LV
RU
EN
 
 
Ceturtdiena, 22. februāris 5:12

Zinību diena PII “Pīlādzītis” šogad sākās citādi un īpaši.
Nemanāmi aizsteigusies vasara. Pīlādzis pagalmā tērpies sarkanu ogu rotā, svētku tērpā - atkal ir sācies jauns darba cēliens.
Fotoieskats.


Pamatojoties uz Ministru kabineta 29. augustā izsludināto ārkārtējo situāciju, Zemkopības ministrija (ZM) organizē spēcīgajās lietavās un plūdos pilnībā iznīcināto lauksaimniecības platību apsekošanu Latgalē un Vidzemē.


Latvijas pašvaldībās darbs ar jauniešiem ir īpaši nozīmīgs, jo jaunatnes politikas veidotāji pašvaldībās vislabāk redz Latvijas reģionu jauniešu ikdienas paradumus, viņu iespējas, problēmas un aktualitātes.

Vēlamies Jūs informēt, ka Pārtikas un veterinārais dienests 28. augustā uzsāk savvaļas lapsu un jenotsuņu kārtējo vakcināciju pret trakumsērgu.

Tuvojoties valsts simtgadei, īpašu dāvanu Latvijai ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas Nacionālās bibliotēkas starpniecību varam sarūpēt arī mēs, Auces novada iedzīvotāji, piedaloties elektroniskas ainavu dārgumu krātuves “Ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt” veidošanā.
Kādas atlaides pienākas daudzbērnu ģimenēm?

Šovasar, no 10. līdz 21. jūlijam, Auces vidusskolā norisinājās dienas nometne ,,Esi aktīvs!” 6-10 gadus veciem bērniem. Tās mērķis bija piedāvāt bērniem vasarā aizraujošu piedzīvojumu, kopā ar vienaudžiem piedaloties dažādās aktivitātēs.
Fotoieskats.
Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA), Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL) un ASV vēstniecība Latvijā izsludina pieteikšanos balvu konkursam „Cilvēka izaugsmei Latvijā”.
Pasākumi RSS
šobrīd nav neviena ieraksta

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Adrians, Ārija, Rigonda, Adriāna, Adrija
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
< Septembris >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs