LV
RU
EN
 
 
Sestdiena, 24. februāris 2:18
Bēnes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi jau otro reizi piedalās starptautiskajā laikmetīgās mākslas triennālē jauniešiem EKSPERIMENTA! Tallinā, kas šogad tika atklāta 20. oktobrī Tallinas Mākslas zālē.
Latviju triennālē pārstāv 11 Latvijas jaunie mākslinieki ar deviņiem darbiem. No Bēnes Mūzikas un mākslas skolas piedalās audzēkņi Baiba Valtere ar darbu “Ahileja papēdis” un Ralfs Žukovskis ar darbu “Būt patiesam – mana vērtība” (pedagoģe Ivita Ceriņa).
Notikumi pirmsskolas izglītības iestādēs (07.11.2017.) drukāt
Novembra pasākumi PII "Vecauce":
10. novembrī Mārtiņdiena "Sanāciet, sabrauciet Mārtiņdienu daudzināt..." kopā ar viesiem no Lietuvas Jaunakmenes bērnudārza "Zvaigznīte" un Auces novada Kultūras centra folkloras kopu "Līgotnes"; 10. novembrī robotikas pulciņa nodarbība; 13.- 21. novembrim izstāde "Veltījums Latvijai"; 17. novembrī Latvijas dzimšanas dienai veltīts svētku rīts "Es esmu Latvija".
Valsts ieņēmumu dienests aicina sabiedriskā labuma organizācijas, nevalstiskās organizācijas un citus interesentus uz bezmaksas informatīviem semināriem par tēmu “Sabiedriskā labuma organizāciju uzraudzības aktualitātes”.
15. un 16. novembrī Salaspilī, Ogrē, Dobelē un Bauskā notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros. Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos.
Grāmatiņas topošajiem vecākiem (07.11.2017.) drukāt

Ar izdotajām grāmatām - "Gribu būt māmiņa" un "Gribu būt tētis" ir iecerēts izglītot Latvijas novadu iedzīvotājus par mātes un tēva veselību ceļā uz bērna piedzimšanu.
Elektroniskās versijas pieejamas šeit.
Īles Tautas namā norisinājās 6. tautas namu saiets par tēmu "Netradicionālais sporta saiets".
Arī šogad, kā jau katru gadu, pasākumā piedalījās visi mūsu novada tautas nami. Auces novada Kultūras centru pārstāvēja bērnu deju kolektīvs "Saulīte", no Lielauces Tautas nama bija ieradušās Eiropas deju kopas "Madaras" dejotājas, Ukru Tautas nams spēlēja teātri par sēņošanas sporta veidu, Bēnes Tautas nams dejoja ar "Novadniekiem" un dziedāja ar "Upes pērlēm".
Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padome ar 17.10.2017. lēmumu Nr. 4/29 apstiprina un nodod publiskai apspriešanai Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020. gadam 1.redakciju.
Pasākumi RSS
šobrīd nav neviena ieraksta

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz raksta avotu un autoru ir obligāta.

 
Šodien vārda diena:
Diāna, Dina, Dins
Šodien
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
< Novembris >
< 2017 >

Auce

°C
Gaisa spiediens: hPs
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
Auces novada karte
Auces novada karte
 
1189 meklētājs