LV
RU
EN
 
 
Otrdiena, 23. janvāris 15:25
Lai gan Latvija tiek uzskatīta par vienu no zaļākajām valstīm pasaulē, arī mūsu valsts dabas bagātības ir ierobežotā daudzumā. Lai šos resursus efektīvi pārvaldītu un plānotu teritoriju saimniecisko darbību, maija beigās plānots uzsākt Latvijas dabas vērtību apzināšanas projektu.
Fotoieskats PII "Rūķīši" notikumos (30.05.2017.) drukāt
Auces novada vidusskolu skolēni vienu reizi katrā mācību gadā var doties mācību ekskursijā ar transportu, kuru finansē Auces novada pašvaldība. 2016./2017. mācību gada nogalē, pateicoties dalībai ESF projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, skolēniem ir iespēja piedalīties karjeras izglītības mācību ekskursijās ar ESF finansējumu un pašvaldības transporta finansējumu, lai apmeklētu kādu uzņēmumu vai iestādi un piedalītos radošajā darbnīcā vai meistarklasē.
KAM? Bērniem vecumā no 6 līdz 10 gadiem.
KUR? Auces vidusskola.
KAD? 2017. gada 10. – 22. jūlijs, darbdienās 9.00 – 17.00.
CIK? 65,00 €.
Latvijas audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu satikšanās reģionālajās atbalsta grupās!
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu „Sociālo pakalpojumu aģentūra” aicina Latvijas audžuģimenes, adoptētājus un aizbildņus uz reģionālajām atbalsta grupām šajā vasarā!
Skudra Monika viesojās PII "Mazulis" (29.05.2017.) drukāt
Pie PII "Mazulis" audzēkņiem 25. maijā viesojās Skudra Monika, kuru mazuļi ar lielu sajūsmu gaidīja ciemos un dāvināja viņai ar vecāku atbalstu sarūpētos ziedus. Skudra Monika pārrunāja ar audzēkņiem par drošību vasarā un ikdienā. Radošajās aktivitātēs, rotaļās turpinājās tikšanās ar Skudru Moniku, kura dāvināja atraktīvos tetovējumus un ziepju burbuļu pūšamos. Kopā ar Skudru Moniku bija ieradusies AAS BALTA Auces filiāles konsultante A. Kārkliņa, kura bija iestādei un vecākiem sarūpējusi aktīvai atpūtai un drošai ikdienai vairākus izzinošus bukletus. Mīļš paldies par jauko tikšanos un pozitīvām emocijām! Fotoieskats. I.Zilberte.
Publicēta 2. jūnijā gaidāmā kultūras notikuma “Baznīcu nakts” programma, kas pieejama pasākuma lapā www.baznicunakts.lv. Jau ceturto gadu Baznīcu nakts aicina atklāt Latvijas baznīcas visā Latvijā. Šogad pavisam 190 baznīcās no 18.00 līdz 24.00 notikuma viesiem būs iespēja pavadīt skaistu, garīgi piepildītu vakaru. Aicinām apmeklētājus savlaicīgi iepazīties ar  baznīcu sagatavotajām programmām!
24. maijā Aucē Latvijas pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienība sadarbībā ar Auces novada Sociālo dienestu rīkoja semināru sociālo dienestu vadītājiem un citiem sociālās jomas pārstāvjiem. Šoreiz galvenā semināra tēma bija bērnu tiesību aizsardzība.
Semināru apmeklēja vairāk nekā 60 sociālo dienestu vadītāji un sociālie darbinieki no 38 Latvijas pašvaldībām.
Mātes diena, visticamāk, ir mīļākie svētki, kad īpaši silti un mīļi sveicam savas māmiņas. “Mazulī” norisinājās “Ģimenes dienas” koncerti, kuros ne tikai tiek izcelta māmiņas loma, bet ir mīļi gaidīti arī tēti un vecmāmiņas, kuras nereti ir tās, kas rūpējas par mazuļiem. Kas var būt labāks par māmiņas apskāvienu, kuru bērns steidzās saņemt, viņu ieraugot, tādēļ 2.agrās bērnības grupiņā bērniņi dziesmiņas dziedāja un rotaļās gāja kopā ar saviem vecākiem.
“Pīlādzīša” paši mazākie audzēkņi devās ekskursijā (26.05.2017.) drukāt
25. maijā savā pirmajā lielajā ekskursijā uz Tērvetes dabas parku devās pirmsskolas izglītības iestādes “Pīlādzītis” paši mazākie audzēkņi kopā ar savām skolotājām – Līgu Zeltiņu un Inu Leimani, skolotāju palīdzēm – Venetu Kalvi un Elenu Šultu. Aizraujošs bērniem bija brauciens uz Rūķu ciemu ar Pasaku bānīti. Ar interesi tika izstaigāts jaunais rūķu ciemats, izpētīti rūķu namiņi, izmēģināti rūķu darbarīki, aplūkotas košās, dižās sēnes un skaļās blējējas - aitiņas aplokā. Satikām arī darbīgo Rūķu meitiņu. Fotoieskats.
Paldies par atbalstu Auces novada pašvaldībai, bērnu vecākiem un laipnajam šoferītim Dainim Grābenam.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Izstāde "Raibs gads"
No 8. janvāra līdz 29. janvārim Auces novada Kultūrizglītības biedrības “Ausma” Eiropas projekta “Apmācības šūšanas tehnikas pilnvērtīgai izmantošanai” noslēguma  izstāde “Raibs gads” būs apskatāma Lielauces Tautas namā.
Lielauces Tautas nams
26. janvāris, 19:00 Popiela
Ieeja: 0.50 EUR.
Plkst. 21.00 diskotēka. Ieeja: 2.00 EUR.
Bēnes Tautas nams
4. februāris, 18:00 Teātra izrāde "Kaislīgie rododendri" (Danuta Butrima)
Līvbērzes kultūras nama amatierteātra izrāde. Režisore Daiga Granāte. Ieeja EUR 1.00
Ukru Tautas nams
11. februāris, 15:00 Dzintars Čīča ielūdz uz 25 gadu jubilejas koncertu "Bučas visiem!"
Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas (tostarp "Likteņlīnijas", "Tu esi vasarā", "Nāc un dziedi", "Meitene un lauku zēns") un, protams, čigānu tautasdziesmas…Kopā ar Dzintaru muzicēs estrādes pianists Anatolijs Livča. Koncertu vadīs Kaspars Antess.
Visas vietas skatītāju zālē ir rezervētas. Paldies par jūsu izvēli! Lūdzu atvainojiet, ja vēlējāties pieteikt savu dalību šodien, rīt... Bēnes Tautas nama vadītāja I.Rozenfelde.
Bēnes Tautas nams
17. februāris, 19:00 Popiela
Dalību pieteikt pie Oļega pa tālr. 25985982.
Vītiņu Tautas nams
24. februāris, 13:00 Mālošanas nodarbība “No māla pikucīša līdz bļodiņai”
Tiek mīļi gaidīti visu vecumu bērni.
Lielauces Tautas nams
25. februāris, 16:00 Koncerts “Baltie lāči”
Ieeja: 5 un 6 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana no 29. janvāra.
Auces novada Kultūras centrs

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Grieta, Strauta
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
< Janvāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs