LV
RU
EN
 
 
Piektdiena, 28. jūlijs 22:03
Jau astoto gadu, no 8. februāra līdz 8. martam, AS „Grindeks” aicina 9.-12. klašu skolēnus, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju un ar to saistītajām zinātnēm, piedalīties „Profesiju dienās skolēniem” un novērtēt savas izredzes nākotnē kļūt par farmācijas nozares profesionāli.
Sākoties ziemas aukstajam laikam, netrūkst arī sniega uz laukiem, ceļiem un ietvēm. Lai neveidotos situācija, ka ietves ir notīrītas pa posmiem, atgādinām iedzīvotājiem rūpēties par to, lai īpašumam piegulošās ietves būtu regulāri notīrītas.
Paldies tiem iedzīvotājiem, kuri regulāri gājēju ietves uztur kārtībā!
Lai kliedētu publiskajā telpā izskanējušo nepilnīgo un bieži vien arī nekorekto informāciju, Valsts ieņēmumu dienests sniedz skaidrojumu, kādi ir nodokļu normatīvo aktu nosacījumi attiecībā uz naudu, kas tiek saņemta no radiniekiem vai citām personām ārvalstīs. Galvenokārt to nosaka radniecības pakāpe ar personu, no kuras tiek saņemta nauda, pārskaitītās naudas summa un darījuma būtība. Ņemot to vērā, ir jārīkojas atbilstoši vienai no trim situācijām. 
Infografiku var palielināt, noklikšķinot uz tās!
Fotoieskats (03.01.2017.) Komentēt (1) drukāt
2017.gada nozīmīgākie datumi un fakti (03.01.2017.) Komentēt drukāt

Auces novada muzeja vadītāja Ina Bojāre ir apkopojusi svarīgākos notikumus un faktus no Auces novada vēstures, kam šogad, 2017.gadā, ir īpaša nozīme. Vairāk šeit.
Labas pārvaldības sauklis (03.01.2017.) Komentēt drukāt
Esi atbildīgs!
Ja kāda jautājuma izskatīšana neietilpst konkrētās valsts vai pašvaldības iestādes kompetencē, tā nekavējoties par to informē iesniedzēju, iespējami norādot par jautājuma izskatīšanu atbildīgo iestādi, vai, ja tas ir lietderīgi, pati pārsūta cilvēka iesniegumu kompetentajai iestādei. Taču, pārsūtot iesniegumu, iestādei ir jāpārliecinās, vai attiecīgā iestāde ir tā, kura patiesi var palīdzēt.
Attēlu var palielināt, noklikšķinot uz tā!
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņa Mārtiņa Cēsnieka datorgrafikas un foto tehnikā veidotais darbs par Jaņa Rozentāla gleznu "Pašportrets" kopā ar 12 citu Latvijas skolēnu darbiem iekļauts īpašā 2017. gada kalendārā, kas jau piekto reizi top UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas (LNK) un izglītības uzņēmuma "Lielvārds" konkursā "Darini kalendāru". Konkursam tika iesniegti vairāk nekā 300 darbi no 80 Latvijas skolām.
Svētku noskaņās PII "Pīlādzītis" notika vairākas vērienīgas aktivitātes:
11.decembrī PII "Pīlādzītis" audzēkņi iepriecināja skatītājus Auces novada Kultūras centrā 3. Adventes koncertā "Vienu Ziemassvētku zvaigzni par savu bērnu dedz!". Savukārt, 23.decembrī PII “Pīlādzītis” bērniem Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laiks noslēdzās ar lielo Ziemassvētku balli Auces novada Kultūras centrā.
Pavisam nesen durvis vēra Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs “Auce”, lai nodrošinātu diennakts aprūpi, sociālo aprūpi un rehabilitāciju, kā arī pastāvīgu dzīvesvietu pensijas vecuma personām un personām ar invaliditāti. Ir pagājuši 2 mēneši kopš centra atklāšanas, un īsi pirms Jaunā gada centra iemītnieki un darbinieki pulcējās, lai kopīgi svinētu svētkus.
Fotoieskats.
Eiropas Savienības (ES) projekts „Kapacitātes stiprināšana Energoefektivitātes līgumu (EEL) izmantošanā Eiropas valstu pārejas tirgos” („Capacity Building on Energy Performance Contracting in European Markets in Transition”), saīsinājumā EnPC-INTRANS, tiek veiksmīgi ieviests 9 Eiropas valstīs. Latvijā projektu īsteno biedrība „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” (turpmāk – ZREA) kopš 2015.gada marta. Projekts noslēdzas jau pavisam drīz – 2017.gada februārī.
Pasākumi RSS
Datums Pasākums, maksa Vieta
Ieaud savu pavedienu!
Esiet mīļi aicināti ieaust savu pavedienu Bēnes 745. gadu jubilejas un Latvijas 100gades jostā vasaras sestdienās -15. un 22. jūlijā, 5. un 19.augustā - no plkst.  10.00 līdz 14.00 TLMS “Bēne” studijā, Stacijas ielā 8!
TLMS “Bēne” studija, Stacijas iela 8
26. jūlijs XXII Auces novada svētki un Gunāra Ordelovska XXII starptautiskais pūtēju orķestru festivāls
Svētki norisināsies no 26. līdz 29. jūlijam.
Programma.
Auces novads
4. augusts Bēnes sporta svētki
Visi aicināti piedalīties Bēnes sporta svētkos, kas norisināsies 4. un 5. augustā!
Programma šeit.
Bēne

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Cecīlija, Cilda
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
< Jūlijs >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs