LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. februāris 2:27
27. un 28. februārī jau 13. reizi visā Latvijā norisināsies Notāru dienas. To laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt notāra bezmaksas konsultāciju un iegūt atbildes uz sev interesējošajiem juridiskiem jautājumiem. Šogad Notāru dienās īpaša uzmanība tiks pievērsta gan sabiedrības informēšanai par to, kā sevi pasargāt no krāpniekiem, gan arī tam, kā nekļūt par upuri iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.
Kad pelēcīgums galīgi apnicis, visi gaida sniegu. Te pēkšņi - debesis paveras kā gaišs priekškars un lejup sāk lidot pārslas - lielas, līpoši slapjas, sīkas kā milti, kā uzzīmētas zvaigznītes. Kad zeme kļuvusi balta, tad ziema beidzot ir klāt. Sākušies ziemas prieki ar sportošanu, pikošanos, ar  ragaviņu vizināšanos un sniegavīru velšanu.
Sniega jampadracis "Mazulī" norisinājās 6. februārī, kad sniega sega negaidīti bija pārklājusi Auci. Grupu skolotājas (I.Zilberte, M.Urbele, E.Vanaga-Gacka) jau laikus bija sagatavojušās šim pasākumam, tikai trūka sniega.
Auces novada zemledus makšķerēšanas sacensības vienmēr ir bijušas ppopulāras mūsus novadā. Arī šogad sacensībās piedalījās liels makšķernieku pulks. Sacensībās startēja 9 komandas, pavisam kopā pulcējot 34 dalībniekus. Šogad, Auces novada pašvaldībai sadarbojoties ar "Latvijas valsts mežiem", tika mainīta ilggadēja sacensību vieta. Šogad tas bija Īles pagasta Ružu ezers. Cerības attaisnojās, jo zivju lomi bija vērā ņemami.
Pasākumi RSS
šobrīd nav neviena ieraksta

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Diāna, Dina, Dins
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
< Februāris >
< 2018 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs