAS? Auces Mūzikas skolas koris “Dziediņš” jeb 24 dziedātāji vecumā no 9 – 16 gadiem.
KAD? No 30.jūnija – 5.jūlijam (tajā skaitā 1 diena turp un 1 atpakaļceļam – jeb 32 autobusstundas).
KUR? Bidgoščā (8. lielākā Polijas pilsēta Brdas upes krastā ar 350 tūkstošiem iedzīvotāju, Kazimira Lielā Universitāti, Jauno Operu, filharmoniju u.c.).
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017
"Bēnes pagasta zolītes čempionāts 2017" notiek plkst.9.00 katra mēneša pēdējā svētdienā, atbildīgais - M.Dargevics.
Bēnes Tautas nams
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde
No 3.aprīļa līdz 28.aprīlim Auces novada domes ēkas pirmajā stāvā katru nedēļu cita Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Mēs esam dažādi!".
Auces novada domes ēkas pirmais stāvs
Ingrīdas Zizlānes krustdūrienu izšūšanas darbu izstāde “Mans vaļasprieks”
Izstāde apskatāma no 3.aprīļa līdz 30.aprīlim.
Lielauces Tautas nams
TLMS “Bēne” izstāde “Cik rakstiņu, tik māsiņu!”
Izstāde būs apskatāma līdz 25.aprīlim katru darba dienu no plkst.10.00 līdz 18.00, sestdienā līdz 14.00.
Ikviens sirsnīgi gaidīts!
Bēne, Stacijas 8 zāle
28. aprīlis, 19:00 Stand-up izrāde latviešu valodā
Autors un izpildītājs Maksims Trivaškevičs. Ieeja EUR 2.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 15:00 Amatierteātra “Bēne” izrāde “Brangais ķēriens”
Autore: Māra Horna. Režisors: Andris Kļava.
Ieeja: brīva.
Bēnes Tautas nams
30. aprīlis, 19:00 Vokālā ansambļa "Spārni" 20 gadu jubilejas pasākums
Plkst.22.00 balle, ieeja ballē 3 EUR. Visi mīļi gaidīti ar mums kopā svinēt dzīvi!
Īles Tautas nams
4. maijs "Apskauj Latviju!"
Plkst.13.00 Latvijas simtgades ozolu stādīšanas akcija pie muitas Vītiņu pagastā. Interesentus un līdzbraucējus autobuss gaidīs plkst.12.30 pilsētas centrā. Auces novada Kultūras centrā plkst.20.00 kino izrāde "Savējie sapratīs.60tie.Sākums" - latviešu rokmūzikas vēsturei veltītās dokumentālās triloģijas pirmā daļa. Ieeja brīva. Plkst.22.00 balle kopā ar grupu "Brekšupekši". Ieeja EUR 3.
Vītiņu pagasts, Auces novada Kultūras centrs
6. maijs, 09:00 Pavasara gadatirgus
Aicinām pirkt un pārdot amatniecības un mājražotāju izstrādājumus, rūpniecības un  pārtikas preces, stādus, dārza inventāru! Tirgotājus, lūdzu, pieteikties pa tālr.26168132 un iegādāties tirdzniecības atļaujas līdz 03.05.2017.
Laukums pie Auces novada Kultūras centra

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< Aprīlis >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
 
1189 meklētājs